МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4385
Inneska,
дякую за відповідь і підтримку, вчора ми з чоловіком якраз говорили про цю проблему, навіть щось придумали, як зробити по-скорше ремонт, щоб малявку вже ввезти у власну кваотиру, а не тримати її по бабусиних квартирах-далеко від татка, чи найманих квартирах- дуже дорогих для нас,
правда, не знаю, яи получиться, але Бог якось допоможе, нашим розумом це не осягнути:)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4389
У вас ще дуже багато часу - ви усе владнаєте
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8660
Я начала засматриватся на деток, умилятся ими. Провела месяц с племяшкой и поняла, что я неплохо с ней лажу. Начала задумываться про чадо... Так все и вышло
Аватар користувача
дякуючі anna1706
#9305
Мені поставили діагноз "полікістоз".Мій чоловік дуже засмутився.Я навіть не очікувала такої реакції і не знала що для нього це так важливо.З того моменту я зрозуміла,що безмежно хочу мати маля,і ми приступили до інтенсивного лікування.Після курсу Циклодинону ніяких змін не відбулося.Потім були приватні клініки(перевіряли і мене і чоловіка),безперервна здача аналізів в лабаротаріях Сінево,народна медецина..Після кожної затримки бігала за тестами,і знову і знову розчаровувалась..Через рік я так стомилась,що вирішила припинити все це божевілля.Ііі....Через місяць(!) завагітніла..Щоправда тест показав одну полосочку,я подумала,що це знову полікістоз,пішла на УЗІ.І ось воно чудо!!!Я вагітна!!!!Зараз на 5 місяці...Ні на секунду не вагаюсь,що більш за все на світі хочу бути чудовою мамою для свого маляти! :)
Аватар користувача
дякуючі Elena777
#9768
казатиму не про себе, а за подругу. В неї був цікавий період у житті коли вона от ніби зрозуміла, що готова стати матусею.
Закінчила в нас бакалаврат, магістратуру, потім поїхала до Штатів, отримала там ПЕйчДі, нагулялась так сказать, познайомилася там з дівчиною її віку, що виховувала вже дитину, да так до душі їй те дитя припало, що вона вже приїхала до України з однією думкою - знайти нормально роботу, чоловіка та народити дитину)
Аватар користувача
дякуючі Zlatoxi
#10286
Я зрозуміла, що готова стати матір'ю тоді коли побачила перше УЗД:) До того була в такому легенькому шоці. Навіть Миколаєць І. В. мені казала що ніби й не молодуха, мені 25 було, а ше ніяк не збагне шо вже вагітна:)Радила шоб готувалась:)
Аватар користувача
дякуючі ilarionova
#13024
Долго не получалось, очень хотели и готовились
Аватар користувача
дякуючі Erika
#18598
Я наче і була готова, та все одно коли усвідомила, що стану мамою почала переживати) відчуття і страху, і переживань, і щастя одночасно. )
Аватар користувача
дякуючі chereshneva
#18755
Материнство это же так естественно, мне кажется, к нему уже начинаешь быть готова после 20 лет.
Аватар користувача
дякуючі Студенкточка
#19592
я давно хотела лялю, но ждала когда закончу институт. сейчас уже аспирантуру заканчиваю и счастлива, что я мама. мне кажется у каждой девушки внутри заложено "хочу быть мамой"
дякуючі evaforever
#20430
Муж мне еще пару лет назад задвигал про детку. Но тогда я на отрез отказывалась. Рано еще было. А последний год как-то захотелось манюньку. Когда узнала что в положении, столько страха сразу. Поняла, что к этому нельзя быть полностью готовой. До сих пор не могу четко осознать, что я почти мама.
Аватар користувача
дякуючі nadezhdasmile
#22015
Я когда хотела стать матерью представляла себе красивые сцены, и не думала о боли при родах и недоспавших ночах.
Аватар користувача
дякуючі mandarinka
#22832
в 26 лет почувствовала и родила в 27, до этого детей не хотелось
Аватар користувача
дякуючі Paholok
#23302
Когда поняла, что не будет проблем с материальным обеспечением семьи и поддержкой мужа.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!