МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4217
Йанка так це дійсно диво якесь!!!! у такій то час!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#4220
Усім привіт!
Сьогодні вперше відвідувала лікаря і робила перше УЗД, це так чудово! сказали, все гаразд, поставили 9 тижнів! Я бачила свою лялю, мені здалось, він був схожий на малого Віні-Пуха :hihihi:
Усім бажаю здоров"я і удачі!
Аватар користувача
дякуючі bob
#4222
Tanya_T це чудово! Вітаю Вас і Вашого малюка з тим, що ви побачили одне одного :)
Аватар користувача
дякуючі Rina
#4224
Tanya_T писав:Усім привіт!
Сьогодні вперше відвідувала лікаря і робила перше УЗД, це так чудово! сказали, все гаразд, поставили 9 тижнів! Я бачила свою лялю, мені здалось, він був схожий на малого Віні-Пуха :hihihi:
Усім бажаю здоров"я і удачі!

Вітаю вас!!!! А я вже записалась на друге УЗД - на якому вже дізнаюсь хто у мене там -хлопчик чи дівчинка. Дуже цікаво.

А ще хвилююсь...бо це дуже головне УЗД на якому виявляють усі пороки органів.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4227
Так, Ріно, я щось не зрозуміла, чому це ви вже на друге УЗД ідеш, а я ще ні! Ми ж наче нога в ноги повинні іти :[
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4229
А коли мені друге робили? десь у 20 тижнів, можна було у 18-21.

Йанка у вас зараз у тижнях якій строк?
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4237
Rina писав:Вітаю вас!!!! А я вже записалась на друге УЗД - на якому вже дізнаюсь хто у мене там -хлопчик чи дівчинка. Дуже цікаво.

А ще хвилююсь...бо це дуже головне УЗД на якому виявляють усі пороки органів.
Не забивай дурним голову. Твоя дтинка найкраща і найздоровіша. Хоча пригадала своє третє УЗД. Вийшла з кабінету і читаю
"Видимі ознаки дефекту плоду...-серце бух в пяти :gcry:...не вявлені :chio: "
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4241
Анютка писав:
Rina писав:Вітаю вас!!!! А я вже записалась на друге УЗД - на якому вже дізнаюсь хто у мене там -хлопчик чи дівчинка. Дуже цікаво.

А ще хвилююсь...бо це дуже головне УЗД на якому виявляють усі пороки органів.
Не забивай дурним голову. Твоя дтинка найкраща і найздоровіша. Хоча пригадала своє третє УЗД. Вийшла з кабінету і читаю
"Видимі ознаки дефекту плоду...-серце бух в пяти :gcry:...не вявлені :chio: "

ой і у мене таке саме було :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4257
Inneska писав:А коли мені друге робили? десь у 20 тижнів, можна було у 18-21.

Йанка у вас зараз у тижнях якій строк?
Уже 18 тижднів, та лікар ще мені нічого не казала :[
на огляд мені 13 травня.Це вже буде 20 тижднів.
У нас у лікарні, якщо хочеш безкоштовне УЗД, то тре за місяць записуватися, то як же я за місяць запишуся, якщо лікар мене за день повідомить про планове УЗД :shock2:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4258
А я робила планове УЗД у генетичному центрі - платне, але ж безкоштовне УЗД - швидше за все проводиться не на тій апаратурі
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4262
Inneska писав:А я робила планове УЗД у генетичному центрі - платне, але ж безкоштовне УЗД - швидше за все проводиться не на тій апаратурі
Я робила перше УЗД за 50 грн. і мене сказали, що там же можна робити безкоштовне УЗД, тіко тре за місяць записатися
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4265
Йанка писав:
Inneska писав:А я робила планове УЗД у генетичному центрі - платне, але ж безкоштовне УЗД - швидше за все проводиться не на тій апаратурі
Я робила перше УЗД за 50 грн. і мене сказали, що там же можна робити безкоштовне УЗД, тіко тре за місяць записатися

А ви були у генетичному центрі? У нас усіх на 12-13 тижні, та на 19-20 посилаюсть у МГЦ робити УЗД та сдавати аналізи на різноманітні паталогії плода - хромосомні порушення та інші. Ось УЗД з цими маркерами коштувало десь 170 гривень.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4275
навіть не знаю, де у нас у місті генетичний центр. Я собі просто встала на облік і моя дільнична мене направила на перше УЗД до нас же у пологовий
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4294
http://www.uaua.info/content/articles/3172.html

Ось медико-генетичні центри і консультації по містам України, але дійсно Черкас я там не побачила. А гадала, що МГЦ повинен бути у кожному регіоні - оскільки ці обстеження зараз практично обов'язкові.


Що до мне - я аналіз на генетичні маркери не сдавала, а ось УЗД проходила там.
Аватар користувача
дякуючі Bila-G
#4327
Inneska писав:
Bila-G писав:
Inneska писав:Bila-G

Так ви вже пішли фінішною прямою!!!!Вітяю з цим, і які відчуття? - хоча про це краще говорити у темі "Моя щастлива вагітність"

Дуже дякую))))
Самій не віриться, що вже через місяць на руках буду тримати крихітну Людинку))))
Бентежить, мабуть, тільки одне: як мені поводитись з нею? Хоть говорять, що воно саме прийде....
У Вас так було?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!