МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі Алёнка
#6582
Всім привіт! Дівчата, а хто з Черкас? які зараз ціни і який роддом обрати краще?
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6583
Алёнка писав:Всім привіт! Дівчата, а хто з Черкас? які зараз ціни і який роддом обрати краще?

Привіт, Алёнка!!! Я з Черкас! Ціни залежать від пологового будинку. Найдорожче народжувать в обласній лікарні, далі йде пологовий на Конєва і найдешевше на Чехова. Про Червону Слободу чула мало. Я збираюся народжувать на Конєва, оскільки там на обліку стою. Про ціни цього пологового - 2000-2500. А який пологовий краще? Про обласну не знаю, але кажуть, що там спеціалісти є хороші, на Конєва - є і спеціалісти хороші і обладнання нове, а от про Чехова кажуть, що обладнання не зовсім нове і немає своєї реанімації... хоча про деяких спеціалістів з Чехова чула дуже позитивні відгуки! Такщо вирішувати Вам! Моя сестра народжувала на Чехова 5 років назад, бо там на обліку стояла і лежала перед пологами майже місяць, залишилась задоволеною і самим процесом і лікаркою, яка пологи приймала, не могла нахвалитися! Удачі Вам!!!
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6584
До речі, на Конєва ще треба заплатить 450 грн. офіційно в касу (про інші пологові не знаю)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6587
helgusya писав:До речі, на Конєва ще треба заплатить 450 грн. офіційно в касу (про інші пологові не знаю)
а кажуть медицина безкоштовна... я в Рівному живу, народжувала 21 жовтня 2009 - заплатив чоловік лише після гарно прийнятих пологів: черговому лікарю - 500 грн(лікар був золотий, в прямому значенні, бо по домовленості бере 250Є), акушерці 200 грн(теж гарно допомагала) і санітарці - 70 грн(чудово себе поводила, витирала підтікші води, кров, пелюшки піді мною міняла, коротше - заслужила).

Чому у вас в черкасах дорого так? Ви з лікарем домовлялись?
дякуючі Алёнка
#6595
Дякую за відповідь! Я раніше тільки за обласну чула, що сама дорога, тепер хоч зрівняти є з чим... Да, нам с такими цінами і до Київських роддомів недалеко...

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!