МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Travneva
#7238
Існує теорія, що жінки з "недостатньою" вагою до вагітності набирають її більше, ніж повненькі...
На приклад, до першої вагітності я важила 48кг при зрості 163 см, а на 40-му тижні - 79 кг (+31!!!). Хоча, не можу сказати, що їла я багато і калорійно. А зараз я на 26-му тижні. До вагітності важила 64 кг, зараз - 71 кг. Всього 7 кг за майже 6 місяців, а харчуюсь так само...
Але, все ж таки, це є дуже індивідуально...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7241
Travneva, це дійсно правда, моя лікарка сказала, що таким чином мій організм "з переляку" набрав необхідний мінімальний запас жирової маси, яка на всяк випадок потрібна плоду у випадку голодування матері, або у перші тижні після вагітності, якщо жінці не буде що їсти - то організм використає накопичений резерв на утворення молока. У жінок з нормальною масоютіла всього вистачає, тому поправлявляються не так явно як сухорляві жінки. Це все передбачено розумною природою, а ми все думаємо, що наші "стандарти" правильні.
дякуючі Клаудия
#7251
Тогда у меня организм совсем чего-то перепугался :bugaga: т.к. только с перепугу можно набрать 30 кг :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7254
Клаудия, можливо ви раніше(до другої вагітності пробували якусь виснажливу дієту: наприклад яблучну чи білкову), це теж потім "аукнеться" на масі під час вагітності. І взагалі це лише теорія, нема чого переїдати і їсти за двох, треба їсти для себе і трошки менше для дитинки. Відмовляти собі у чомусь не можна, але можна відмовляти у кількості. І ще не забудьте про роботу нирок і чи гарно у вас рідина покидає організм чи може ви розпухли через набряки?
дякуючі Клаудия
#7256
Ну это я во время первой беременности как-то оторвалась, сильные отеки были хотя на пописать всегда была первой, незнаю чего это я так вдруг набрала 30 кг.
Счас пока 12 кг и держусь.

Это при том что как бы на строгой диете после первых родов я не сидела, просто решила где-то ровно год назад похудеть и сбросила за лето 8 кг, но все равно в до родовые формы перед второй беременностью не вернулась
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7259
Клаудия, питання ще в тому чи не заважала вам ця вага, ну якщо людина себе добре почуває, але постійно хоче їсти, то думаю для вагітності це не саме страшне явище. А якщо вам тяжко було пересуватись, або це якось могло нашкодити перебігу вагітності і пологів, тоді це вже серйозно. Даючи нове життя ми мусимо чимось пожертвувати, для жінок жертвою, частіше за все виявляється зіпсована фігура(зайва вага, розтяжки, пігментація і зайва нееластична шкіра) і відсутність особистого часу. Чоловіки, як правило нічим не жертвують, так як по своїй природі вони "пристосуванці".
Аватар користувача
дякуючі Travneva
#7263
Цілком згодна з Anpa4ino. Якщо маєш зайву вагу і при цьому нормально себе почуваєш, то проблеми ніякої немає. А після пологів при правильному годуванні і раціональному харчуванні зайві кілограми просто зникнуть. Головне, цього хотіти!
дякуючі angel_irysja
#7264
ми зараз на 37 т.за вагітність поки набрала 6,5 кг. , а ляля наша велика по УЗД вже ставлять 3300 грам. і кажуть що треба родити швидше, одже ті процеси між собою ніяк не повязані, дитинка бере собі те що їй треба з мене і набирає вагу, а я набрала те що важить мій пупс + плацента, води....
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7282
є такі жінки, що худнуть під час вагітності, може у вас такий обмін речон на фоні різкої зміни гормонального фону і вся пожива дістається плоду, а вам - мізер. Але таких як ви - мало.
Аватар користувача
дякуючі ЖаннаСкляр
#7290
До вагітності я важила приблизно 68 кг при зрості 157 см. На облік стала на 12-му тижні вагітності з вагою 58 кг (майже 2 місяці у мене був жахливий токсикоз - нудота, тошнота - не могла нічого їсти, а що зїдала, то зазвичай довго в організмі не затримувалось). На 5-му місяці важила 59 кг. На 6-му - 60 кг і т.д. На 38-му тижні моя вага становила майже 70 кг. Найбільше ваги набрала за 2 останні тижні - 1 кг. Після народження синочка (його вага при народженні 3 кг) моя вага коливається від 58 до 60 кг. Для мене це нормальна вага - худнути не хочу - навпаки не проти трохи поправитись, а то якоюсь змученою виглядаю :))
Думаю, на рахунок ваги під час вагітності переживати не варто якщо це не несе якоїсь загрози для вас чи для маляти. Просто слідкуйте за своїм станом - їжте корисну вам і маляті їжу, більше гуляйте на свіжому повітрі, дотримуйтеся режиму дня і все буде Ок)))
Бажаю успіху :bye2:
дякуючі Натуся-Лапочка
#7299
У середньому за період вагітності жінка набирає біля 15 кг (розраховано, враховуючи і жінок, які лише втрачають вагу і які набирають близько 45 кг). Ці кілограми йдуть не лише в живіт.
Вони розподіляються приблизно на:

# дитина – 3400 кг;

# плацента і мембрани – 650 грамів;

# амніотична рідина – 800 грамів;

# матка – 1 кг;

# додаткова кров – 1 кг 250 грамів;

# груди – 500 грамів;

# додаткові жирові тканини – 2 кг 400 грамів;

# додаткова рідина – 2 кг.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7302
я під час вагітності набрала 18 кг. одразу після пологів втратила 10, а через 2 тижні ще 3кг. Напротязі 2-х місяців ще 2 кг. Зараз я важу на 3 кг більше ніж до вагітності і влажу в абсолютно всі старі речі, тому не можу зрозуміти де блукають ці 3 зайві кілограми???
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7311
Anpa4ino писав:Зараз я важу на 3 кг більше ніж до вагітності і влажу в абсолютно всі старі речі, тому не можу зрозуміти де блукають ці 3 зайві кілограми???

Оце насмішили! :hihihi: Я прямо так собі і уявила ті ваші кілограми з чемоданом і картою в руках! :hihihi: А якщо серйозно, то я бачила свій зайвий навіть 1 кг. Влазитись можна в все, а ви нахиліться і подивіться в зеркало- бока, шкіра під грудьми і на животі? Я з цим трохи воювала. :hihihi:
дякуючі angel_irysja
#7315
за вагітність я набрала 6,5 кг. зараз я 5 день після пологів уже скинула 9 кг. це мабуть у кожного індивідуально.
дякуючі assolka
#7320
Я надзвичайно переймаюсь... Набрала вже 8 кг!!! А важила ж 57 кг!!!!! Що буде далі? :(

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!