МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7537
Анютка писав:
Емма писав:.Свято- це сама дитина і коли тобі вдається закип*ятити чайник, і зробити чай, а все решту- важкі будні.
А для мене ще ванна за свято, а душ-це будні.
а в мене справжнісіньке щастя, коли вранці вкладу малого і можна інколи самій доспати недоспану нічну годинку...
Аватар користувача
дякуючі Капітошка
#7970
Перша вагітність була не дуже радісною,за що соромно.Виглядала я хоч як,літо червоне лице,волосся яке постійно жирніло...А ще було дійсно трохи соромно,напевно тому що виглядаю я молодше свого віку.Навіть в роддомі на підтримці за тиждень до пологів дівчина що лежала зі мною в одній палаті думала що мені і 16 нема,хоча вже 20 було.ха ха ха... А тепер все буде інакше,я молода мамочка і з пузиком буду синочка вести перший раз в садок.Тому я буду з зачіскою,манікюром(в домашніх умовах),пощипаними брівкамиі гарною кофтинкою на круглому животику.І відчуття гордості за малюка.Хтось мріє про животик і не виходить,тому треба гордитись!!!
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8035
А чому має бути соромно??? Це ж так чудово бути вагітною))))))
Адже в животику є дитятко, таке довгоочікуване...
Радіти потрібно, а не соромитись!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі sonya
#8037
Самый ценный в мире груз - это в пузе карапуз!!!! ​ :rofl:
Аватар користувача
дякуючі ivaivi
#8049
развеселили :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі людмилка 87
#8204
Коли була вагітна перший раз, то дуже цим хизувалась!!! Коли донечці було 1 рік я завагітніла вдруге. Ось тоді стала прикривати свою вагітність, а то якось погляди людей незрозумілі відчувала на собі, мовляв така мала дитина і знову вагітна. :]
Аватар користувача
дякуючі Pupa
#23741
не знаю, по-моему сейчас наоборот престижно ходить беременной, все такие важные ходят.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!