МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи хотіли б ви, щоб чоловік був присутній на ваших пологах?

Це дуже допомогло б мені
47
64%
Я краще побережу його нерви
21
29%
Не знаю
5
7%
Аватар користувача
дякуючі Scratty
#5000
Я перші пологи пройшла від і до сама-саменька... тоді ще не дуже дозволяли народжувати з кимось зі сім"ї. Але, хоч я і добре зі всім справилась і мені сподобалось народжувати, але якось самотньо почувалась..
Наступну дитинку точно буду з кимось народжувати... Добре, якщо з татком. А як ні - то хоч з сестрою.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5017
Lilija писав:Привітик мамусі :bye:
Поділюся новиною: сьогодні були на УЗД: в нас буде гарненький, здоровенький хлопчик. Татко не може натішитись!!!!!! :bugaga:
Поздравляю, сын - это круто. А как потом классно, когда тебя окружают твои мужчины. Мы вместе втроем спим. я между моими мальчиками. Ммммм. Так классно :)
Аватар користувача
дякуючі lebid_83
#5144
Доброго Дня Всім.Я тут вперше.Хочу поділитися враженнями про партнерські пологи.Коли на пологах присутній хтось із рідних в моєму випадку це був чоловік(сам попросився) в першу чергу це впливає на поведінку і вчинки медперсоналу.Вони бачать,що з жінкою котра стаждає відболю і не усвідомлює повністю реальність є хтось,хто мислить здорово.Медперсонал відноситься відповідальніше.Вони бояться зробити щось не так,тому що, за нами спостерігають збоку.І звичайно коли біля тебе є рідна людина це вселяє в тебе впевненість.І постійно нагадує,як треба дихати.Зараз я вдруге чекаю малечку і не сумніваюсь,що чоловік буде поряд.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5150
lebid_83 чудово, що у вас такі стосунки з чоловіком! Згодна на усі 100, підтримка на пологах просто необходіна .
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5339
Я вважаю, що треба народжувати с чоловіком. БО це повинно сблизити обох, а тако він буде більш відповідальніший за дитину. Але якщо на його думку це не потрбібно бачити, то не треба і силувати його. Якщо кохає тебе він підтримає
Аватар користувача
дякуючі Сніжинка
#5514
Я народжувала з чоловіком Ñ– мені це дууууже допомогло!!!!! Ð’Ñ￾ім раджу :) !!!!
Аватар користувача
дякуючі Іринkа
#5629
А я хочу, щоб чолвік був на родах,але він трохи боїться. Що мені робити? Не можу ж я його засунути туди силою...
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5630
Іринkа, мне кажется силой ни в коем случае не стоит!!! Будет только во вред.
Может попробовать на курсы вместе пойти?
Обычно там работают психологи и так красиво рассказывают... Аж интригуют :)
Аватар користувача
дякуючі Іринkа
#5638
в нас в містечку нема курсів, а ъхати мені дуже тяжко, так закачує...
але якщо випаде нагода, обовязково скористаюсь вашою підказкою, признаюсь чула і раніше, що це переконує чоловіка бути присутнім на родах.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5642
А якщо скористатися переконливістю друзів або батьків чи близьких?Може вони зможуть вплинути на твого чоловіка, якщо у вас однакові думки стосовно цього.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5658
Іринkа писав:в нас в містечку нема курсів, а ъхати мені дуже тяжко, так закачує...
але якщо випаде нагода, обовязково скористаюсь вашою підказкою, признаюсь чула і раніше, що це переконує чоловіка бути присутнім на родах.
Знаешь как у нас было?
У меня муж сам сказал: "Будем рожать вместе". Но ты не думай, что он сам к этому пришел.
Ему лучший друг порассказывал как это классно, и он загорелся идеей.
А когда я забеременела, то приятно удивил меня своим решением :)
А после курсов сказал: "Они все так интересно рассказывают, что мне еще больше захотелось, чтобы он уже родился"
Вот такая история
Аватар користувача
дякуючі Іринkа
#5717
Rediska писав:
Іринkа писав:в нас в містечку нема курсів, а ъхати мені дуже тяжко, так закачує...
але якщо випаде нагода, обовязково скористаюсь вашою підказкою, признаюсь чула і раніше, що це переконує чоловіка бути присутнім на родах.
Знаешь как у нас было?
У меня муж сам сказал: "Будем рожать вместе". Но ты не думай, что он сам к этому пришел.
Ему лучший друг порассказывал как это классно, и он загорелся идеей.
А когда я забеременела, то приятно удивил меня своим решением :)
А после курсов сказал: "Они все так интересно рассказывают, что мне еще больше захотелось, чтобы он уже родился"
Вот такая история
Був мій муж на родах правда це його лікарка затянула, казала, що без ньго ми не справимось, він не мав як відказати... тепер в нас хлопчик!!!!!!!!!!!!!! Родився вагою 4050гр. 54см. на шостий день виписали, ключичка зламалась при родах.
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5721
Цікаво, які враження в твого чоловіка після цього.Він довго від цього відходив? Чоловіки-вони такі слабкі.
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5727
Іринkа писав:ключичка зламалась при родах.
:shock: Как он теперь? Все нормально? Как же так получилось? :cry:
Бедняжка...
Натуся писав:Чоловіки-вони такі слабкі.
Нечего себе слабаков выбирать. Слабаки есть и среди женщин, которые выйдя из родзала всем в округе говорят: "Да чтобы я! Да еще раз! Никогда"
А другие еще не отойдя от родов хотят снова и снова рожать. Так что не обобщайте пожалуйста
Аватар користувача
дякуючі Іринkа
#5755
Натуся писав:Цікаво, які враження в твого чоловіка після цього.Він довго від цього відходив? Чоловіки-вони такі слабкі.
Відходив нармально, але зразу після родів був такий замучаний, ніби це він там мучився.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!