МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі a21na25
#4449
так, добре якщо все добре, та краще перестрахуватися, відповідаєш не лише за себе а й за дитинку
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4476
Звичайно, тут дуже важливо є у пологовому будинку реанімації чи ні? бо ми усі сподиваємось на краще.....але ж буває усяке
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4484
Inneska, а ви на якому тиждні вагтності вирішили з пологовим будинком і домовились з лікарем?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4487
Rina вам ще рано. я довго думала де народжувати.....був у мене лікар у області, але я боялася їхати народжувати у інше місто. А потім дізналась, що моя лікар іде у відпустку під час моїх пологів....і я вирішила у нашому пологовому будинку, домовилась з лікарем десь на 36-ій неділі....
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4492
На 36-й , а якщо раніше почнеш народжувати? Я чула, що треба піти ло пологового будинку у 30-тижнів?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4504
Звичайно можна і у 30...у мене така ситуація була просто - я сподівалася на одного лікаря, у якої спостерігалася - її телефон у мене вже був...а потім вона пішла у відпустку і я почала шукати інші варіанти...пока шукала - настала 36 неділя. Все ще від лікаря залежить, для когось це норма - у 30 договорюватися...а для когось рано
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5505
Ми домовлялись з лікарем приблизно за тиждень до пологів. Перший раз коли я народжувала хотіли їхати в обласну лікарню. Але так трапилось, що тиждень стояла погана погода, був листопад, була ожеледиця і ми вирішили народжувати в свєму місті.
дякуючі CHIRVA
#6548
Перший раз домовлялась з лікарем, якого добре знала з гінекологічного стаціонару і не шкодую, бо біля мене весь час була надійна людина, з якою я вільно себе почувала. Влітку знов народжувати, і вже спілкуюсь по різним питанням з цим самим лікарем. Коли чую, що лікарям платять по 500$, то волос дибом стає. Це на якій роботі потрібно працювати, щоб лише роди оплатити? Адже крім лікаря, ще багато кому треба заплатити. У нас всі роди з перебуванням в пл. палаті коло 3000 грн. обходяться! А зустрічала таких, що коробкою цукерок і шампанським обходились))) :bye2:
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6760
Однозначно домовлятись. Я вже мовчу про себе- все було добре і стандартно оба рази. Другий раз хіба що дуже швидко :hihihi: .
А от моя подруга родила в мною ркомендованої лікарки- і дякує досі. У неї теж на початках було все стандартно, хіба казали дуже великий плід. Так от наша лікар поклала її за 2 тижні до визначеного терміну в лікарню і кожного дня наглядала за нею . Виявилось недаремно, бо одного дня виявилось, що серцебиття у дитини слабшає, він задихається, а родова діяльність не починається. Лікар негайно зібрала консиліум і її прокесарили зразу. Дуже вчасно, бо при такій вазі (4800!) , і такій величезній голові він би родів не переніс. А що би було якби вона не домовилась? Так би і дочекалась невідомо чого.. :%): Це ж ні для кого не секрет, що роди найтяжче випробовування саме для дитини, а не для мами. Мені обидва рази постійно слухали серцебиття під час всіх пологів, незважаючи на те, що в цій позі мені було зовсім незручно. :phe: Зате лікар була -супер! :good:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6762
у мене була досить важка вагітність, тому я увесь час боялась ускладнень на пологах. Ще з 5-го місяця я шукала через знайомих толкових лікарів, але знаходила рядових кабінетних гінекологів, або хороших лікарів за "хороші" гроші. Я дуже мріяла попасти на пологи до одного досить відомого в Рівненському пологовому буд№2 лікаря, але коли через жінок дізналась скільки коштує із ним домовитись(200 євро), то вирішила ні з ким не домовлятись, а покластись на щасливий випадок і пообіцяти лікарю, який би чергував в той день, коли я народжую винагороду за хорошу роботу. Але ось вночі в мене відійшли води, почались перейми, я приїхала в пологовий-----а там чергує мій улюблений лікар(той, що по домовленості 200 євро бере, а коли просто чергує, то робить все безплатно, бо відповідальність велика). Прийняв пологи так, що в мене ні розривів, ні кровотеч!

від деяких дівчат чула історії про те,як зарання домовившись із лікарями, плватили їм гроші, а в день пологів----ой, їх десь в місті не має, вас прийме мій колега.... гроші, звичайно ніхто не повертав, ще й колезі треба було "подякувати". чула й про те,як із дорогими лікарями домовлялись, а в день пологів, якраз вони були на чергуванні і дівчата дарма переплачували майже вдвічі і тд.

домовляйтесь, якщо у вас є реальні страхи і якщо ви впевнені у тому із ким домовляєтесь. як показує практика, нормально народжують і в тих і в інших лікарів, хіба що про когось ходить дурна слава і ви боїтесь потрапити до такого. як правило, вони всі знають, що за гарну роботу їм обов язково покладуть "спасібо" в кишеню, так що я думаю, гарно у вас прийняти пологи у їхніх інтересах. нехай хтось із ваших родичів чатує під палатою, на всяк випадок, часом попадаються і лікарі "під шафе", або такі, що ти народжуєш, а їм пофіг.

після того як я народила, мій чоловік дав лікарю 500 грн, акушерці 200, санітарці 70(гарно за мною прибирала і не вякала, бо ці баби всякі бувають). Коротше, мені дуже повезло із командою, яка ту ніч чергувала.
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6784
Я теж багато чула про такі випадки, коли лікаря десь "трафляло" в самий потрібний момент. Саме тому, коли я домовлялась, першою моєю умовою було- дзвоню в любий час дня і ночі- ви приїжджаєте. Так і було обидва рази.
А ще одна моя близка подруга отак поклалась на "коли приїду." Вона віддячила після родів, але ставлення було жахливе- при будь-якому стогоні під час схваток та кричала до неї майже матом, нічим не помогла і постійно обзивала "державницею". Подруга про ті роди змогла розказати аж через 3 місяці. Порвалась вся, зашили нитками, що не розсмоктуються і треба знімати шви...Ужас повний! Вона платила за медикаменти і за все решту, але величезна різниця полягає в тому, що вона рзробила це все ПОТІМ, а не наперед. Тому я б ніколи не ризикувала, враховуючи те, що ніхто не знає наперед як буде родити. :banzai:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6786
Для мене особливим плюсом у тому, що вагітна заздалегідь домовляється з лікарем було і залишається те, що ти знайомишся з доктором, який прийматиме пологи, - а значить набуваєш якогось спокою і упевненості. Я не могла угамуватися доки не відчула (після знайомства), що все буде добре
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6788
Емма, в рівному лише 2 пологових будинки - я в якому була на обліку, в якому була на збереженні - там і вирішила народжувати, бо перепитала багатьох людей, жінок, прибиральниць, поварих - про якого лікаря ходить дурна слава, а хто найкращий у своїй справі? Ні одна людина не могла назвати поганого лікаря - всі підтвердили, що(надиво) - всі акушери-гінекологи дуже уважні і майстри своєї справи, але майже половина називала одного й того самого лікаря "золоті руки" - а він знав собі ціну і ця ціна ДУЖЕ велика для мене, тому я вирішила, що з ким-небудь я домовлятись не хочу, а з тим, кого б я хотіла і кому б довіряла - не маю змоги домовитись, тому покладалась на удачу. При чому, жахливих післяродових випадків у них не було зафіксовано років з 5
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6801
Inneska писав:Для мене особливим плюсом у тому, що вагітна заздалегідь домовляється з лікарем було і залишається те, що ти знайомишся з доктором, який прийматиме пологи, - а значить набуваєш якогось спокою і упевненості. Я не могла угамуватися доки не відчула (після знайомства), що все буде добре
Ось-ось, і я про те ж. Я до родів місяць ходила до своєї лікар, деколи 2 рази на тиждень, вона знала що мене турбує, заздалегіть(!) ознайомилась з моєю обмінною картою, знала на що насамперед треба звернути увагу. У мене, наприклад, пожиттєво низький тиск, 60* 90, може тому що я досить худа(49кг.), але я навіть кави пити не можу, бо коли він піднімається -мені зле. І під час родів він залишився таким самим. А коли медсестра після родів поміряла мені тиск, то вхопилася за голову і кинулась за якимись уколами і капальницями. Лікар вчасно її зупинила, бо ЗНАЛА. Уявіть, що вони могли б зі ьною зробити, якби шось таки вгаратали. Бо мені особисто зразу нічого не пояснили і я б просто поняття не мала шо це за укол.

Anpa4ino,можливо у вас в місті така ситуація, що всі про всіх знають, але якщо ви кажете, що багато хороших гінекологів, то для чого зациклюватись на одному? У Львові гроші беруть відповідно, але я не бажала платити 500 доларів 4 роки назад зав.лікарнею, то знайшла за 100 свого лікаря, і довольна як слон. А якби вам так не пощастило? У нас неможливо знати всіх лікарів і їх репутацію бодай з одної лікарні, не те що по Львову. У нас пошуки лікаря будуються, насамперед, на рекомендації когось близького, бажано, щоб був особистим знайомим, тоді і ставлення інше. Багато моїх подруг платили не менше ніж я, але лікар вів одночасно к-ка пологів, бігав між породіллями... Моя займалась тільки мною і була присутня постійно. Ще у нас дуже важливі самі роддоми. Де родила я передбачено в 1 родзалі 1 род.крісло. А є купа, де крісла стоять шеренгою і почуваєшся як в курнику-розсіяна увага і хто б то до мене підійшов. .. Тому я спочатку обирала саме роддом, а тоді шукала в ньому лікаря за відповідні гроші.
У нас ще сміялись, що чим вище поверх- тим дорожче. Я родила на першому- 100,
на другому-300,
на третьому-500. :hihihi: .
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6822
Дівчатка я не так давно познайомилася з дівчиною в якої дитина із-за неправильно веденних пологів стала інвалідом. З лікарем домовлялися...як же все-таки не помилитисяЯ ось вже тиждень хочу під враженням від почутого. Але думаю, що все-таки лікаря потрібно вибирати і дуже добре знайомитися з відгуками інших

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!