МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#2532
Ось така тема виникла з тієї де ми розмовляли про пологи вдома.
Якщо хтось знає нові види пологів пишіть сюди :) А я ось що знайшла.

Вертикальні пологи. Я раніше про це нічого не чула, а коли почала шукати інформацію про пологи вдома знайшла таку статтю, ось приблизно її зміст:

При вертикальних пологах жінка має можливість прийняти зручне для себе положення. Це вдвічі скорочує період переймів, робить перейми менш хворобливими, дитина легше проходить через родовий канал матері.
Ось деякі переваги такого народження:
- Вертикальная поза стимулює кровообіг у матці, внаслідок чого дитина отримує більше кисню.
- У жінки, яка стоїть дитина рухається вниз більш плавно. Відповідно, зменшується ризик родових травм як для матері, так і для дитини.
- Під час потуг досягається оптимальна координація роботи м'язів черевного преса, спини, тазового дна і всієї скелетної мускулатури, крім того.
- Оскільки плацента у жінки в сидячим положенні відділяється швидше, зменшується фізіологічна крововтрата (середня втрата крові при «вертикальних» родах составляет 100-150 мл).
- Родові шляхи стають набагато ширше, вони легше пристосовуються до розмірів головки дитини і краще розтягуються, зменшуючи ймовірність розривів м'яких тканин.

Ось так, що ви думаєте про такі пологи?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2533
якщо так зручно - то будь ласка. думаю під спостереженням лікаря - можна стати хоч на голову. говорять, що у вертикальному положенні можна уникнути розривів, але я згадую свої пологи - я стояти взагалі не могла.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2626
а хіба є пологові будинки, які практикують такі пологи?
особливо державні?
дякуючі Irishka
#2636
bob писав:а хіба є пологові будинки, які практикують такі пологи?
особливо державні?
У нашому місті є два пологових будинка у яких практикують вертикальні пологи, а в одному з них також є джакузі, але пологи у воді наскільки я знаю в Харкові в державних пологових будинках ще не приймаюсь.
Також мені казали, що в Київі вже є така практика, але я не перевіряла.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2649
У Донецьку вже у багатьох пологових будинках є джакузі...А ось вертикальні пологи? Є просто лікарі які за певну суму дозволять вам народжувати як завгодно...весь принцип такій що породілля може і передумати народжувати так і у кінці зайняти іншу позицію.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2651
Irishka, Inneska Ви говорите про приватні пологові будинки? Чи в державних такі реформи теж відбуваються, якщо так, то на яких умовах (одне відділення, чи вся лікарня, чи як взагалі)?
дякуючі Irishka
#2689
bob писав:Irishka, Inneska Ви говорите про приватні пологові будинки? Чи в державних такі реформи теж відбуваються, якщо так, то на яких умовах (одне відділення, чи вся лікарня, чи як взагалі)?
Я казала про державні пологові будинки, в нашому місті таке практикується, але є певна черга на такі пологи.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2692
Є просто палати з джакузі - вартість перебування в них дорожча
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#7820
З ЧИМ ПОРІВНЮЄТЬСЯ БІЛЬ ПІД ЧАС РОДІВ?
Аватар користувача
дякуючі nutina
#42788
Ощущение, как будто тебя разрывает пополам

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!