МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Чи хотіли б ви, щоб чоловік був присутній на ваших пологах?

Це дуже допомогло б мені
47
64%
Я краще побережу його нерви
21
29%
Не знаю
5
7%
Аватар користувача
дякуючі helgusya
#6478
Після 38 тижнів дитинка вважається доношеною, вона є повністю сформованою і готовою народжуватись! Mirra, у Вас все буде добре! Здоровенького Вам малюка!!! :)
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6480
helgusya писав:Після 38 тижнів дитинка вважається доношеною, вона є повністю сформованою і готовою народжуватись! Mirra, у Вас все буде добре! Здоровенького Вам малюка!!! :)
Большое спасибо за пожелания
Аватар користувача
дякуючі angel
#6488
головне щоб все було гаразд!!! Mirra ви переживаєте і це нормально в останні тижні!! головне надійтесь на краще, налаштуйтесь позитивно!!!) і уявіть якви вже тримаєте вашу крихітку на руках))) ЩАСЛИВИХ ВАМ ПОЛОГІВ, НЕХАЙ РОДИТЬСЯ ЗДОРОВЕНЬКЕ)))))0 :]
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6489
angel писав: ЩАСЛИВИХ ВАМ ПОЛОГІВ, НЕХАЙ РОДИТЬСЯ ЗДОРОВЕНЬКЕ)))))0 :]
Дуже, дуже вам всім дякую!!! :bye:
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6496
Моя подруга нещодавно народжувала з чоловіком. В неї це був дуже позитивний досвід. Він постійно морально її заспокоював, а також вона казала, що коли починались схватки, то він натискав на ямочки на спині, що знаходяться на поясниці, каже, що це дуже допомогло і вона відчувала біль лише декілька секунд.
А особливо їй запам'яталось, те що коли вже все закінчилось, то їх залиши втрьох десь на дві години і це були дійсно найщасливіші миті в житті. Відчула справжню ейфорію.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6518
Mirra писав:
angel писав: ЩАСЛИВИХ ВАМ ПОЛОГІВ, НЕХАЙ РОДИТЬСЯ ЗДОРОВЕНЬКЕ)))))0 :]
Дуже, дуже вам всім дякую!!! :bye:

Я народила Алінку у 38 тижнів, а моя кума у 36
дякуючі Алёнка
#6599
Ми одразу вирішили, що буду народжувати без присутності чоловіка. Він молодець, протягом всього часу мене дуже підтримує, робить масаж коли треба, турбується, мені це дуже допомагає, але я не уявляю його в родзалі... нехай краще в коридорі почекає, а потім встигнемо розділити це щастя :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6600
а Mirra вже, певне, народила, бо щось довго її на форумі вже нема :hello:
дякуючі sviridAnna
#6633
Я коли народжувала хотіла щоб нікого взагалі не було, та чоловік був присутній на період перейм, а коли води відійшли злякався і втік...
Аватар користувача
дякуючі Емма
#6640
Якби мій чоловік був присутній на пологах,він, певно, боявся б мене до кінця життя. Справа в тому,що, як виявилось, я від болю дичію і звірію. :bugaga: Я могла видавати такий тваринний рик,шо сама з себе потім була в шоці.А якби могла говорити, то під гарячу руку попав би саме чоловік.Хоч в мене було велике бажання обматюкати лікаря,добре,що не вийшло. :hihihi:
А якщо серйозно-мені в певні моменти було б соромно перед ним-наприклад,коли самовивільняється кишківник, або вдруге я ледь не обпісяла лікаря(вчасно відскочила) .А я нічого не відчувала. :oops: І ще один знайомий священник сказав мені, що до нього дуже часто звертаються за допомогою чоловіки,які це бачили і тепер мучаться кошмарами і почуттям вини. Деякі навіть заводять коханок, бо зжінкою після побаченого не виходить.
Ніхто не знає наперед як буде народжувати, але я не стала випробовувати долю. Частково я згодна про дородовий зал,там ще куди не йшло... Але треба враховувати свій характер,як це не дивно.
І одразу після всього мого чоловіка пустили в родзал і він не пропустив перші моменти щастя. І на його ж щастя не бачив озвірілої фізіономії своєї "супруги" з тваринним оскалом і піною на губах :rofl2: ,а тільки милу втомлену посмішку.
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6663
Всем привет! Да, я родила!!! Теперь пока масенька спит расскажу как все произошло у нас.
Мы рожали вместе! Муж присутствовал от самого начала до самого конца!!! Он просто герой! мне на него молиться надо!
в роддом мы приехали в 4 утра 1марта. Акушерка посмотрев меня отвела нас в отдельную палату и сказала что часам к 12 родим! Мне не хотелось так долго ждать и я начала активно пыгать на мяче приседать широко раздвинув ноги у шведской лестницы! Начали записывать частоту схаток, но увы шейка матки открывалась очень медленно. Милый каждый раз во время схваток нажимал на точки внизу поясницы чтоб меня попустило. В 13.00 мне пркололи пузырь... никогда не считала себя слабой, но когда начались настоящие схатки перед родами я просто была в полуобмарочном состоянии! Милый стойко держался! Потом начались роды... муж присутствовал от начала и до конца (хотя мы договаривались что он выйдет), как потом мне рассказал "я хотел контролировать ситуацию и видеть что все прошло хорошо". Когда манюню положили мне на живот муж кругами ходил и рассматривал наше ЧУДО боялся притронуться! А когда она заснула - проверял живая ли! а сколько благодарности я прочитала в его глазах!!! Не знаю как будет дальше, сколько у нас будет детей, но за эти роды ему огромнейшее спасибо
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6664
Mirra писав:Когда манюню положили мне на живот муж кругами ходил и рассматривал наше ЧУДО боялся притронуться! А когда она заснула - проверял живая ли! а сколько благодарности я прочитала в его глазах!!! Не знаю как будет дальше, сколько у нас будет детей, но за эти роды ему огромнейшее спасибо
я плачу :gcry:

ще раз вас вітаю! оце воно і є...ЩАСТЯ
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6665
Mirra, поздоровляю! Точно, мабуть, це і є справжнє щастя!
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6668
Mirra і ми вас вітаємо!!! Чоловік у вас просто молодець!!!У мене теж приблизно такі відчуття були під час пологів
Аватар користувача
дякуючі ЖаннаСкляр
#7207
При пологах чоловік присутнім не був, але під час переймів ми весь час говорили по телефону (добре, що є мобільний звязок та акція безліміт). Це дуже мені допомагало, хоча я завжди (до пологів) була проти того, щоб народжувати разом - тепер знаю, що помилялась - це така підтримка, коли можеш розділити свій біль з найдорожчою людиною і знаєш, що ця людина сама цього хоче. А про те, що це травмує чоловіка, то скажу, що не є кращим те, що він вдома місця собі не знаходить - переживає - не знає чим допомогти.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!