МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі mutti
#5169
Я так і зробила :good:
Аватар користувача
дякуючі Paholok
#23305
Inneska писав:Я думаю, що у вашому випадку даремно хвилюватися... У мене теж кішка 13 років живе - на вулицю не ходе. я спокійно виносила і народила дитинку

Мені доктор пояснив так: якщо до вагітності у вас жила кішка, тоді жодної небезпеки немає, тому що ваш організм вже виробив імунітет до токсоплазми, а ось якщо ви хочете узяти кошенятка, вже будучи вагітною, тоді це чревато...
Спасибо!
То есть завести щенка при рождении ребенка - было не лучшей идеей?(
дякуючі Slava6
#23685
у меня тоже есть котик. Но он ходит в туалет на специальный песок то его тоже лучше, чтобы мужчина выносил?
дякуючі Lmeritak
#26363
Очень полезная тема, спасибо большое
дякуючі Yula-kvitka
#30085
А в нас кіт взагалі обходить стороною всі дитячі речі і годуємо кормом, тому всі живі-здорові. Треба, щоб тварини були привиті.
дякуючі O_Leg_o
#34808
Единственное проблемное животное для беременной - кошка. Так как в кошачьих экскрементах токсоплазмоз. В общем, беременным лучше не убирать кошачий лоток, тщательно мыть руки после кошки, не прижиматься к ней лицом и ограничить передвижения кошки по кухни.
Аватар користувача
дякуючі Olga812
#48118
У нас дома кошка живет и я беременная когда была, она была с, нами, и я ничем не заразилась от нее
Аватар користувача
дякуючі olka-olkaGrishko
#48630
я сильно много времени проводила с котом во время беременности , теперь дочь аллергик, может это связанно?
дякуючі Margo25
#57826
Выбрасывать уже живущее у вас животное однозначно нельзя.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!