МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи хотіли б ви, щоб чоловік був присутній на ваших пологах?

Це дуже допомогло б мені
47
64%
Я краще побережу його нерви
21
29%
Не знаю
5
7%
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2337
kompot писав:
А ви у чоловіка спросіть, у того, що присутнім був, як йому, нехай досвідом поділиться.

А я тільки і роблю, що питаю. І чоловік мій теж питає. Поки що ніхто не сказав - краще б мене там не було.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2338
так ото ж
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2339
Усі чоловіки моїх знайомих, які вже народили, на пологах присутні не були і навіть не розглядали такий варіант.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2342
А ви у них не питали чому? Не знали про таку можливість, чи на стільки "застібнуті"?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2366
kompot писав:А ви у них не питали чому? Не знали про таку можливість, чи на стільки "застібнуті"?
Питала. Знали вони про таку можливість, але їхня відповідь була дуже проста: "Навіщо?". До того ж жінки також не дуже хотіли, щоб чоловік був присутній.
Ще ніхто з моїх подруг не ходив з чоловіками на гімнастики, до психолога чи на підготовчі курси для майбутніх батьків. Чому? - Тому що було ніколи, тому, що не було на це грошей, а також тому, що не бачуть в цьом жодного сенсу.
Можливо все це йде від батьків, які робили так само, нікуди не ходили, народжували самі та зуміли виховати гарних, порядних людей проживши у шлюбі все своє життя. Як ви вважаєте?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2368
Atlika писав:[Питала. Знали вони про таку можливість, але їхня відповідь була дуже проста: "Навіщо?". До того ж жінки також не дуже хотіли, щоб чоловік був присутній.
Ще ніхто з моїх подруг не ходив з чоловіками на гімнастики, до психолога чи на підготовчі курси для майбутніх батьків. Чому? - Тому що було ніколи, тому, що не було на це грошей, а також тому, що не бачуть в цьом жодного сенсу.
Можливо все це йде від батьків, які робили так само, нікуди не ходили, народжували самі та зуміли виховати гарних, порядних людей проживши у шлюбі все своє життя. Як ви вважаєте?
Шкода, і ваших знайомих, і їх чоловіків, а найбільше іх дітей
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2369
Шкода, і ваших знайомих, і їх чоловіків, а найбільше іх дітей
А чому шкода?
Мені цікаво, а ваш батько був присутній на пологах вашої матері? Чи вам також шкода і себе?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2665
Atlika писав:
Шкода, і ваших знайомих, і їх чоловіків, а найбільше іх дітей
А чому шкода?
Мені цікаво, а ваш батько був присутній на пологах вашої матері? Чи вам також шкода і себе?
Тато мій на пологах присутній не був, бо на той час про таку можливісь навіть лікарі уявлення не мали. Але він найкращий тато і ще кращій дідусь, бо у нього, по-моєму, яскраво виражений батьківський інстинкт.

А те, що Ви, дитинко, не маючи аргументів чи маючи забагато емоцій намагаєтесь ообразити чи перейти на особисте або спровокувати співрозмовника, то вже навіть юнацьким максималізмом не виправдаєш, бо то є невміння вести дискусію або елементарна невихованість .Вибачте. Ви не думали, що саме через вашу нестриманість Yaremko пішла з форуму?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2668
По-перше на особисті перші перейшли Ви, чи не так?
kompot писав: Шкода, і ваших знайомих, і їх чоловіків, а найбільше іх дітей
По-друге, хто ще кого провокує, бо мені здається що ви мене, а не я вас.
До того ж Яремко доросла людина, без юнацького максималізму, розумна та урівноважена судячи з її постів, чи може я щось плутаю? Бо такі люди звичайно відстоюють свою думку до останного. То вона вам за чашкою кави розповіла, що вирішила пійти з форуму, на якому була більше року саме через мене?

Крім того, я вже не така і дитинка :) Але якщо вам подобається так мене називати, то будь ласка.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2671
Жодних посягань на особисте, просто завжди шкода людей, які відмовляються від позитиву у власному житті!

Та не нервуйте Ви так! Просто думайте до того, як щось написати. Ще ,якщо звертаєтесь до мене на "Ви", через повагу, то пишіть це слово з великої літери, бо виходить, що мене багато або Ви звертаєтесь ще до когось
Аватар користувача
дякуючі правиця
#2806
Українські жінки народжували разом із чоловіками. При тому, вони мали не аби-яку роль у роцессі. Тепер:
-важливо відчувати рідну людину поруч, якій довіряєш, яка підтримає...
-обов"язково треба готуватися до партнерських пологів. Чоловік повинен знати чим він може допомогти, як спілкуватися з персоналом, які можуть бути ускладнення і які є варіанти їх вирішень.
-пологи - це не видовище (краси там нема!!!), чоловік іде не дивитися, а допомагати. А коли він в процессі, то можна і не виходити на потугах. Головне - не заглядати куди не треба :hihihi:
- пологи - це частина сексуального життя сім"ї, тому це загальна справа. В Європі, якщо чоловік не на пологах - вважають, що він її не любить. І правда - прощще бухать с друззями пока жена там карячится :beer:
!!!багато знайомих народжували разом - тільки позитивні відчуття!!!
:ukiss:
дякуючі Lola
#4249
З самого початку моєї вагітності мій чоловік був категорично проти своєї присутності на пологах. Але минув деякий час і його думка змінилась. Особисто для мене його присутність надзвичайно важлива в моральному сенсі, що я не сама, що поруч є рідна людина, він мене не покине. Коли в мене почалися перейми, я боялась, що мене всі покинуть і поруч не буде нікого. Врешті він перший побачив нашого хлопчика....
дякуючі Lola
#4250
перш ніж чоловік піде з вами на пологи, нехай він неодмінно ознайомиться з відповідною літературую про пологи, або відвідає курси. для мого чоловіка це був дуже значний стрес, і декілька місяців після пологів ми налагоджували наші стосунки
дякуючі Lola
#4251
звичайно, краще, якщо ваш коханий буде з вами поруч в цю важливу мить вашого спільного життя. проте, щоб не трапилось, і яке б рішення він не прийняв, головне, щоб він кохав вас і дитину, допомогав у всьому, цінив і оберігав ваші стосунки і родину, щоб усі були здорові і пологи пройшли швидко і добре (безболісно не можу сказати:()
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4252
А мож дісно не варто чоловіка, якщо він пручається, тай вам не дуже спокійно, мо краще маму-сестру-подружку-хорошого знайомого медика? Бо пітримка таки річ класна, що не кажіть:)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 14

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!