МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі ksenya.matsko@gmail.com
#8259
В мене також були дещо складні пологи,цілих 5 днів тривали схватки(вдень призупинялися,але вночі були дуже частими і болючими),думала,що вже ніколи не дочекаюся справжніх схваток.Добре,що поруч завжди був коханий чоловік і підтримував як тільки міг. І ось після 3 поїздок у пологовий будинок і 5 днів страждань,я нарешті дочекалася початку пологів :). У роддомі мене переврила лікар і сказала, що матка вже розкрилася на 2 см і, що десь о 6 годині ранку я вже народжу,після цього направила нас із чоловіком у родзал(це було у 1 годині ночі),через півгодини мені прокололи пузир, тому що води не відходили.Так я проходила і провисіла на своєму чоловікові до 5:30 терплячи страшну біль з якою допомагав справлятися мій коханий,якому я дуже вдячна за всю його увагу і підтримку.В цей час прийшла акушерка,оглянула мене і сказала,що матка практично зовсім не відкрилася,від почутого в мене мало не завмерло серце,я не знала скільки ще можна терпіти цю біль,тоді мені почали ставити капельниці,зрозуміло,що тепер вставати,ходити,спиратися на чоловіка або скакати на м'ячі вже не можна було,потрібно було лежати,а терпіти цю біль лежачи і не рухаючись-це справжні муки,ось так я промучилася до 9 ранку,а о 9:25 на світ з'явився мій маленький Валєрчик.Притиснувши його до себе я забула про все,що мені довелося пережити я думала тільки про нього і мого дорогого чоловіка,який пройшов разом з нами через усе це і який плакав як мала дитина побачивши нашого сонечка.Нарешті вся сім'пя зітхнула з полегшенням,що все минулося.Дорогі майбутні мами не бійтеся народжувати,біль через яку ви пройдете ніколи не зрівняється з тим щастям яке ви відчуєте коли у вас на животику буде лежати ваша маленька крихітка і не бійтеся брати на поологи своїх чоловіків,тому що це дуже велика підтримка,як моральна так і фізична. :)
дякуючі Лєночка
#11119
Жах, мені вас дуже шкода, такі важкі пологи пережити. Ви героїня, я б так не змогла. А яка вага, скільки см?
дякуючі O_Leg_o
#35827
Ох, аж всплакнула, пока читала. Очень трогает эта история и то, через что женщине приходится проходить ради своего главного счастья. И как хорошо, что есть у Вас такой замечательный муж.
Аватар користувача
дякуючі opjesd
#42375
Это было очень сложно!
Аватар користувача
дякуючі BlackAvenger
#46607
Бідні жінки... :shock:
Аватар користувача
дякуючі Frau Lady
#48463
O_Leg_o писав:Ох, аж всплакнула, пока читала. Очень трогает эта история и то, через что женщине приходится проходить ради своего главного счастья. И как хорошо, что есть у Вас такой замечательный муж.
Те же ощущения и мысли.
дякуючі Artywin
#49916
муж хотел сам назвать ребенка. вот покажу ему статью. женщины мучаются, рожают, а им даже назвать ребенка не дают
Аватар користувача
дякуючі Аркадия1
#51930
читала и аж мурашки по всему телу пробежали..
дякуючі Margo25
#57400
Да, действительно через какие муки нам приходиться проходить.И ,как не странно, многие сознательно идут на вторые и третьи роды.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!