МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5013
Усім привіт. Мені на днях народжувати. Поділіться таємницею,в яку суму це зараз обходиться? Я планую народжувати на Мечнікова, в Винник О.В. Можливо, хтось недавно в неї народжував? :]
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5016
Natysik, не знаю как во Львове, но в Киеве средняя цена 500-600 долларов... Конечно есть врачи, которые сами называют себе цену, бывает до 1000 евро доходит...
Но я считаю, что нужно спрашивать у врача прямо. Если он отвечает: "Сколько можете", то у такого врача стоит рожать. Если же сам называет цену, заранее не зная как пройдут роды - не стоит он внимания, как врач!!!
Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5023
Спасибі за інформацію! Так, до родів вона не каже скільки, але скільки загне після родів? Я в неї народжувала старшу доцю, і знаю, що вона досить пряма людина, якщо дати суму не спитавши, вона може і сказати що мало! Хоча, як до до спеціаліста до неї немаю жодних претензій.
Надіюсь, що розцінки у Львові трохи менші як у Києві!:) :bye:
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#5024
В мене подружка народжувала на Мечнікова вкінці травня, а в кого саме не знаю. Заплатила вона 300 доларів за попередньою домовленістю. Роди були природніми.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5025
Natysik писав:Спасибі за інформацію! Так, до родів вона не каже скільки, але скільки загне після родів? Я в неї народжувала старшу доцю, і знаю, що вона досить пряма людина, якщо дати суму не спитавши, вона може і сказати що мало! Хоча, як до до спеціаліста до неї немаю жодних претензій.
Надіюсь, що розцінки у Львові трохи менші як у Києві!:) :bye:
Даже лучше. Если скажет после родов, то как это на тебе отразиться? Ты уже родишь :) И тогда дашь столько сколько посчитаешь нужным (какую бы сумму она не назвала). Если скажет, что мало, ты ответь, что надо было договариваться до родов. Вот и все.
А вообще, мое личное мнение - это не врач, если может сказать такое прямо в глаза.
Знаешь, Natysik, я когда была на курсах для будущих родителей, к нам приходил акушер-гинеколог (один из 10 лучших в Киеве) и сам рассказывал случаи вымогательства такого рода. А потом как отец говорит: "Я считаю, что роды не должны сильно бить по карману родителям, т. к. расходы пойдут после них. Вот там придется выложиться за одежку, питание и воспитание малыша. Если считаете нужным отблагодарить врача за проделанную работу - ваше право, но называть цену - это не правильно". И ты знаешь я с ним согласна на все 100%. Львов не маленький город, выбрать есть из кого. Все равно с врачом с этим нужно поговорить и ты поймешь подходит или нет. Все таки о стоимости нужно спрашивать напрямую.

Вот это я хотела сказать. А решать конечно же тебе :) :) :)
Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5035
Дівчата дякую! Все здається ніби просто, поки не зіткнешся безпосередньо з ситуацією, а так з поспілкуєшся з кимось, хтось поділиться досвідом, і ситуація робиться вже простішою, ніби вже сама все пережила.
З цим вже заспокоїлась, тим більше мій чоловік теж так вважає.
Тепер залишилось тільки щасливо народити! Вже не можу дочекатись, адже по місячних термін минув 29 липня, я надіялась на розв"язку сьогодні, але почуваю себе добре, нічого не болить, малюк виходити по- моєму ще не збирається!
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5038
Natysik писав: Тепер залишилось тільки щасливо народити!
А ты по другому собиралась??? :hihihi:
Как настроишься - так и родишь!!! Думай о позитиве. Отрабатывай дыхание. Пакеты в роддом собраны? И помни: мысли материализуются!!!
Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5039
Rediska писав:
А ты по другому собиралась??? :hihihi:
Как настроишься - так и родишь!!! Думай о позитиве. Отрабатывай дыхание. Пакеты в роддом собраны? И помни: мысли материализуются!!!
Знаєш, ще місяць тому мені було якось страшно, адже я вже з власного досвіду знаю як воно. Але зараз я вже настільки готова, що коли мене десь щось заколить, чи почиає тягнути спину - я ЩАСЛИВА! Я вже просто дуже хочу народити. До речі, ти народжувала з чоловіком? Я надіюсь, що це трохи допомагає!
А пакети, я зібрала ще місяць тому, і вже 10 раз його перескладала.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5515
Пологи- це явище індивідуальне. У кожного по різному. Одні можуть народити за 3 часа, а другі 12 будуть мучитись. Я наприклад народила швидко, але з розривами. 3 дні не могла сидіти. А про пагане краще не думати.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5519
У Рівному за домовленістю 100$, а без домовленості і 300-4000грн вистачає-це лікарю, акушерці 150грн, санітарці 50грн, дитячому лікарю грн100 (але це не точно), що мене дуже лютить, :[ скоро будемо всім кого бачиш роздавати грошові нагороди, а ще медикаменти, чистячі засоби, рушнички і т. п.
Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5546
Дівчата, дякую вам за поради!
22.08.09 в нас народилась чудова донечка Яночка :hello:
Ми лежали в роддомі лише 2 дні, все було добре і нас виписали :rofl:
Все разом нам обійшлося 3500грн. Розцінки дізналась вже безпосередньо на місці. Лікарю дала 300у.о. хтось давав більше , хтось менше. Зі мною вони дуже не намучились, я народжувала взагальному 2.5год., без розривів і ускладнень. Проте ми ні прощо не шкодуємо! Це того варто! Можливо це не дуже правильно, корупційно і т.д, але боротися з цим ціною здоров"я і життя дитини не варто.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5564
Natysik, поздравляю Зображення
Аватар користувача
дякуючі Natysik
#5583
Rediska писав:Natysik, поздравляю Зображення
Дякую за привітання! :) А смайлик ПРОСТО СУПЕР! Тільки гляну, зразу настрій піднімається!
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#7925
Підкажіть скільки роди коштують у м Калуші Івано-Франківської обл.
Зображення

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!