МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи хотіли б ви, щоб чоловік був присутній на ваших пологах?

Це дуже допомогло б мені
47
64%
Я краще побережу його нерви
21
29%
Не знаю
5
7%
Аватар користувача
дякуючі НАДЮСЬКА
#7338
Це супер коли чолові разом з тобою в родзалі. Наш татусь був з нами від початку переймів і аж до того моменту коли на світ зявився наш дорогенький синочок. Це така підтримка, і таке щастя коли чоловік бачить як на світ зявляєиться його дитина.Я раджу всім брати своїх коханих на це свято. Вони так само як і ви цього ніколи не забудете. :lovely:
дякуючі assolka
#7349
Учора колега народила донечку. Порадила бодай на час перейм взяти чоловіка.
дякуючі 9you9
#7351
Я, МАБУТЬ, ВАГІТНА. :)
дякуючі 9you9
#7352
І ХОЧ ДО ПОЛОГІВ МЕНІ ЩЕ ДАЛЕКО, ВСЕ Ж ХОТІЛА Б, ЩОБ ПОРУЧ БУВ ЧОЛОВІК.
дякуючі Natali131
#7840
Мой муж все время был рядом. Мне было приятно чувсвовть его поддержку. Но не знаю было ли легче, ведь надо сравнть :)
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#7866
ЯК ДОМОВЛЯТИСЯ З ЛІКАРЯМИ ЯКЩО Я ХОЧУ НАРОДЖУВАТИ З ЧОЛОВІКОМ*
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7868
Натасінька писав:ЯК ДОМОВЛЯТИСЯ З ЛІКАРЯМИ ЯКЩО Я ХОЧУ НАРОДЖУВАТИ З ЧОЛОВІКОМ*
ніяк не домовлятись. в жіночій консультації ваша участкова на останніх тижнях вагітності вас сама спитає і скаже, що чоловіку треба пройти флюрографію і ще якісь там аналізи ( мій не проходив і його все-рівно пустили), скаже що треба взяти зміннний одяг і взуття....... приблизно так. а коли приїдете на пологи то на санпролпускнику у вас також питатимуть чи в родову палату піде чоловік.
дякуючі tanulka
#7980
Привіт! Зі мною на пологах був чоловік. Донечку народили швидко і обоє задоволені. Я отримала потрібну підтримку, а в чоловіка підросла самооцінка (сам казав)...
Аватар користувача
дякуючі Натасінька
#8009
Під час пологів хоч буде якась ширма на животі яка буде прикривати все там...від чоловіка?
Зображення
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#8011
Натасінька писав:Під час пологів хоч буде якась ширма на животі яка буде прикривати все там...від чоловіка?
Зображення
мушу вас розчарувати, але - НІ! ширм і прикривачок не буде. я спочатку дуже переживала і виганяла його, а потім мені вже було абсолютно все-одно. чоловік каже, що хоч стояв біля моєї голови, але побачив багато "цікавого", і нічого, живий-здоровий, ніяких проблем нема.
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8012
Inneska писав:
Anpa4ino писав:
Mirra писав: А сегодня утром спросил: "Ну вот ты родишь, а мне куда идти?" я: "Домой, кушать и спать!" :hihihi:
мій після того як я народила ще 2 години був зі мною в родзалі(у нас так практикується - дві години не рушити мати і дитину з місця, щоб вони познайомились), ми довго сміялись, бо не могли малому вручити в рот цицю - він був такий смішний! А потім, коли нас перевезли в палату і я встала з кушетки, щоб на ліжко перелягти - з мене як хлюпнуло крові прям на підлогу, то він ще й поприбирав все - було до сліз приємно! А коли вже вляглась, то він ліг зкраю ліжка коло мене і гладив по голові. Зараз ми не живемо разом, і я не знаю, чого в нас через 3 місяці так зіпсувались відносини, але той день - це дійсно НАЙЩАСЛИВІШИЙ день в моєму житті. Нехай яким би не був мій чоловік, але тоді він був СПРАВЖНІМ мужчиною і я цього ніколи не забуду...

Аж сльози нагорнулися. Мені здається все ще буди у вас добре, бо ваш день пологів показав як ви друг друга кохаєте і які ви рідні, а у кожного у житті бувають миттєви знегоди
І в мене сльози........
Шкода, що все так сталося... :hehe:
дякуючі irakav
#8237
mij cholovik byv zi mnojy pid chas pologiv , bolache meni ne bylo ,ja poprosula anestezijy ale peregutu8 godun potygiv bez jogo pidtrumku bylo b vagche, ja rada shcho vin byv bila mene
v ispanii dozvolajyt navit pru kesarevux pologax dutuny distajyt idajut tatovi ce normalna praktuka.
дякуючі МаМаша
#8722
дуже багато залежить від думки самого чоловіка на це. Якщо він категорично проти - тут нічого не вдієш[/quote]

Саме так і я думаю. Все залежить від чоловіка.
дякуючі tugrucya
#8787
:) Пологи з чоловіком- це чудово! Це не лише моральна підтримка ,але й спільні переживання ...з часом побачите як потягнеться чоловік но спільно народженої дитини...
дякуючі Zay4enok
#8901
Мій чоловік не дуже хотів йти на пологи, але мені б дуже хотілося щоб таку важливу для родини подію ми пережили разом.:sleep3:
Ми пішли на чудові курси. І це сильно вплинуло на ставлення мого чоловіка. Він став більш уважний до мене і згодився на партнерські пологи. Така атмосфера цих занять, що настрій тільки позитивний. :-)
І взагалі вчать багатьом корисним речам, дихання, підготовка шийки, годування, заняття з малюками. Курси називаються Софія 235-81-71 :hehe:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!