МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Пологи вдома: так чи ні?

Так
2
8%
Ні
16
64%
Хочу дізнатися більше про це
7
28%
дякуючі Irishka
#2251
Негативно. Чому? - Тому що ніхто не може передбачити результат таких пологів. Тому що під час пологів можуть виникнути нюанси з-за яких можлива загроза життю як дитини, так і матері, коли без хірургічного втручання обійтися неможливо.

Так, звісно, можливі травми дитини і під час пологів в пологовому будинку, та вірогідність їх значно менше. Особливо, якщо пологи прийматиме перевірений лікар.
Аватар користувача
дякуючі Apple
#2472
Для мене не має значення де народжувати, так звичайно не можна передбачити як буде проходити процес, але сучасна медицина робить все щоб не було ніяких ускладнень та намагається передбачити які саме будуть пологи у жінки.
Пробачте за незнання, раніше з таким не зіткалась, але які травми можуть бути у дитини і під час пологів в пологовому будинку.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2474
Apple писав: Пробачте за незнання, раніше з таким не зіткалась, але які травми можуть бути у дитини і під час пологів в пологовому будинку.
Приклади з життя.
У мого знайомого все життя тягне плече. Коли він народжувався, лікар неправильно прийняв пологи і сильно потягнув.

Іншій знайомій стимулювали пологи, хоча їй не можна було. Чоловіка просто не було поряд.

Ще приклад - дитину на пологах почали витягувати задопомогою акушерських щипців, хоча потреби в цьму не було. Чоловік звернув на це увагу, припинив і лікарі нормаьно прийняли пологи без ускладнень.

Мабуть, прикладів більше, ніж у мене знайомих.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2482
Ні...Це те, що я недавно обговорювала у темі природного виховання - така модна течія усього природного. так, я розумію - ГВ, але як можна ризикувати життям дитини, да і своїм теж? Ніхто ж не знає як усе буде проходити, можливо знадобиться реанімація, барокамера....може колись і рожали так, але ж зараз, коли можливо уникнути проблем навіщо ускладнювати все.

Я не лежала до пологів у лікарні, я вже на третій день була удома, згодна, зо своєму будинку і стіни допомогають, але ж процес своїх пологів не уявляю дома...я б так нервувалась, ще більше ніж у родзалі.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2483
Inneska писав: Я не лежала до пологів у лікарні, я вже на третій день була удома, згодна, зо своєму будинку і стіни допомогають, але ж процес своїх пологів не уявляю дома...я б так нервувалась, ще більше ніж у родзалі.
Пологи вдома - для того, хто готовий. У мене є знайома, консультант з вагітності, є 2 дітей і зараз вагітна. Вона думає про те, щоб народжувати вдома. Але вона - готова.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2484
Так, можна морально підготуватися - навчиться дихати, масаж і все таке....але що робити якщо у дитини післі народжання будуть якісь проблеми - дихання, серце...Не дай Бог, але це буває. до лікарні можна не встигнути
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2485
Inneska писав:Так, можна морально підготуватися - навчиться дихати, масаж і все таке....але що робити якщо у дитини післі народжання будуть якісь проблеми - дихання, серце...Не дай Бог, але це буває. до лікарні можна не встигнути
Також з вами згодна.
Але наскільки я знаю, навіть коли приймають пологи дома лікар все одно присутній, а під вікнами стоіть машина швидкої допомоги. Але, звісно, завжди є вірогітніть того, що у разі оскладнення до лікарні можливо просто не поспіти.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2489
Зовсім не розумію, чому тоді не поїхати до пологового будинку....тільки щоб народжувати на родному ліжку? І лікарь тут, і швидка допомога...якось це схоже на гру з долею
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2491
aronskaya писав:
Inneska писав: У мене є знайома, консультант з вагітності, є 2 дітей і зараз вагітна. Вона думає про те, щоб народжувати вдома. Але вона - готова.
я теж цього не розумію. Просто недавно наткнулася на сайт, створений мамусями, дітки яких загинули в домашніх пологах...Страшні історії...і народжували з дослідною акушеркою, а все так трагічно закінчилося...І найжахливіше в цим те, що діток можна було врятувати в умовах лікарні...а тепер вони мучаться і намагаються "посадити" акушерку що приймала пологи...Адже за великим рахунком в тому, що сталося їх провина... У мене серце стискувалося, коли я ці історії читала...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2492
як нам говорили на курсах для вагітних-якщо хочете природні і тим більше домашні пологи-будьте готові до природного відбору.... та навіть якщо один шанс з мільйона, що знадобиться реанімаційний апарат або хірургічне втручання, а я із за своєї примхи і незрозумілих принципів вирішила народжувати удома і диnbye не удалося врятувати...я не знаю як з цим можна жити потім і як можна йти на такий ризик
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2493
Inneska писав:Зовсім не розумію, чому тоді не поїхати до пологового будинку....тільки щоб народжувати на родному ліжку? І лікарь тут, і швидка допомога...якось це схоже на гру з долею
Можливо не у ліжку, а у своїй ванній кімнаті. До речі, що ви можете сказати про пологи у воді? Я про такі тільки чула, але жодна з моїх подруг такі пологи не практикувала.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2494
Так чула про таке, бачила фото якоїсь іностранки (афріканки ілі щось таке) яка так народжувала. А у нас у багатьох пологових будинках практикують джакузі - де жінки перебувають під час перейм, я чула дуже позитивні отзови. Говорять дуже допомогає. Але потуги проходять як належить на кріслі
дякуючі Irishka
#2504
Закордоном вдома дозволяють народжувати тільки тим жінкам, які живуть дуже близько до пологовому будинку і які не перебувають у групі ризику. І те, за останнє десятиліття більшість лікарів і акушерок відмовляються від відповідальності приймати пологи у домашніх умовах - занадто великий ризик, і ніхто не хоче бути суджений.

Але в нас нажаль ситуація не така, тому багато жінок народжують не тільки дома, а ї у воді. Хоча всі без винятку ссавці, в тому числі кіти, і навіть рептилії, народжують своїх чад поза води, тобто природа не дарма створила такий механізм пологів. Тому мене завжди дивує нераціоналізм і зовсім дурні пояснення деяких лікарів, а також жінок, які намагаються бути богами-революціонерами нових "технологій" пологів. Навіщо йти проти своєї природи, оскільки пологи в воді та іншими способами мають занадто багато ускладнень, про які намагаються умолчали. І є вже чимало досліджень на цю тему, які говорять про те, що діти, народжені у такий спосіб, в майбутньому не є здоровіше і міцніше, а навпаки ...
Аватар користувача
дякуючі bob
#2505
Rina писав:Просто недавно наткнулася на сайт, створений мамусями, дітки яких загинули в домашніх пологах...Страшні історії...і народжували з дослідною акушеркою, а все так трагічно закінчилося...
поділіться будь ласка посиланням?
не маю поки що власної думки з цього приводу, намагаюсь визначитись.

А хтось на форумі народжував вдома?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2509
bob писав:
Rina писав:Просто недавно наткнулася на сайт, створений мамусями, дітки яких загинули в домашніх пологах...Страшні історії...і народжували з дослідною акушеркою, а все так трагічно закінчилося...
поділіться будь ласка посиланням?
Спробую знайти знову, такі жахливі історії, прочла і забула - а тут така тема

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!