МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#6272
І у мене теж було температура
Аватар користувача
дякуючі angel
#6473
перший тест на вагітність я зробила десь через 10 днів після овуляції ( вирахувала все до деталей), але він був негативний... та я чомусь була впевнена що це неправда, серце підказувало, просто дуже сильно хотілось дитинки))) А вже через декілька днів зробила знову, і ось очікувані 2 полоски))
гРУДИ ПОЧАЛИ БОЛІТИ І НАБИРАТИ ТРОХИ ПІЗНІШЕ!! а от токсикозу взагалі не було)) дехто каже що в перші дні вагітності зовсім немає сил хочеться більше відпочивати.. А температура це нормальне явище в 1 триместрі!!
А ось свою вагітність я відчула серцем!!!!!
МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ ЩО КОЖНА ЖІНКА ІНДИВІДУАЛБНО ВІДЧУВАЄ СВОЮ ВАГІТНІСТЬ , ТОЖ КОНКРЕТНОЇ ПОРАДИ НЕМАЄ..
дякуючі arijka
#6768
Вже другий тиждень не знаходжу собі місця..Допоможіть знайти відповіді..
Я із чоловіком одержимі вже вагітністю. Спершу наші марні спроби розвіяла спільна інфекція..Пролікувались. Вроді сонце засвітило на горизонті-запланували зачаття дівчинки..До чергової менструації ще був тиждень. МИ вирішували свої передвесільні турботи,і в храмі де ми плануємо повінчатись до нас підійшов монах(потім нам ще нарозказували історій дивовижних його пророкувань..) і за масою настанов і цікавих фактів з нашого життя говорить:У вас було зачаття на ЛЯЛЬКУ....як потім дійшло-Я ВАГІТНА ОМРІЯНОЮ ДІВЧИНКОЮ!!!ТОго дня ми не ходили,ми були окрилені!Купили три різних тести.Перший-негативний..Але ми вірили і чекали.Груди одразу стали болючі і збільшились,почав видозмінюватись сосок,тошнота за кілька днів минула.постійна слабкість і дратівливість. Перші дні затримки- а тест негативний..В мене підозри на молочницю-зібралась до лікаря.Обстеження вздовж і впоперек.Виявлено ще й ерозію. На УЗІ показано,що матка збільшена(але ембріону не видно), тести негативні,а гормон буде через 2дні,прийом у лікаря через три!! Сьогодні другий тиждень марних сподівань і тиждень затримки.Але тест так і негативний.Кожний день-на вагу золота,як кажуть.Але для мене і то більше.Не дивлячись на інші проблеми!І ця невизначеність міняється то нереальним оптимізмом то депресивним розчаруванням!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6769
arijka писав:Вже другий тиждень не знаходжу собі місця..Допоможіть знайти відповіді..
На УЗІ показано,що матка збільшена(але ембріону не видно), тести негативні,а гормон буде через 2дні,прийом у лікаря через три!! Сьогодні другий тиждень марних сподівань і тиждень затримки.Але тест так і негативний.Кожний день-на вагу золота,як кажуть.Але для мене і то більше.Не дивлячись на інші проблеми!І ця невизначеність міняється то нереальним оптимізмом то депресивним розчаруванням!
концентрація гормону може ще зовсім мізерна, ще, можливо обстежтесь в свого лікаря, щоб виключити позаматкову вагітність. І перестаньте казати про дівчинку(!) - чекайте просто дитину - це дар Божий, якої б статі вона не була її треба любити, може ви її цим відлякуєте! Я думаю, що вагітність у вас є, якщо груди змінились і затримка така велика, але під ці симптоми попадають і гінекологічні проблеми.
дякуючі Julibinovna
#13300
Виміряйте базальну температуру ,так робили багато років назад
Аватар користувача
дякуючі Alexiss
#13641
Сейчас есть такая штука как "диагностика беременности". Популярна и почти всегда стопроцентна. Всё просто - если для узи срок ещё маловат, то сдаешь кровь на гормоны - там результат покажет даже на самом малюсеньком сроке :) Я делала , всё прошло быстренько и без лишних нервов.
Медицина давно уже решает такие простые вопросы быстро :bye2:
Аватар користувача
дякуючі roza
#13726
Alexiss писав:Сейчас есть такая штука как "диагностика беременности". Популярна и почти всегда стопроцентна. Всё просто - если для узи срок ещё маловат, то сдаешь кровь на гормоны - там результат покажет даже на самом малюсеньком сроке :) Я делала , всё прошло быстренько и без лишних нервов.
Медицина давно уже решает такие простые вопросы быстро :bye2:
Я проходила такую процедуру в прошлом году, когда была беременна нашим мальчиком. Процедура, можно сказать, абсолютно безболезненная, и я не верю в то, что она вредна. Сначала конечно были сомнения определенные, но я их быстро поборола. Чего не сделаешь ради ребенка, особенно первенца. )))))
#16868
Привіт Скажіть будласка якщо я зробила тест для вагітності 4 дня до місячних і він показав що вагітна. І місячні всеодно почались на один день швидше. Що це таке було? Хто знає?
Аватар користувача
дякуючі Hoyneun
#17748
Лікар знає, терміново до геніколога!!!
Аватар користувача
дякуючі anasteisha1993
#17869
Купите недорогой тест и за пару минут узнаете. Зачем мучать себя сомнениями.
Аватар користувача
дякуючі Anilamop
#21196
Смотря какой срок
Аватар користувача
дякуючі nadezhdasmile
#22014
И мне интересно зачем мучить себя вопросами и догадками, если можна купить тест и все решиться за несколько минут.
дякуючі olchiks
#24986
Інтуїція зразу підказує)
дякуючі oliga89
#26507
можно сделать УЗИ тем более что сейчас такие продвинутые УЗИ 3d или 4d . И если УЗИ подтвердит что вы беременны то сразу и выдаст всю информацию о плоде, о его предлежании, короче всю информацию, которая раскрывает его развитие и существование. А многие мамочки просто внутренне ощущают что забеременели и даже не ходят к врачам. А лучше пойти в клинику и узнать все там и на учет встать.
дякуючі Melina545476
#31504
Конечно можете. Тошнота, головокружение, задержка. Наши родители и бабушки как-то определяли ведь)))

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!