МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3385
Кажуть, що на зовнішність вагітної позитивно впливають гормони. Але в той же час груди, тіло втрачають минулу пружність. А ще у мене суха шкіра обличчя і стає ще сухішою, так що на мою вагітність, якось не так гормон впливає

Як уникнути розтяжок на шкірі?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3400
То мабуть, ще й весна та авітаміноз впливають.

Ніяк, якщо шкіра до них схильна, але зменшити можна: як тільки з"явиться животик, ретельно і регулярн змащувати дитячим кремом або олійкою( бюбхен мені подобається) аж до пологів, а після - кремом для обличчя проти зморшок, кажуть можна бандаж носити
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3440
Для обличя спробуйте зволожуючий крем, але на основі натуральних компонентів. Для тіла я використовувала звичайне оливкове масло, потім ще масло персикове, крем від растяжок AVENT і підтягуючий крем для грудей GUAM.

А якщо стан здоров'я дозволятиме раджу легку гімнастику.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3463
Inneska писав: А якщо стан здоров'я дозволятиме раджу легку гімнастику.
А вагітним можна плавати? Дуже це полюбляю але думаю - безпечно це чи ні?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3487
НЕ тільки можна, але й необхідно.
Я от дуже б хотіла записатися до басейну, але зараз не маю часу.
Може походити, коли вже у відпустку піду.
Та й не знаю, чи у нашому міському басейні є спеціальні групи для вагітних, бо там же якісь вправи спеціальні потрібні чи можна просто так побовтатися :rofl:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3488
Мені не довелося поплавати, але це дуже корисно - знімає судороги, лікує запори, нормалізує тиск, укріплює м'язи. Ну і обов'язково гарантую гарну форму після пологів - так що це - дуже добре, якщо є де поплавати та є на це час.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3498
Басейн? Питання хлорки мене дещо бентежить. Я не зовсім впевнена, наскільки вона шкідлива саме під час вагітності, але багато моїх навіть не вагітних знайомих не змогли ходити в басейн саме через неї. Проте, можливо це в нашому місці її трохи забагато...
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3503
Є басейни які не чищать хлоркою...Є спеціалізовани групи для мам з пузіками, є навіть з іонізованою водою.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3510
Inneska писав:Є басейни які не чищать хлоркою...Є спеціалізовани групи для мам з пузіками, є навіть з іонізованою водою.
Ох, яка я дрімуча :) Навіть і не чула про таке. В своєму місті мені відомо лише про один басейн, в якому волосся навіть після миття може пахнути хлоркою.
дякуючі Irishka
#3513
Я б на вашому місці не ризикувала. Можливо на заняттях для вагітних є басейни з чистою водою і ви можете бути впевнені, що всі жінки, які плавають з вами здорові і дійсно пройшли медогляд. В іншому випадку - ні і ще раз ні, тому що в звичайних басейнах стільки зарази, ви навіть уявити собі не можете.

Краще дочекатися літа та поїхати на місяц-два до моря.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3514
Irishka писав:Краще дочекатися літа та поїхати на місяц-два до моря.
А як бути з заразою, що у морі?
Чи сіль її нейтралізує?
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3542
Inneska писав: Я використовувала підтягуючий крем для грудей GUAM.
І який він дав результат?
дякуючі Irishka
#3559
bob писав:
Irishka писав:Краще дочекатися літа та поїхати на місяц-два до моря.
А як бути з заразою, що у морі?
Чи сіль її нейтралізує?
Не думаю, що сіль її нейтралізує, але це все ж таки краще, ніж басейн. Крім того морське повітря дуже гарно впливає на здоров"я.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3563
Я читала, що від ультрафіолетових променів після вагітності можуть лишитися пігментні плями((
Я їду на море на травневі свята.
Думаю морське повітря корисне, але довго знаходитися на сонці не варто.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3573
Йанка писав:Я читала, що від ультрафіолетових променів після вагітності можуть лишитися пігментні плями((
Я їду на море на травневі свята.
Думаю морське повітря корисне, але довго знаходитися на сонці не варто.
Травневе сонечко безпечніше, ніж літнє. До того ж лежати на пляжі ще буде не сезон, тому я спокійна за Ваше здоров"я і зовнішність ;)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!