МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6550
CHIRVA писав: Не любимо занадто закручені імена, хоча часто зустрічаються такі, що аж жаль тих дітей! :shock2: :hihihi:
Ще коли моя сестра вчилась в молодших класах і в нас не було змоги забирати її зі школи, ми лишали її на продльонці - там в групі було двоє дівчаток - Маковій Барбара і Сало Франческа, як ви здогадались - діти між собою ніяк не пов*язані, но батьки - що одні, що другі - якісь несповна розуму.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7195
Я от тільки планую йти у лікарню, але переконана, що вагітна, усі ознаки того :hihihi: Незнаю хто у нас буде, ім"я придумали тільки для хлопчика. Сказати правильніше придумала я, страшенно хочу, назвати хлопчика Яша :hehe: (Яків) Сергійович а на російські подобається ще більше - Яков Сергеевич. А ім"я для дівчинки лишила на розсуд чоловіка, йому не подобається те, що я пропоную. Мені подобається Евеліна - йому ні. А як Вам дівчата це ім"я :oops: ?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7196
Тетяна писав:Я от тільки планую йти у лікарню, але переконана, що вагітна, усі ознаки того :hihihi: Незнаю хто у нас буде, ім"я придумали тільки для хлопчика. Сказати правильніше придумала я, страшенно хочу, назвати хлопчика Яша :hehe: (Яків) Сергійович а на російські подобається ще більше - Яков Сергеевич. А ім"я для дівчинки лишила на розсуд чоловіка, йому не подобається те, що я пропоную. Мені подобається Евеліна - йому ні. А як Вам дівчата це ім"я :oops: ?
я думаю, ваш чоловік правий. Подумайте, ну як можна скоротити це ім*я? як її називатимуть діти? як з таким ім*ям знайомитись? як воно звучатиме в поєднанні із прізвищем та побатькові? Теж саме про хлопчаче ім*я - ви на емоціях і гормонах обрали те, що вам спало на думку, а дитині жити із цим все життяґ- ну як він представлятиметься дівчатам : привіт, я Яків... Я довгий час сумнівалась, хотіла назвати сина Киррил,- по-російськи звучить чудово, але все ж ми в Україні і до дошки його б викликали: Кирило, діти знущалися б : Кирило - Кожум*яка. Никита - прекрасне ім*я, але в нас - це Микита( Лис-Микита), Даниил - Данило... І я відсунула їх в сторону, хоч волни мені дуже подобаються, чоловік погодився, хоч самому Нікіта дуже подобався. Подумайте, бо називаєте ви ж не себе, а іншу живу душу...
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7200
Anpa4ino писав:
Тетяна писав:Я от тільки планую йти у лікарню, але переконана, що вагітна, усі ознаки того :hihihi: Незнаю хто у нас буде, ім"я придумали тільки для хлопчика. Сказати правильніше придумала я, страшенно хочу, назвати хлопчика Яша :hehe: (Яків) Сергійович а на російські подобається ще більше - Яков Сергеевич. А ім"я для дівчинки лишила на розсуд чоловіка, йому не подобається те, що я пропоную. Мені подобається Евеліна - йому ні. А як Вам дівчата це ім"я :oops: ?
я думаю, ваш чоловік правий. Подумайте, ну як можна скоротити це ім*я? як її називатимуть діти? як з таким ім*ям знайомитись? як воно звучатиме в поєднанні із прізвищем та побатькові? Теж саме про хлопчаче ім*я - ви на емоціях і гормонах обрали те, що вам спало на думку, а дитині жити із цим все життяґ- ну як він представлятиметься дівчатам : привіт, я Яків... Я довгий час сумнівалась, хотіла назвати сина Киррил,- по-російськи звучить чудово, але все ж ми в Україні і до дошки його б викликали: Кирило, діти знущалися б : Кирило - Кожум*яка. Никита - прекрасне ім*я, але в нас - це Микита( Лис-Микита), Даниил - Данило... І я відсунула їх в сторону, хоч волни мені дуже подобаються, чоловік погодився, хоч самому Нікіта дуже подобався. Подумайте, бо називаєте ви ж не себе, а іншу живу душу...
Чоловікові ім"я Яків подобається, йому не подобаються імена дівчаток, які я пропоную. Ми ще подумаємо, можливо якесь ім"я сподобається більше ніж Яша. Усі Микити, Максими, Дениси, Данили нам не подобаються взагалі. :[ У нас ще є час подумати :hehe:
Аватар користувача
дякуючі ЖаннаСкляр
#7205
Тетяна писав:Я от тільки планую йти у лікарню, але переконана, що вагітна, усі ознаки того :hihihi: Незнаю хто у нас буде, ім"я придумали тільки для хлопчика. Сказати правильніше придумала я, страшенно хочу, назвати хлопчика Яша :hehe: (Яків) Сергійович а на російські подобається ще більше - Яков Сергеевич. А ім"я для дівчинки лишила на розсуд чоловіка, йому не подобається те, що я пропоную. Мені подобається Евеліна - йому ні. А як Вам дівчата це ім"я :oops: ?
Знаєте, гадаю, що у вас буде хлопчик, бо знаю по собі. Завжди хотіла дівчинку, але імя для неї завжди змінювалось, а от хлопчика завжди хотіла назвати Артемом і чоловік не був проти. Коли завагітніла, то відразу почала називати дитя Артемом, хоча всі говорили не звертатись до нього так, бо ж як дівчинка буде, то що тоді. Але я нікого не слухала і називала Артемом. І знаєте - тепер у мене є Артем - думаю, що він сам обрав це імя. А от з іменем дівчинки ми так з чоловіком і не домовились - мені ніяке не подобалось і все. До речі, багато моїх знайомих тепер вже матусь відчували те ж саме. Так що нікого не слухайте і називайте так як серце підказує - ви нічого не втрачаєте, адже під час вагітності можете називати Яковом, а як вперше побачите дитинку, то відразу зрозумієте, яке імя її. Крім того, якщо ви вже назвали дитину і бачите, що імя їй не підходить, то не мучте маля, а підіть у відділ РАЦСу і змініть імя дитини за згодою обох батьків - я б саме так і зробила і, якщо мій Артемчик страждатиме, то так зроблю (звісно не без згоди чоловіка).
Тож не мучтеся, а набиріться терпіння і не поспішайте - завжди встигнете - а думайте про дитятко, а воно саме знає як йому краще :ahello:
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7208
ЖаннаСкляр писав:
Тетяна писав:Я от тільки планую йти у лікарню, але переконана, що вагітна, усі ознаки того :hihihi: Незнаю хто у нас буде, ім"я придумали тільки для хлопчика. Сказати правильніше придумала я, страшенно хочу, назвати хлопчика Яша :hehe: (Яків) Сергійович а на російські подобається ще більше - Яков Сергеевич. А ім"я для дівчинки лишила на розсуд чоловіка, йому не подобається те, що я пропоную. Мені подобається Евеліна - йому ні. А як Вам дівчата це ім"я :oops: ?
Знаєте, гадаю, що у вас буде хлопчик, бо знаю по собі. Завжди хотіла дівчинку, але імя для неї завжди змінювалось, а от хлопчика завжди хотіла назвати Артемом і чоловік не був проти. Коли завагітніла, то відразу почала називати дитя Артемом, хоча всі говорили не звертатись до нього так, бо ж як дівчинка буде, то що тоді. Але я нікого не слухала і називала Артемом. І знаєте - тепер у мене є Артем - думаю, що він сам обрав це імя. А от з іменем дівчинки ми так з чоловіком і не домовились - мені ніяке не подобалось і все. До речі, багато моїх знайомих тепер вже матусь відчували те ж саме. Так що нікого не слухайте і називайте так як серце підказує - ви нічого не втрачаєте, адже під час вагітності можете називати Яковом, а як вперше побачите дитинку, то відразу зрозумієте, яке імя її. Крім того, якщо ви вже назвали дитину і бачите, що імя їй не підходить, то не мучте маля, а підіть у відділ РАЦСу і змініть імя дитини за згодою обох батьків - я б саме так і зробила і, якщо мій Артемчик страждатиме, то так зроблю (звісно не без згоди чоловіка).
Тож не мучтеся, а набиріться терпіння і не поспішайте - завжди встигнете - а думайте про дитятко, а воно саме знає як йому краще :ahello:
Дуже дякую за підтримку :bye2:
дякуючі Natali131
#7842
ПРосто имя, которое понравилось нам с мужем. И ничего мы не высмартивали. Ни значения, ни ближайшего дня ангела
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7847
Добрий вечір Дівчата. Дуже давно тут не була. За цей час у мене уже народилось моє дівчатко. Довго думаючи як назвати свою дівчинку, сьогодні ми її зареєстрували, правильніше не ми а тато наш, як Ульяну. І нам з татом дуже подобається це ім"я. :)
дякуючі Zonichka
#9492
от маю проблемку, чекаєм дівчинку і так як чоловік грузин то не знаєм як назвати... є вибір між Меланія і Етері. Може якоїсь поради! :[
дякуючі Robs
#15859
Прекрасні імена! А яке обрати - це вже вирішувати вам.
дякуючі edjizz
#16073
Мы дочку Викторией назвали, что означает - победа, победительница. Долго искали что бы и красивое и со смыслом. В книге имен http://rozetka.com.ua/knigi/c4326572/ нашли такое толкование и очень рады что именно так а не по другому назвали.
Аватар користувача
дякуючі Lindalla
#16080
Я читаю значение имени, так список сужается.
Аватар користувача
дякуючі sniegka
#16214
По большей части раньше выбирали классические варианты, проверенные. Редко кто оступался.
Сейчас же все в погоне за оригинальностью и я считаю, что это огромный плюс!
дякуючі Papanchik
#16325
Миколка, Софійка назвала
дякуючі Marin4ikF
#16418
Спочатку я думала назвати дівчинку за моїм вподобанням. А тепер залишу вибір (багато імен) і назву при першому погляді. А хлопчика по традиції (в честь дідуся)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!