МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Емма
#6837
Про відгуки ви праві. Максимальна кількість. Але ми ні від чого не застраховані, напевно, і у хороших лікарів бувають збої, якщо це можна так назвати. Я про свою, коли до неї йшла, не знала нічого від породіль. Просто з першою вагітністю я стояла на обліку в платній приватній клініці, і мені там її рекомендували. Я довірилась, бо думала там поганого не порадять і вразі чого я маю кому ставити претензії, і не тільки моральні. Я не помилилась. Але всі слова про неї виявились правдою- те, що, насамперед, мені гарантували, що вона приїде в будь-яку годину доби і не буде "відмазуватись" дітьми, внуками,поганим самопочуттям. Я на той час навіть не уявляла що таке взагалі буває і наскільки це важливо. Думала- раз домовляються, то хіба їй цегла на голову впасти може, щоб вона не явилась- висловлюючись фігурально. Аж потім я почула, що таке буває дуууже часто.
Аватар користувача
дякуючі muschka
#7240
скажіть будь-ласка де можна дізнатись про роддоми львова або розкажіть про той в якому ви родили.я хотіла родити на батальні але здається в сроки моїх родів його закривають на сан.чистку.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7297
muschka, дуже шкода про Батальну, бо саме там я і родила обох. Якщо в ввас пару тижнів розходиться, то можете ще попробувати- я так робила з другим малим. Мене прописали в дородову за к-ка днів до родів, але я повністю доносила. Тобто якщо ви там рахуєтесь- ніхто вас не випре просто так. Але це достатьньо ризиковано. Я б вам радила шукати роддом, в якому , в першу чергу, в родзалі 1 крісло. Зразу кажу, що це не Медінститут , не Джамбула, можете питати про Мечнікова. Я там не знаю як.
Аватар користувача
дякуючі muschka
#7298
дуже дякую будем щось пробувати
дякуючі bezlagov.lb
#13601
Ми ні. це беспідставна трата коштів. У мене і черговий лікар добре прийняв пологи. А подруга, яка заплатила, мала проблеми - не підпускала чергового, а той, якому заплатила так і не приїхав. Не платіть за пологи, лікарі і так заробітну плату отримують
Аватар користувача
дякуючі Frostsmasher
#16983
Я не с кем не договаривалась. все прошло отлично.
Аватар користувача
дякуючі Beri
#18709
А я договаривалась с зав роддома, не пожалела. С меня она 3 дня пылинки сдувала.
Аватар користувача
дякуючі Елена Проваль
#18875
Я договаривалась с врачом отдельно и заранее
Аватар користувача
дякуючі KarinaD
#40656
Мое мнение - если беременность протекает успешно, ничто вас не беспокоит, то и договариваться нет необходимости. Врачи все-таки люди серьезные, свою работу знают, а потом уже можно и отблагодарить!
Аватар користувача
дякуючі nutina
#42707
Нет,рожала у дежурного врача

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!