МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4296
Rina писав:

Паталогій розвитку не виявлено, але ж я спробувала перевірити дані досліджень у інтерактивному калькуляторі - і мене бентежить що за розміром стегна один термін, по грудній клітці інший, по колу голови третій?
А що це за такий калькулятор? Цікаво, хоч вже і не актуально
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4332
вітаю!!!дівчинка - це чудово! я теж страшенно хочу дівчинку!
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4333
RINA, а де Ви знайшли інформацію, яка має бути пропорція тіла маляти?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4336
Inneska писав:Rina - ВІТАЮ!!!!!!


Ну і я к ця новина вашому чоловіку? Він же хлопчика хотів, так?

Перши пів часу був насторожений - чи не помилилися. Потім сказав, що хай буде дівчинка
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4337
ромашка писав:RINA, а де Ви знайшли інформацію, яка має бути пропорція тіла маляти?
Дякую за вітання. Я зараз на роботі, посилання на сайт у мене дома - увечері напишу
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4345
ромашка писав:вітаю!!!дівчинка - це чудово! я теж страшенно хочу дівчинку!

А які відчуття? Я спочатку хлопчика хотіла, но відчувала, що там донечка
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#4791
Я пішла на 2-ге УЗД в 20 тижнів (сьогодні:) і теж дуже сподівалася, що взнаю стать! але ні - не сказали!!! :) Ну й нічого думаю, головне, що все ок!
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4842
Tanya_T, а не сказали тому що не побачили або просто ви про це не говорили. тому що я чула, що іноді за це треба доплачувати...
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#4845
Rina писав:Tanya_T, а не сказали тому що не побачили або просто ви про це не говорили. тому що я чула, що іноді за це треба доплачувати...
Можливо! Я думаю не було видно мабуть:)
Аватар користувача
дякуючі Houpe
#4854
А мені на 20-му тижні сказали, що точно буде хлопчик. Лікарка що нас оглядала так раптово це сказала, що мій чоловік мене аж ущіпнув. Недавно я була знову на огляді, і вона підтвердила це. В неї навіть не виникало питань чи говоритина про стать чи ні, бо ми ще сумнівалися чи хочимо взнавати наперед, якщо би мені запропонували взнати це за горші, однозначно відмовилася б. А в Тернополі я знаю, що всі хто хоче знати стать мають заплатити 50 гр., моїй братові випадково сказали безплатно (там щось було притаманне тільки хлопчикам, як сказала лікарка, а потім поправилася, що ну і дівчаткам також).
Аватар користувача
дякуючі Riki_tiki_tavi
#4860
щось я не розумію того "гумору" - брати гроші за те, що скажуть стать дитини... :shock:
це ж не цигани якісь, а лікарі, які зобов,язані такі речі казати, якщо батьки не проти...
Аватар користувача
дякуючі Rediska
#5022
Inneska писав:Наказу такое НЕ МАЄ. Але деякі лікарі заробляють так гроші...кажуть, що ми не пол тут визначаємо, а стан плоду...а щоб пол побачити нам треба більше часу втрачати
На 32-35 неделе они все равно смотрят половые органы, правильно ли развиты и есть ли вообще (видела передачу, где девушка вынашивала такое дитя, а аборт ей отказывались делать и на учет не хотели ставить, боясь ответственности:%): ). Так что дополнительного времени там не тратится :)
А на счет
milena писав:У нас в поліклініці взагалі безкоштовно не говорять стать дитяти.
то это вообще вымагательство :shock2:
Я в шоке, что у нас за медицина!!!!!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9712
Я думаю, что это они так на деньги разводят )
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10268
Вперше чую про якісь накази, які забороняють батькам потрохи готуватись до народження дитини: купити коляску голубу чи рожеву, одяг з рюшами чи без. Якась дурня. У нас як тільки стало видно, то нам наш узіст Пустовгар Володимир Михайлович (дуже класний лікар) відразу сказав, що матимемо парубка:) і нічого в плані натяків не було.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!