МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#4936
Усім привіт! Чи можу бути я вагітна??? Попередні місячні розпочались 21.06, 21. і 22. 07 у мене трошки мазалось, потім припинилось і раптом, сьогодні, 25.07ю щось схоже на місячні. Отже, що порадите, та я як думаєте, можу бути я вагітна. Особливих симптомів не помічаю.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5118
nadija можливо, ви вже знайшли відповідь на своє запитання....дуже цікаво, що ж все таки з вами? а у таких випадках треба сдавати кров на ХГЧ або робити УЗД.
Аватар користувача
дякуючі оля-ля-ля
#5385
всім привіт, я сьогодні зареєструвалась. в мене проблеми з тим, що я вже напротязі 3 років не можу завагітніти, лікувалася довго, спочатку від одного, а потім від другого, а тепер ніби все добре але все одно нічого не виходить, вже і їздила віддихати на море, так радив мій лікар, і я надіялась, що місячних вже небуде, але вони прийшли, щоправда було 13 днів затримки, як ви думаєте....... я можу бути вагітна. дякую всім наперед за відповідь............... :[
дякуючі Сонечко
#5699
Підкажіть будь ласка по яких ознаках можна виявити вагітність в перші дні або тиждень??????
дякуючі Сонечко
#5700
Сонечко писав:Підкажіть будь ласка по яких ознаках можна виявити вагітність в перші дні або тиждень??????
Аватар користувача
дякуючі Натуся
#5722
Сонечко писав:Підкажіть будь ласка по яких ознаках можна виявити вагітність в перші дні або тиждень??????
На мою думку ,ніяк. Тільки тестом і то через 2 тижні. Тому що тільки через 2 тижні починає організм виділяти гормон вагітності.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#5742
Натуся писав:
Сонечко писав:Підкажіть будь ласка по яких ознаках можна виявити вагітність в перші дні або тиждень??????
На мою думку ,ніяк. Тільки тестом і то через 2 тижні. Тому що тільки через 2 тижні починає організм виділяти гормон вагітності.
Дурниці. Тести поділяються на 2 види: ті що показують результат одразу-з перших днів вагітності і ті, що пісоя затримки в кілька днів. І ще нагадую я свою першу донечку відчула вже день на 10-й без усякого тесту-почалися зміни в грудях, а от другу не відчувала 2 місяці.
Спробуй прислухатись, що каже серце.
дякуючі Сонечко
#5978
Дякую за відповідь..)А які перші ознаки в вас були під час вагітності?..начитуєшся в форумах про різні ознаки..і сама не можу зрозуміти що зі мною..чи це ПМС чи вагітність..? :%):
дякуючі Сонечко
#5979
і ще останій тиждень я почала багато їсти..постійно хочеться щось жувати це може бути ознака вагітності..?
дякуючі Сонечко
#5980
і ще останій тиждень я почала багато їсти..постійно хочеться щось жувати це може бути ознака вагітності..?
дякуючі Сонечко
#5981
і ще останій тиждень я почала багато їсти..постійно хочеться щось жувати це може бути ознака вагітності..?
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#5994
[quote="Сонечко"]і ще останій тиждень я почала багато їсти..постійно хочеться щось жувати це може бути ознака вагітності..?[/quote]

якщо перші тижні вагітності, то ти це ніяк на собі не відчуэш. Доречі, дату вагітності відраховують не від дня зачаття і навіть не від дня овуляції, а від першого дня останнього місячного. Я коли завагітніла, то дивні відчуття з явилися десь на 8-9 тижні, і повір - ці відчуття аж ніяк не були схожі на гарний апетит, скоріше навпаки :%):
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6211
Сонечко писав:і ще останій тиждень я почала багато їсти..постійно хочеться щось жувати це може бути ознака вагітності..?

Може...я ось тоже останній теждень багато їм, але це може бути і ознака ПМС
Аватар користувача
дякуючі Mirra
#6228
У меня начала наливаться грудь как я забеременела. При месячных у меня такого не было (хотя у многих есть). Потом появились какие-то внутренние ощущения, что что-то меняется, появилась сонливость и усталость меня просто вырубало после четырех-пяти вечера на 1-1,5 часа. Потянуло на мясо, точнее ужасно хотелось холодца, хотя до этого год спокойно прожила без мяса. А еще у меня первых 2 месяца была повышеная температура 37-37,2 - гинеколог сказала, что это сам организм снижает иммунитет чтоб не было отвержения плода (реакция на чужеродные клетки, тобишь на сперматозоид) :)
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6246
Mirra писав:У меня начала наливаться грудь как я забеременела. Потом появились какие-то внутренние ощущения, что что-то меняется.
Потянуло на мясо. А еще у меня первых 2 месяца была повышеная температура 37-37,2 - гинеколог сказала, что это сам организм снижает иммунитет чтоб не было отвержения плода (реакция на чужеродные клетки, тобишь на сперматозоид) :)
в мене були дуже схожі симптоми!
але температура тіла вплоть до 12 тижня вагітності була 37,4 і я її абсолютно не відчувала, я б і не дізналась про неї, поки медсестра ввечері не роздала всім в палаті градусники

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!