МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2777
Atlika писав:
Inneska писав:Так, звісно я теж здавала ТОРЧ-інфекції. Але ж якщо вагітна жінка їх здасть і все буде добре, а потім захворіє?!
Ну наскільки я знаю потрібно обмежити своє спілкування з кішками, та ретельно стежити за своїм меню, бо ця інфекція може бути у сирому м'ясі.
Так. Цілком згодна. Але лікар мені казала, що свою кішка - це не загроза, якшо вона домашня, бо до неї "виробляється імунітет".

І все ж таки хто знає, які у токсоплазмоза симптоми?Дуже цікаво
дякуючі Irishka
#2780
Inneska, ось симптоми:
При проникненні токсоплазм в скелетны м'язи і розмноження їх нерідко з'являються болі в м'язах і суглобах. Такі симптоми токсоплазмоза разом з лихоманкою і ознобом, якими він супроводжується, можуть нагадувати грипозну інфекцію. Нерідко при придбанні токсоплазмозу має місце одночасне ураження кількох органів і систем, наприклад ураження центральної нервової системи та очей, лімфатичних вузлів і легень. Поряд з гострими і хронічними формами придбаного токсоплазмоз бувають приховані, які протікають без симптомів або з невизначеними симптомами, такими як загальна стомлюваність, головний біль, невелика температура, нездужання.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2781
Irishka дякую!

Я так і гадала, що симтоми не зовсім відрізняються от звичайного недугу
Аватар користувача
дякуючі Мартуся
#3111
Привіт!
Я нова тут, але хочу дещо вам розповісти.
Я ніколи не думала що можу стикнутись з токсоплазмозом, але вийшло по іншому.
Я того року їздила на море в Гурзуф з чоловіком і донечкою 5р.
Все було прекрасно, на другому тижні відпочинку в малої на животику появилась маленька плямка яка з кожним днем збільшувалась. Утворювалась жива ранка...
Котів там було навалом, і мала пару разів брала кошенят на ручки...
Коли повернулись додому лікар сказав що це від котів мала набралась !!! Почалося лікування яке затягнулось на 3 тижні.
В цей час виявилось що я знову завагітніла, термін був майже місяць.
Я кожен день по 3 рази промивала малій ранку.......

На терміні 3 місяці в мене завмерла вагітність :cry: !!!!!!!!!

Коли здала аналізи на торч виявилось ТОКСОПЛАЗМОЗ!!!!!!!!
От вам і тваринки....
Дівчатка будьте дуже уважні, здавайте торч до вагітності......
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3115
Мартуся, співчуваю, напевно це духе важкожо. А вилікувати токсоплазмоз, коли вже вагітна ніяк нможливо чи також є ризик для дитини?
Аватар користувача
дякуючі Rina
#3131
Мартуся який жах. До вагітності не сдала аналіз - тепер буду хвилюватися поки не сдам.
Аватар користувача
дякуючі Мартуся
#3151
Дякую за співчуття Atlika, справді було дуже важко...... нікому такого не побажала б !!!!!!!!!!!
:cry:
Я багато консультувалась на тему токсоплазмозу, можу писати дисертацію :hihihi:
Токсоплазмоз не виліковується остаточно!!!!!!!!
Коли наступає вагітність і є токсоплазмоз, то можна його дезактивувати, тобто він буде але в неактивній формі, і ніякої загрози для тебе і малятка не буде.
Але бажано проводити аналізи перед плануванням діток, і проводити їх не в лікуючого лікаря а в спеціалізованій лабораторії (наскільки я знаю у Львові є 2-3лабор.) Якщо треба можу дати адресу де здавала сама.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3152
Мартуся, скажіть, а як може зашкодити токсоплазмоз НЕ вагітній жінці і чи може впринципі?
Аватар користувача
дякуючі Мартуся
#3153
Токсоплазмоз можеш підхопити не тільки від кішки чи собаки...
Сирий фарш, сирий сир, молоко і інші такі продукти які є термічно не оброблені можуть бути носієм...
На рахунок шкоди :

У большинства инфицированных токсоплазмами клинические проявления заболевания отсутствуют, однако у части зараженных через 2-3 недели - несколько месяцев формируется острый приобретенный токсоплазмоз. Как правило, острый приобретенный токсоплазмоз начинается постепенно. При этом больные не могут точно указать начало заболевания.
Основными жалобами больных являются повышенная утомляемость, снижение работоспособности, слабость, познабливание, повышением температуры до 38,5°С, может отмечаться небольшая головная боль, боли в мышцах и суставах.
К концу 2-3 недели заболевания у больных появляется увеличение лимфатических узлов (незначительное, до 2 см в диаметре), узлы умеренно болезненные или безболезненные при ощупывании. Чаще других отмечается увеличение заднешейных, шейных, реже подмышечных, над- и подключичных и очень редко паховых лимфоузлов. У большинства больных острым приобретенным токсоплазмозом отмечается увеличение печени. Селезенка увеличивается реже


і інше можна проч. LIKAR.INFO
Аватар користувача
дякуючі Мартуся
#3154
Коли я підхопила цю заразу признаків хвороби не було ніяких..
Якби не було завмершої вагітності то можливо б дізналась тоді коли було би вже пізно, важко лікувати, в майбутьньому якби змогла нормально виносити то при родах можливе інфікування....або гірше, різні патології...недорозвинутість....загинуло б після родів...

Я думаю що все що робиться робиться на краще....
Аватар користувача
дякуючі mutti
#5162
Всім привіт!
Скажіть будь ласка... В мене є кішечка, вже три роки у нас живе.
На вулицю не ходить, з іншими кішками не контактує. Ще від маленької живе у нас і не знає, що таке миші. Киця панська та й полюбляє лише ковбасу та корм.
Чи є якась загроза такого захворювання?
Я думаю, що якби вона таке переносила, то вже б давно мене заразила, бо коли була менша навіть зі мною спала!!!!

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5164
Я думаю, що у вашому випадку даремно хвилюватися... У мене теж кішка 13 років живе - на вулицю не ходе. я спокійно виносила і народила дитинку

Мені доктор пояснив так: якщо до вагітності у вас жила кішка, тоді жодної небезпеки немає, тому що ваш організм вже виробив імунітет до токсоплазми, а ось якщо ви хочете узяти кошенятка, вже будучи вагітною, тоді це чревато...
Аватар користувача
дякуючі mutti
#5166
Inneska писав:Я думаю, що у вашому випадку даремно хвилюватися... У мене теж кішка 13 років живе - на вулицю не ходе. я спокійно виносила і народила дитинку

Мені доктор пояснив так: якщо до вагітності у вас жила кішка, тоді жодної небезпеки немає, тому що ваш організм вже виробив імунітет до токсоплазми, а ось якщо ви хочете узяти кошенятка, вже будучи вагітною, тоді це чревато...

Щиро, дякую!
А то я вже запереживала. :gvic:
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5168
та все ж вам краще не прибирати котячий туалет - хай це робить ваш чоловік

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!