МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Rina
#3627
Як я і гадала ми з чоловіком - "-" та "+" - сдала налізи на антітіла, сподіваюсь усе буде гаразд. Дівчата, а дійсно антірезусний імуноглобулін коштує - десь 1000 грн?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3640
Rina писав:Як я і гадала ми з чоловіком - "-" та "+" - сдала налізи на антітіла, сподіваюсь усе буде гаразд. Дівчата, а дійсно антірезусний імуноглобулін коштує - десь 1000 грн?

Не розстроюйтеся - у вас же перша вагітність, дай Бог все буде добре.

А про ціну не знаю - дійсно, дуже дорого
Аватар користувача
дякуючі shvolser
#3834
kompot писав:Якщо дитинка успадкувала ваш резус, то жодних проблем, а якщо резус чоловіка(якщо він позитивний), то може виникнути резус-конфлікт, ото щоб його уникнути і уводять якусь сиворотку, не переймайтесь занадто
а який критичний термін? в в мене мінус а в чоловіка +
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3859
shvolser Якщо у вас з дитиною буде різна кров - протягом доби або двух сутичок вам введуть антірезусну сироватку
Востаннє редагувалось 01-04-2009, 21:57:16 користувачем Inneska, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі shvolser
#3868
Inneska писав:shvolser Якщо у вас з дитиною буде різна кров - протягом доби або двух сутичок вам введуть антірезусную сироватку
дякую за пораду :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3869
Да нема за що, а у вас який термін вагітності?
Аватар користувача
дякуючі shvolser
#3871
Inneska писав:Да нема за що, а у вас який термін вагітності?
майже 14 тижнів, ніяк не можу вставити лінійку на форум - копіюю адресу лінійки в свій підпис а вона чомусь на форумі не відображається :[
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3872
shvolser Перевірте - ви після цього Відіслати тиснете?

Так вам теж у вересні народжувати? - наші ряди збільшуються :good: :good: :good:
Аватар користувача
дякуючі shvolser
#3876
Rina писав:shvolser Перевірте - ви після цього Відіслати тиснете?

Так вам теж у вересні народжувати? - наші ряди збільшуються :good: :good: :good:
та все здається правильно роблю а вона всеодно не відображається, скопіюйте свій підпис і надішліть мені в приватні повідомлення я подивлюсь може в мене якась дужка лишня чи щось в цьому роді.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3877
Ха, а ця підпис відображається як лінейка готова
Аватар користувача
дякуючі shvolser
#3878
Rina писав:Ха, а ця підпис відображається як лінейка готова
та я розумію як, але коли копіюю адресу лінійки і вставляю в свій підпис вона не відображається - скопіюйте вашу лінійку і відішліть мені в приват бо тут воно вже відображає саму лінійку а не її адресу.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3880
Я вам відіслала - побачили?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3892
shvolser писав:
Inneska писав:Да нема за що, а у вас який термін вагітності?
майже 14 тижнів!!!! :[

ВІТАЮ!!! ЯКА ПОРА - у мене така ностальгія по цим часам.

А щодо лінейки напишіть адміністраторові
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3895
Щодо лінійки, то у мене теж спочатку не відображалася, та ссилка так у профілі і лишилася із часом підпис відобразився. Це точно адміністраторам тре писати
Аватар користувача
дякуючі shvolser
#3897
ок, напишу. ДЯкую за вітання :)

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!