МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

дякуючі milena
#1680
Цікаво, а чим керуються батьки при виборі імені для дитяти? Ми наприклад вибрали просто вподобане мені і мужові ім'я, жодних значень імені, і імен родичів в облік не брали.
дякуючі lurili
#1688
Ми вибирали, звичайно, те ім'я, яке нам з мужом сподобалося, проте не обійшлося без втручання характеристики. Я дуже вірю в значення імені, в те, що є якісь загальні межі, так само як і в одінкових знаків зодіаку.
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1718
Ми теж вибрали ім`я доньці по своїм уподобанням, а от коли мого племінника називали, його батьки дуже довго вибирали, читали що саме означають імена, для яких дат підходять
дякуючі Alioko
#1750
А мені здається, що обирай-не обирай, а ім'я повинно пасувати дитині, а то як подивишся на маля, а там ніяка не Діана, а справжнісінька Катруся :)
Аватар користувача
дякуючі susanna
#1752
Я коли народила, зі мною в палаті була дівчина, родила вона манюню, так її називали вони з чоловіком рази три :) Останній раз був такий "Так подивись на неї, вона ж Ксюха" :) Так і стала Ксюшею :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1759
C дитинства замислювалася, як назву сина і дочку і завжди, придумувала щось новеньке спочатку це були Денис і Катерина, потім Александра і Ілля. Ще, коли і не планували дитину удвох хотіли першого хлопчика, але з ім'ям усе сперечалися....я Іллю, а коханий - не знаю, але не Іллю. А ось коли почали про це не лише думати, але і робити.В один голос сказали один одному: Ти знаєш, а мені здається у нас буде дівчинка. І удвох захотіли Алінку. А сина так і не знаємо, знаємо лише, що він буде футболістом. І жартуємо деколи, що скоро у нас буде Алічка і хлопчик-футболіст.
дякуючі Irishka
#1770
Для дочки ім'я вибирав чоловік - назвали Аліна, а от сина вже донька називала, вибрала ім'я Владислав, я була не проти, може тому що не сильно вірю в значення імені. Для мене важливо, щоб ім'я просто мені подобалося.
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4358
а я хочу Катрусю:)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4361
Мені на першому УЗд сказали, що у мене хлопчик, я в цей же день придумала, що він буде Ілля, чоловікові теж сподобалося це ім*я.
А тепер от знайомі кажуть, що на першому УЗД не видно стать, і що це може бути дівчинка.
Не знаю навыть як її назвати, якщо це буде вона.
Я вже звикла, що у мене Іллюшка :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#4378
Йанка писав: Не знаю навыть як її назвати, якщо це буде вона.
Я вже звикла, що у мене Іллюшка :)
Моїм кумам тричі обіцяли хлопчика на початку серпня, думали Ілля, 08.08.2008 отримую смс: дівчинка, лежим, грію, я в шокі!!!!!!!!!!! :rofl2: .. тепер маю хресницю Ульяну
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4381
І мої знайомі Іллю чекали, але на 8 місяці Ілля перетворилося на Ілону, а мама зараз маленьку так зове Ілюшка.


Йанка, а коли ти на друге УЗД збираєшься?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4386
13 травня йду до лікаря і певно ж в цей день піду і на УЗД :hihihi:
Вже ніяк не дочекаюся, бо кажуть на другому УЗД усе добре видно
дякуючі Tana
#4830
Дуже хотіла, щоб в мене була донечка Анастасія. Але народила сестра і запитала, чи не проти я, щоб вони назвали свою доню так. Які могли бути питання? Анастасії скоро рік. Мої думки зімнились. Тепер я при надії, і чекатимемо Олександру і/або Михайла.
Всі ці їмена просто з'явились в думках, що так має бути, не можу сказати, що подобались раніше. Були в наших з чоловіком родах, і є хороші люди з такими іменами в нашому житті. Але поживемо -- побачимо.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#4832
А ми придумали ім"я тільки для хлопчика Остап (хто в нас, ми не знаєм, на УЗІ не було видно). А от для дівчинки не знаєм імені! :)
Аватар користувача
дякуючі Riki_tiki_tavi
#4837
Мій чоловік ще задовго до того, як ми навіть почали зустрічатися, хотів мати донечку Вероніку :)
І от коли я завагітніла, то ми навіть питання про вибір імені не ставимо, хай буде так, як він хоче :) Тільки невідомо, чи в нас буде дівчинка :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!