МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#7973
Свого першого синочка я кормила 3 місяці,оскільки малюк спочатку добре тягнув,а потім лінувався і майже не витягував молоко мені приходилось постійно зціджувати і кормити з бутилочки(купили спеціальну у формі соска).Через те що молока ставало більше,а ні один молокоотсос не дав можливості витягувати його добре(було три різні молоковідсоси,з них найкраще допомагав самий дешевий і простий),одного ранку я прокинулася з диким болем у грудях.Вони були тверді неначе камені,жахливо боліли,так,що руки не могла підняти.Я зцідила скільки могла,але не допомогло,піднялась висока темперетура.....Це просто жах,вже й не помню що саме допомогло.Перепробувала все:
-компреси з зерен льона,
-прикладання льоду,
-стрептоцидові компреси,
-постійні розтирання,чоловік витягував.
Одне скажу-болі жахливі!!!!!Зараз переживаю що після других пологів виникне така сама проблема.Хто знає як запобігти цьому,або мали таку ж проблему підкажіть що краще всього допомогло.
Аватар користувача
дякуючі Malace
#23039
У меня тоже проблемка была с молоком.
Аватар користувача
дякуючі Матильда
#23090
Купите хороший молокоотсос,у меня был Томми Типпи.
Аватар користувача
дякуючі Krissta
#27962
Молокоотсосы действительно помогают хорошо с этим справиться, но консультация доктора не помешает
дякуючі Dasha7777
#46853
У сестры была такая проблема прямо в роддоме. Кто-то из мед персонала сказал давать ребенку одну грудь, вторая застоялась, поднялась температура. Как только узнал главврач получили все, сразу стали массажировать ей грудь. Это и помогло. Буквально сразу. Так что если какие-то проблемы обращайтесь к тому человеку, который принимал роды. вы имеете на это полное право!!!

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!