МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7130
А я зараз теж взялася за себе - я під час прийняття душу мащуся вся підтягуючим гелем і банкою роблю собі масаж, результат є, але потрібно не лінуватися і робити частіше
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7149
Inneska, а що це за гель і банковий масаж? І довго ви цим займались, поки результат став очевидним, бо я вже місяців зо два стараюсь - поки що тільки м*якенька шкіра, а розтяжки на місці.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7160
розтяжки потім стануть не помітними, а ось западинки зникають після таких процедур...ну я не знаю і зараз ще не все гладко, але краще. Звичайна банка з дитячого пюре, хоча у спеціальних відділах можна і купити спеціальну банку для масажу тіла. А гель теж звичайний антицелюлітний будь-який
дякуючі k.visotskaya
#7219
Мені лікар рекомендував купити РІЛАСТІЛ (Rilastil Stretch Marks). Ця косметика запобігає появі розтяжок і сприяє їх зменшенню, збільшує еластичність шкіри, покращує її зовнішній вигляд. Rilastil дозволений до застосування при вагітності та годуванні груддю, чим вигідно відрізняється від безлічі інших засобів по догляду за шкірою.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#7221
Я користувалася звичайним маслом олівковим,бо крма на вагітну треба стільки...ого-ого-ого
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7243
Inneska, не подумайте, що я тугодум але як ви банкою робили масаж я не можу собі цьго уявити, я знаю як ставлять банки (вакуумний масаж), поясніть як ви його робите і як довго чекали результату.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9706
Я многие крема перепробовала, но состояние растяжек не изменилось, я честно говоря уже утратила веру в то, что от них возможно избавиться ((
дякуючі bossy2601@mail.ru
#9800
Мені свекруха з Іспанії вислала крем від розтяжок, то він мені щось не дуже допомагає, якщо шкіра суха і схильно до цього то нікі креми тут не зарадять
дякуючі krowka123@ovi.com
#9838
:gcry: Доброго вечора. Я теж маю розтяжки на грудях але я немастила ніяким кремом. Живіт мастила оливковою олією і розтяжок немає а от груди якось некомфортно мастити олійкою, порадьте яким кремом мастити груди щоб небуло ще більше розтяжок????????
Аватар користувача
дякуючі Rom Kola
#10014
Купила не дорогий кремчик від Isana От правда не знаючи подіє,бо не придназначений точно для розтяжок, апросто для пружності шкіри. Побачимо, чи поможе. Багато чула про олійки, казали шо вони найбільше помічні при такому, але це мабуть не зовсім комфортно, до кінця ж не впитується...
Аватар користувача
дякуючі Ludmilka-Milka
#10039
Зараз користуюсь кремом для попередженнея розтяжок Фрезідерм. З першою вагітністю користувалась кремчиком від Наша Мама, розтяжок не було. Але вважаю, що все залежить від спадковості.
Аватар користувача
дякуючі МаринаКлимова
#13220
У меня после родов они, практически все, сгладились.
дякуючі Inna55
#13225
а у меня нет, мне посоветовали заказать вот такую морскую соль я прежде не поверите думала как она может помочь, но спусятя немного времени результат стал заметен и мои складочки стали совсем незаметными
#17075
В мене дві вагітності і дві по - різному в цьому плані. при першій, взагалі не можна було, бо тільки, зразу тонус матки, свічки.
А другу, то дійсно, перші 3 місяці краще утриматись. але мені було не до того. Тоді можна, якщо все нормально. Але з 34 і до 38 тижня - неможна, щоб не спровокувати передчасні пологи.
Але це все відносноі індивідуально. Треба слухати свій організм.
Аватар користувача
дякуючі Alexiss
#17090
Во время беременности советуют носить бандажи, пользоваться мазями против растяжек. Но лично я против мазей, т.к. они так или иначе попадают и малышу. Конечно, появление каких-то растяжек можно предотвратить, но они все-равно будут и поэтому основная борьба начинается уже после родов. Я, к примеру, ходила на мезотерапию в. Это мне действительно помогло избавиться от даже сильных растяжек. Поскольку спорт - не для меня :hihihi:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!