МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи хотіли б ви, щоб чоловік був присутній на ваших пологах?

Це дуже допомогло б мені
47
64%
Я краще побережу його нерви
21
29%
Не знаю
5
7%
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2102
Atlika писав: зараз наскільки я знаю пологи приймають кваліфіковані лікарі.
Я теж так думала. Приймають. Тільки в Укріїні їх зі свічкою знайти складно. Не хочу відхилятися від теми, але у лікарнях бо зна що твориться.
Ін'єкції препаратів, які не можна колоти, обмеження перебування дитини з мамою (а це дуже необхідно перші декілька годин), стимулювання введення прикорму там, де це не потрібно... список можуть продовжити жінки, які народжували. Не всі лікарі погані. Просто складно знайти хорошого доктора і краще почитати самій про пологи та про догляд за дитиною у перші тижні, ніж покладатися на медсестер та лікарів.
Соррі за офтоп.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2112
Не можу нічого сказати про поганих лікарів. Судячи з досвіду своїх подруг всі задоволені тим, як пройшли пологи. Але вони народжували заздалегідь домовляючись з лікарем. Тому я не хочу вірти у різні жахи, які розповідають інші.
І ще цікаво, що поганого в тому, що пологи стимулюють?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2118
Atlika писав:Судячи з досвіду своїх подруг всі задоволені тим, як пройшли пологи.
Це просто чудово. Я б на вашому місці записала б собі ще десь імена лікарів.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2124
Так, готуватися до пологів потрібно дуже серйозно – вибирати хороший пологовий будинок, кваліфікованого лікаря, але окрім професіоналізму дуже поважно бачити рядом близьку людину – а хто це буде мама, чоловік, подруга не так поважно. Розумієте, у саміх пологах ( не вважаючи кесарева)– лікар займає швидше наглядову позицію, входить в процес в найскладніші моменти. Основна участь належить акушерці – зробити крапельницю, укол, показати як дихати і тому подібне Пологи часто тривають досить довго – близька людина, що знаходиться поруч, може зробити дуже багато, – підтримати і морально і фізично (навіть просто пересуватися по палаті), зробити масаж, подати щось, покликати лікаря, та просто поговорити з вами, до того ж дуже поважно контролювати те, що відбувається в родзале - навіть персонал до вас буде більш уважний. Я знаю багато чоловіків присутніх при народженні своєї дитини – не один не пошкодував про це, до дружини виникли ще більші відчуття і ніяк не менші. У мене чудовий чоловік і батько моєї дитини – я його не кохаю менше і він мене теж через те, що він не був присутній на пологах, але я б хотіла щоб наступного разу ми виправили цю помилку.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2126
А що стосується стимуляції на пологах – мене стимулювали, пологи були важкими, перейм майже не було – без цього просто не можна було обійтися....Але на жаль дуже часто лікарі поспішають. На жаль, досить часто акушери намагаються втрутитися і "завести" пологи на порожньому місці. Тому що вони чергують, або не хочуть приїжджати вночі до "своєї" жінки, і так далі Їх теж можна зрозуміти, звичайно. Робиться це частенько непомітно від жінки. Прийшли на огляд, доктор поглянув вагинально, пігулку поклав - через пару годин почалися перейми. А ось які вони будуть... Якщо організм до пологів готовий, то все може бути і нічого. Почнуться досить інтенсивні перейми. А ось якщо він не готовий. То чекає нас дикоордінація пологової діяльності, слабкість і далі по схемі - кесаревий перетин.
дякуючі Irishka
#2130
Inneska писав:А що стосується стимуляції на пологах – мене стимулювали, пологи були важкими, перейм майже не було – без цього просто не можна було обійтися....Але на жаль дуже часто лікарі поспішають. На жаль, досить часто акушери намагаються втрутитися і "завести" пологи на порожньому місці. Тому що вони чергують, або не хочуть приїжджати вночі до "своєї" жінки, і так далі Їх теж можна зрозуміти, звичайно. Робиться це частенько непомітно від жінки.
Першу дитину народжувала сама, а другі пологи мені стимулювали. Але мені здається, що в цьому немає нічого страшного, зараз родову діяльність стимулюють практично всім.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2132
Atlika писав:bob, а що ви маєте на увазі говорячи про підтримку чоловіка під час пологів, мені просто цікаво чим він може допомогти?
Чоловік (або будь-яка близька людина) зазвичай при пологах стежить за діями лікарів. Якими б кваліфікованими вони не були, але контроль родичів за діями спеціалістів є сучасною тенденцією світової медицини. Наприклад, чоловік може простежити, які препарати вводять дружині і чи це доцільно. Інколи допомагає, коли просто поруч є знайоме обличчя, чи хтось тримає за руку.
Atlika писав:І ще, повітухи по-моєму були в минулому столітті :) зараз наскільки я знаю пологи приймають кваліфіковані лікарі.
у Вас чудові знання з історії )))) Я саме і говорила про культуру пологів, яка склалася історично.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2136
bob, у такому разі чоловік повинен добре розбиратися в медицині, у противному випадку звідки йому знати чи потрібно вводити ті або інші ліки?
А потримати за руку ... не знаю, може для когось це дійсно важливо, але я не думаю, що заради цього чоловікові варто брати участь у пологах, хоча, звичайно, це індивідуально для кожної пари :)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2148
Atlika писав:bob, у такому разі чоловік повинен добре розбиратися в медицині
А потримати за руку ... не знаю, може для когось це дійсно важливо, але я не думаю, що заради цього чоловікові варто брати участь у пологах, хоча, звичайно, це індивідуально для кожної пари :)
Звичайно, "потримаю за руку" - це не допомога.
Але нащо орієнтуватися в медицині? Про першу допомогу, наприклад, навіть у школі дітям розказують.
Чоловік може полегшити пологи без ін'єкцій :) А лікар - ні.
Я зараз уже лягаю спати, але на днях відповім конкретніше, чим він може допомогти. Або хтось із форумчан відпише.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2153
Навіщо занія медицини? Тому що за словами bob, чоловік буде контролювати дії лікарів. Я думаю, що в такому випадку без спеціальних знань не обійтися. Хоча можу и помилятися.
aronskaya, чекаю на вашу відповідь щодо допомоги чоловіка на пологах :)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2157
Atlika писав:Навіщо занія медицини? Тому що за словами bob, чоловік буде контролювати дії лікарів. Я думаю, що в такому випадку без спеціальних знань не обійтися. Хоча можу и помилятися.
Саме так :)
Трохи вище я вже згадувала про спеціальну підготовку для чоловіків, які вирішили бути присутніми на пологах. В числі іншого, там вони отримують інформацію щодо можливих ускладнень і можливих дій лікарів.
Але суть не в тому.
Коли лікар збирається щось вводити породіллі, погодьтеся, Atlika, їй трохи не до того, щоб розпитати, що це за ліки і наскільки доцільне їх використання. Я не хочу зараз говорити про зловживання лікарів (про це і так надто багато останнім часом інформації). Але нерозуміння того, що відбувається навколо - є додатковим джерелом стресу для жінки. Зовсім інша річ, коли жінка спокійна, розуміючи, що є чоловік, який контролює ситуацію.
Це лише один з аспектів присутності чоловіка при пологах.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2176
Я думаю, що чоловік тільки додасть видимість безпеки що до того, які ліки буде використовувати лікар, адже якщо він буде втручатися, то від цього, як мені здається, буде тільки гірше.

А що ще цікавого розповідають на курсах підготовки батьків? І ще мені ось цікаво, це як, протягом всіх 9 місяців майбутні батьки повинні їх відвідувати?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2180
Atlika писав:Я думаю, що чоловік тільки додасть видимість безпеки що до того, які ліки буде використовувати лікар, адже якщо він буде втручатися, то від цього, як мені здається, буде тільки гірше.

А що ще цікавого розповідають на курсах підготовки батьків? І ще мені ось цікаво, це як, протягом всіх 9 місяців майбутні батьки повинні їх відвідувати?
Якщо вас цікавить робота тато-шкіл, то можна пройти по лінку і подивитись додаткові матеріали http://www.toro.org.ua/projects/5.html

А щодо "тільки видимості безпеки", ну, не знаю... Тобто ви дійсно вважаєте, що самій жінці бути на пологах безпечніше, ніж із чоловіком?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2195
Ні, я вважаю, що чоловік в плані безпеки нічим допомогти не зможе.
Як прочту те, що ви дали, то напишу свою думку більш докладно, можливо зміниться мое ставлення у цьому питанні.
Дякую. :)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2198
Про чоловіка на пологах і нащо він там взагалі здався: http://www.mama-tato.com.ua/article/a-444.html

У статті немає тільки про те, що чоловік може робити еротичний масаж грудей і сосків - від нього матка розкривається, і дитина народжується набагато швидше, ніж зазвичай. Ну, можливо, ви помічали щось подібне, коли кохалися.
Там ще не розписано, який саме масаж ще може робити чоловік, і який влив може спричинити, але стаття і без того немаленька.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!