МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4481
Bila-G крім того, я чула що секс - полегшує пологову діяльність!!! тобто ті жінки, що під час вагітності ведуть активне сексуальне життя - менш за усіх мають проблеми з відкриттям шійки матки під час пологів
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4494
Inneska писав:Bila-G крім того, я чула що секс - полегшує пологову діяльність!!! тобто ті жінки, що під час вагітності ведуть активне сексуальне життя - менш за усіх мають проблеми з відкриттям шійки матки під час пологів

Так будемо вправлятися, щоб легше народжувати було - яка гарна мотівація.

А ви робили масаж промежині спеціальним маслом?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4503
Так, робила - маслом із зародків пшениці.....ви можете до цього і чоловіка залучити, і корисно, і приємно :]
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4509
А я з якого терміну ви це робили? І як масло назвалось не пам'ятаєте?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4748
Я купила масло "Веледа" воно на основі мигдалевого масла і вітаміну Е, повинно робити тканини промежини пружними. а вже можна масаж починати робити?
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4788
я читала, що з 30 тиждня.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4809
Навіть з 34-35, бо можна і передчасні пологи викликати, якщо раніше
Аватар користувача
дякуючі Оленька
#5970
Секс під час вагітності потрібен, як говориться: Если очень хочется, то нужно обязательно.
Під час оргазму у жінку скорочуеться матка і це викликає такі почуття у ще ненародженої дитини як під час пологів. Але також після цього в крові виробляється, так називаємий гормон задоволення. І отже матка скорочується, гормони виділяються, і тому коли почнуться пологи, що для дитини є стресовою ситуацією, вона на підсвідомому рівні вже буде очікувати задоволення, яке повинне слідувати за цим. І тому процес пологів не стане дуже великим стресом для дитини :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6160
хосч в мене і була постійна загроза, ми практикували дуже ніжний секс, дуже повільний. Мені після цього не ставало гірше. Думаю, сексом займатись можна
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9708
Статья и в правду очень хорошая, советую прислушаться )
Аватар користувача
дякуючі Rom Kola
#10015
У мене буле загроза,ми повільно йшли до нормального статевого акту, але після спроби першого і другого разів, я не відчувала ніякого дискомфорту.Тому не бачу потреби обмежувати себе уцьому задоволенні, тим більше потреби зросли у мене в десятеро))))
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10266
Секс це в будь-якому випадку позитивні емоції. І якщо він буде під час вагітності і при цьому приносити мамі радість, то нехай. Я теж в свій час запиталася в свого лікаря Миколаєць Ірини Вікторівни. Вона мені відповіла, що якшо загрози немає, то можно і нужно!А в мене загрози не було. Навіть на 4-5 місяці було сильне бажання. Друга справа, що коли виростає вже животик, то особисто мені було як танку, яке там задоволення. Як уявлю яка я красуня в очах чоловіка то недобре:) Хоча він завжди казав шо я йому подобаюсь усякою.
дякуючі irina-kulik89
#12673
Если хочется, значит организму это не навредит.
дякуючі Robs
#15858
Оце правильно! :crowd:
Аватар користувача
дякуючі Eravelo
#21272
Не думаю що секс може якось зашкодити звысно якщо немаэ протипоказань.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!