МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#2798
Чому я питаю про ваше до нього відношення? Тому що сьгодні багато жінок обирають саме такий вид пологів в незалежності від показань лікарів.

Як ви вважаєте наскільки це небезпечно, наскільки погано для жінки та майбутньої дитини?

Також мене цікавить ось що - які освновні показники для кесаріва? Ми у сусідній темі зупинилися на вегетососудній дистонії, а що про це знаєте ви?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2800
Atlika - я думаю, що тыльки вегетосудинна дистонія не є показанням к кесареву, я ж народила сама і меня ніхто не забороняв.

Моє ставлення - я вважаю, що краще гарне кесареве, чим погани пологі.

Я б ніколи не пішла на кесареве тільки щоб не чути болі, але ризикувати своїм та дитячим життям я б не стала. У мене плід лежал як потрібно, таз широкий, дитина маленька, з зором все гаразд, серце у нормі, тиск був у нормі...я дуже за спину хвилювалась у мене скаліоз невеликий та незарощення деяких хребців - але я навіть бадаж не носила під час вагітності, все було гаразд. Тому я збиралась народжувати сама і народила!

Показання к кесаревому перетину:

- тяжкі захворювання матері (серце, нирки, пізній токсикоз, цукровий діабет);
- проблеми з зором;
- порушення функцій плаценти;
- вагітність двійнятами, трійнею;
- розмір плоду, що перевищує розмір тазу метрі;
- тазове передлежання;
- слабка пологова діяльність.

Але я знаю багато дівчат, які народили самі, а було тазове передлежання. Все від загального стану здоров'я залежить, від багатьох факторів....Це дуже важливий момент і до нього треба бути готовим... Все обговорювати з лікарем.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2802
Inneska писав: Atlika - я думаю, що тыльки вегетосудинна дистонія не є показанням к кесареву, я ж народила сама і меня ніхто не забороняв.
Я ж не кажу що великий або низький тиск, це єдині показання :)
Inneska писав: Показання к кесаревому перетину:
............
- проблеми з зором;
............
Ось що мені також цікаво. Бо в мене міопія, близорукість.
Може хтось на форумі зможе розповісти, що знає з цього приводу.

ps Дівчата, читаю свої теми і дивуюся сама собі, таке враження, що я вагітна :hihihi: Ніколи не думала, що мені буде так цікаво про це спілкуватися!
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2805
Дівчата, кесарів - це полостна операція. Значить: велика втрата крові, можливість інфікування та інших ускладнень, післяопераційний шов не тільки на черевній стінці а й на матці. Після пологів - на наступний день - ти людина, після кесарів - все тільки починається.
Для дитини теж мало гарного: розріз намагаються зробити маленький (пр. 7см), уявіть як руками витягнути крізь нього малюка??? Почастішали ускладнення у малят!!! Кесарів має сенс робити якщо є реальна загроза малюкові або мамі від пологів. Їх не так багато. Можна знайти кваліфікованного лікаря, який прийняв би пологи і без хірургічного втручання.
Багато матусь народжують із дуже поганим зором самі. "Добро" гарного офтальмолога і підготовка до пологів вирішить проблему - головне вірна поведінка - розслаблення, довіра собі і природі. :ukiss:
Аватар користувача
дякуючі bob
#2814
З психологічного погляду, сам процес пологів - проходження дитиною родових шляхів, є дуже важливим. Це перші зусилля з-боку дитини, спрямовані на подолання перешкод, які, за переконанням багатьох психологів, визначатимуть ставлення дитини в подальшому житті до досягнення цілей, вміння долати ускладнення.
Звісно, не можна просто ставити рівняння між кесаревим розтином і невмінням у дорослому житті домагатись свого, бо існують процеси компенсації, які вирівнюють те, що не вдалося за народження.

Але якщо є можливість народити самій, краще нею скористатись.

До того ж, після кесаревого, самостійно вже не народиш. А таку операцію можна зробити 2, щонайбільше - 3 рази. Але ж комусь може захотітися більше двох дітей?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2818
правиця я цілком з вами згодна але іноді і проблеми з зором бувають дуже серьозні і від природи не втечеш...у мене подруга дуже хвилювалась ( ми народжували майже разом, я 12, а вона 15), що їй не дозволяють народжувати самій - у неї теж міомія, я не дуже у цьому компетентна....А після кесарева- вона сказала, що нічого страшного - їй робили епідуралку і перший крик свого малюка вона відчула, сказала, що краще так ніж ризикувати тим, що у неї порветься сітчатка. До того ж, вона усю вагітність ходила до офтальмолога як до гінеколога - мріяла про природні пологи, спочатку ій обіцяли дозволити народжувати самій - але ж без потуг, з виключенням другого періоду - коли накладають щипці...а потім все ж таки сказали - кесареве
Востаннє редагувалось 10-02-2009, 21:46:31 користувачем Inneska, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2819
Atlika писав:.

ps Дівчата, читаю свої теми і дивуюся сама собі, таке враження, що я вагітна :hihihi: Ніколи не думала, що мені буде так цікаво про це спілкуватися!
а я теж це помітила, і щось мені підказує...що ми вас все ж таки побачимо у постах про вагітність. :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2822
а я теж це помітила, і щось мені підказує...що ми вас все ж таки побачимо у постах про вагітність.
Можливо через декілька років, бо покищо ні я, ні мій хлопець до цього не готові зовсім.
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2826
bob писав:З психологічного погляду, сам процес пологів - проходження дитиною родових шляхів, є дуже важливим. Це перші зусилля з-боку дитини, спрямовані на подолання перешкод, які, за переконанням багатьох психологів, визначатимуть ставлення дитини в подальшому житті до досягнення цілей, вміння долати ускладнення.
+ 100. Кесарята не дарма особливі дітки. Вони і справді трохи нерішучі, вони чогось чекають в житті, побоюються. Але, справді, якщо з сітківкою труба, то краще розтин. А ЩИПЦИ???? Дєвочки, ви шо, це ж камєнний вєк!!! Це заборонено вже років 10. Гарний офтальмолог!!! ГАрний. Якщо всі кажуть НЕ МОЖНА, то не можна. А потуги можна відкорегувати, якщо займатися всю вагітність. Є техніка м"якого проведення потужного періоду. Коли релаксція і дихання доведено до автоматизму. Кєсарєво не страшно, але це ОПЕРАЦІЯ. Тому всяке буває. Але якщо справді немає іншого виходу, то сподіваемося на найкраще.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2875
100. Кесарята не дарма особливі дітки. Вони і справді трохи нерішучі, вони чогось чекають в житті, побоюються

Обоє дітей - кесарята, впертості та рішучості , хоч відбавляй, але то може індивідуально у мене такі

До того ж, після кесаревого, самостійно вже не народиш. А таку операцію можна зробити 2, щонайбільше - 3 рази. Але ж комусь може захотітися більше двох дітей?

Моя знайома після двох КР, втретє народили сама двійню, але не у нас а у Палестині, до того ж сама гінеколог, інша після першого КР другу дитину народила самостійно. Колись я піду за третім.


Дівчата, кесарів - це полостна операція. Значить: велика втрата крові, можливість інфікування та інших ускладнень, післяопераційний шов не тільки на черевній стінці а й на матці.


Ага, перед операцією дають підписувать дві сторінки тексту, де розписано ускладнення, плюс 5-7 днів антибіотикотерапії після, але прцес відновлення не такий вже довготривалий, найважче перший


Для дитини теж мало гарного: розріз намагаються зробити маленький (пр. 7см), уявіть як руками витягнути крізь нього малюка???

А шийка матки на скільки розкривається?, бо я не в курсі. А стосовно довжини розтину: перший 10см, другий 12см, шов акуратний над лобком, з-під білизни не видно


А ЩИПЦИ???? Дєвочки, ви шо, це ж камєнний вєк!!! Це заборонено вже років 10

. Чи заборонено, не знаю, але застаріло, це точно. Натомість пропонують вакуум=машмну, але принцип той самий, я відмовилась, а люди ж погоджуються, хоча ризик длч дитини значно вищий, ніж при КР


Ось що мені також цікаво. Бо в мене міопія, близорукість.
Може хтось на форумі зможе розповісти, що знає з цього приводу.


Міопія, на сьогодні, не є показником для проведення КР,( подруги народжували самостійно(одна при -6, друга при -10)), якщо вона є вродженою, або непрогресуючою і не супроводжується паталогією очного дна, сітківки тощо, тобто офтальмолог має бути дісно дуже гарний, як і гінеколог.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2876
Начебто прокоментувала все, що хотіла. Маю досвід народження двох дітей шляхом КР з інтервалом у три роки, під епідуральним та загальним нарекозом, з чоловіком і без, обидва рази КР плановий, через купу моїх діагнозів. Якщо, кого цікавить можу розповісти детальніше.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2877
kompot писав:Начебто прокоментувала все, що хотіла. Маю досвід народження двох дітей шляхом КР з інтервалом у три роки, під епідуральним та загальним нарекозом, з чоловіком і без, обидва рази КР плановий, через купу моїх діагнозів. Якщо, кого цікавить можу розповісти детальніше.
Дуже дякую за таку відповідь!
Скажіть, а з якими діагнозами КР є обов'язковим.
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2878
Нєєє, я не претендую на психологічний анализ впливу кесарево на подальше життя людини. Але зараз багато пишуть про те, що все-таки впливає. Це психологічні дослідження...
А на рахунок "вилазення" дитини:
при пологах дитина йде макушкою сама - найбільше навантаження на хребет. Дитина наче пирнає...
при кесаревім дитину тягнуть за голову. Тому великий процент ускладнень - повишений ВЧ тиск, гематоми, гідроцефальний синдром. Як правило це не критично, але неприємно.
Тільки не треба казати, що при природних пологах також травм достатньо - це не зрівняні речі.
Кесарів виправданий, тільки якщо є реальна загроза життю дитини або матусі... Не прийнятно родити операцію із-за того, що мама злякалася або втомилася. Є тисячі засобів вийти із становища...
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2884
правиця писав: Кесарів виправданий, тільки якщо є реальна загроза життю дитини або матусі... Не прийнятно родити операцію із-за того, що мама злякалася або втомилася. Є тисячі засобів вийти із становища...
У жодному випадку не прпагуо КР, як альтернативу пологам, адже пологи процес природній, а Кр, як і будь-яка операція це втручання у нормальнкроботу організму, тому можливий лише за певними показаннями.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2885
Atlika писав:
kompot писав: Дуже дякую за таку відповідь!
Скажіть, а з якими діагнозами КР є обов'язковим.
У моєму випадку визначальною виявилась паталогія очного дна і великий ризик розриву сітківки, плюс медикаментозна алергія, хронічний пієлонефрит, ВСД по гіпотипу, але у будякому випадку рішення приймається спільно з лікарями різних профілів, тобто після консиліуму, а про інші показання говорилось вище.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!