МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3928
Щось у нас тут епідемія резусу з позначкою - "-".

А у мене кума вагітна зараз - 9-10 тижнів, і у неї теж "-", а у чоловіка "+".

дівчата ви у перше коли кров на антітіла здавали?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3965
Я десь у 12 тижнів - поки, що усе добре. Наступний раз сказали сдавати через місяць.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3976
Дякую. А то подруга моя дуже хвилюється - треба її ан наш форум звати :)
#5568
Rina писав:А я і не знала, що при негативному резусі крові до моєї вагітності будуть відноситься по-особливому, попросили здати і чоловіку і нічого не пояснили. Чула, що мені треба буде колоти якусь сироватку. У кого-небудь є тут негативний резус?
Я взагалі взнала свій резус вже в пологовому будинку він з явився негативним. Слава богу що в першого мого малюка теж був негативний резус. Вся вагітність протікала нормально. А в чоловіка +. Я тільки потім взнала які можуть бути послідовності з негативним резусом. Слава богу, що я цього не знала в період вагітності.
дякуючі MASIK
#5973
У мене 2"-", у чоловіка 2"+". Старший хлопчик (14р.) від першого чоловіка має 1"-" у першого чол. 1"-". Менший,(4р.) від другого 1"-". Плануєм третю дитинку, але дуже боюсь резус конфлікта. Верогідність антитіл збільшується. І мені вже 33 роки, і тягнути далі немає куди, і страх переповнює. Може в когось була схожа ситуація? Розкажіть чим закінчилось у вас.
дякуючі liliya27
#6433
Привіт Ріна і всі формучани! У мене 1-. а в батька дитини 2+. Я н а облік ще н еставала, але 5 років назада дізналася, що при 1- у мене можуть виникнути проблеми.
дякуючі natitta
#6468
Дівчатка, я вагітна третьою дитиною, маючи резус мінус, а чоловік і двоє дітей - "плюси". Але лікар сказав, що 99,9% буде все добре, бо попередні вагітності пройшли без проблем, точніше без конфлікту.
А у попередньої мамочки, що хоче третю дитину, маючи дітей-"мінус", взагалі жодної загрози не було- "мінуси" не конфліктують, отже ніяких антитіл від попередніх вагітностей у Вас не має.
Аватар користувача
дякуючі n.koloda
#6502
natitta писав:Дівчатка, я вагітна третьою дитиною, маючи резус мінус, а чоловік і двоє дітей - "плюси". Але лікар сказав, що 99,9% буде все добре, бо попередні вагітності пройшли без проблем, точніше без конфлікту.
А у попередньої мамочки, що хоче третю дитину, маючи дітей-"мінус", взагалі жодної загрози не було- "мінуси" не конфліктують, отже ніяких антитіл від попередніх вагітностей у Вас не має.
Моя сестра з чоловіком мають плюс, народили двох хлопців (двійнята) в одного був мінус у іншого плюс. Ніякого конфлікту не було, всі живі здорові, в принципі як каже їхній лікар конфлікту не було завдяки тому, що вчасно виявили, та робили потрібні інєкції. Як сказала їм лікар, що робила аналізи Оксана Володимирівна із приватної клініки на Сихові, головне, що вчасно виявили, що в одного з синів негативний резус, а все інше вже за медициною. На щастя ми не в середньовіччі живемо =)
Тому просто треба здавати повні аналізи, робити інєкції і не панікувати.
Шкода звісно, що в нас лікарі такі, що нічого нормально пояснити не можуть, через що бідним дівчатам нерви псують.
дякуючі natitta
#6543
От бачите, знову розбіжності! Мій лікар запевнив, що якщо мама "+", то ніякого конфлікту бути не може, який би резус не був у дитини: головне мама. А я то економіст, а не медик, от і доводиться вірити.
Аватар користувача
дякуючі Erika
#18596
Я також дуже боялася цього конфлікту. Ще начиталася, що важко виносити... Але велике щастя, що син взяв мій резус.
Аватар користувача
дякуючі afendi
#21533
:bye:
дякуючі Forcehammera
#25398
Я вот первого родила.а второго побаиваюсь с резус конфликтом.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!