МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#969
Все везде дают на лапу.
Нажаль - так. Чому нажаль? Тому що це привчає лікарів до того, що якщо не доплатять додатково - то можна все робити "спустивши рукава". А є багато людей, яким немає чим доплатити. І їм сподіватися тільки на державу.
Себто за себе я рада - бо зможу заплатити.
дякуючі Utaru
#995
А если будет как в Европе, на которую мы ровняемся и рожать будем только с медицинской страховкой, то куда тогда людям, которые не могут заплатить?
Аватар користувача
дякуючі Viktoriya
#1002
Utaru писав:А если будет как в Европе, на которую мы ровняемся и рожать будем только с медицинской страховкой, то куда тогда людям, которые не могут заплатить?
Зараз поки інша проблема, навіть ті, що можуть заплатити і мають страховку не завжди отримують за неї високоякісне медичне обслуговування.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1004
Utaru писав:А если будет как в Европе, на которую мы ровняемся и рожать будем только с медицинской страховкой, то куда тогда людям, которые не могут заплатить?
Наскільки я знаю, рівень зарплат дещо вищий у європейських країнах - тобто витрати на страховку не приходять самі, вони мають прийти разом із підвищенням зарплат та загального рівня життя.
І тільки тоді - можна казати про інший рівень, як на мене.
дякуючі Holy
#1237
Одна з моїх подруг народжувала в звичайної чергової зміни лікарів, наперед не домовляючись, пологи пройшли дуже вдало, тому мені вона радила такий же варіант.
На той час, я стояла на обліку в дуже хорошого лікаря і чоловік вмовив мене домовитись про пологи. Пологи в мене були дуже складні, почалась гіпоксія, лікар прийняв рішення про кесарів розтин, буквально на руках заніс мене в операційну, дістали хлопчика 4 кг, і, сьогоьдні дивлячись на свого маленького здорового синочка, кожен дякую, що в мене був саме мій лікар. За інших обставин в мене просто не було б дитини.......
Тому все в нашому житті відносно :)
Аватар користувача
дякуючі Ангелина
#1239
Holy писав:Одна з моїх подруг народжувала в звичайної чергової зміни лікарів, наперед не домовляючись, пологи пройшли дуже вдало, тому мені вона радила такий же варіант.
На той час, я стояла на обліку в дуже хорошого лікаря і чоловік вмовив мене домовитись про пологи. Пологи в мене були дуже складні, почалась гіпоксія, лікар прийняв рішення про кесарів розтин, буквально на руках заніс мене в операційну, дістали хлопчика 4 кг, і, сьогоьдні дивлячись на свого маленького здорового синочка, кожен дякую, що в мене був саме мій лікар. За інших обставин в мене просто не було б дитини.......
Тому все в нашому житті відносно :)
+1
В жизни всякое бывает - надо быть готовой. Молодец твой муж
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1257
Перед вибор "Домовлятись чи не домовлятись" стоїть кожна жінка. Я свого часу вирішила краще домовитись, ніж під час перейм думати якого тобі лікаря дадуть, і як йому гроші дати (в Рівному без домовленості вдвічі дешевше). Але якщо домовлятись, то знати що з хорошим спеціалістом,: мені мого лікаря 2 людини порекомендували, а він мені за всі пологи і перебування в пологовому приділив в сумі хв20.
А Київські ціни вражають!!!
дякуючі Уляля
#1393
Я народжувала 1,5 роки тому у Львівському Обласному Перинатальному Центрі. Не зважаючи на те, що попала сюди в перший день після так званої"очистки закладу", стафілококом нас обдарували... Не знаю, самі по собі умови були непогані, але от персонал на стільки наглий - за кожне слово і порух треба було платити. За пологи я домовлялась з "великою шишкою", це,напевне, мене і врятувало, а то доброзичлива акушерка могла мене до божевілля довести! Моя порада:домовляйтесь за пологи заздалегідь-це,може, і дорожче, проте,є хоч якась гарантія...
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1397
Анютка писав: А Київські ціни вражають!!!
І скільки ж зараз у Києві просять лікарі-акушери за пологи?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1413
Щоб процитувати весь пост, просто натисни кнопку "цитата" справа від посту. Якщо ж хочеш цитувати тільки шматок посту, просто виріж непотрібну частину посту після того, як натиснеш "цитата".
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2027
Я заздалегідь вибирала лікаря і домовлялася з ним про пологи – так мені було спокійніше. А спокій – застава успішних пологів.
дякуючі Irishka
#2068
Я теж вважаю, що краще домовитися заздалегідь, так буде простіше в будь-якому випадку, незалежно від того, як проходила вся вагітність. Я коли народжувала другу дитину сама викликала собі швидку і спокійно доїхала до пологового будинку, знаючи, що там мене чекає мій лікар.
дякуючі a21na25
#4439
я народжувала двійнят мені робили кесарево, з лікарем нібито і домовлялися, але на протязі всього часу що я лежала на збереженні десь 3 тижні він ні разу до мене не приходив. коли прийшов час народжувати (в мене відійшли води) то цей лікар чисто випадково був якраз на зміні. мені повезло. :)
не давно народжувала кума вони ні ским не домовлялися і все пройшло прекрасно. правда після пологів вони всім заплатили по 200 грн (лікарю акушерці і санітарці) :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4444
a21na25 писав: не давно народжувала кума вони ні ским не домовлялися і все пройшло прекрасно. правда після пологів вони всім заплатили по 200 грн (лікарю акушерці і санітарці) :)

це звичайно говоре про те, що кумі вашої пощастило - мабуть бригада була гарна....я теж про це думала але як заздалегідь можна бути в цьому упевненим? адже стільки лікарів до яких навіть на консультацію ходити протипоказано, і акушери є такі, що і за гроші запросто не допоможуть, а нашкодять

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!