МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1970
Хотілося б взнати думки форумчанок щодо абортів у нашому житті. Дуже багато жінок колись стикаються з таким вибором. Часто на переривання вагітності штовхають різні страхи – робота, матеріальне благополуччя, боязнь виховувати дитину без батька, медичні свідчення, відсутність житлової площі. Взагалі причин предостатньо. Але все-таки чи можна піти на такий крок, що може виправдати жінку, що ні?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1974
Ви такого особистого питання торкнулися.
Знаєте, кожна жінка має право сама вирішувати народжувати їй дитину або переривати вагітність. Я вважаю, що краще зробити аборт, ніж залишити дитину в пологовому будинку або все життя звинувачувати її в своїх помилках та невдачах.
І ще, навіщо ставити вопрос таким чином "що може виправдати жінку"? А чому вона повинна перед кимось виправдовуватися, адже це її особисте життя, її майбутнє і тільки потрапивши в таку ситуацію (не дай Бог) кожна з нас може прийняти єдино вірне саме для самої себе рішення.
Аватар користувача
дякуючі bob
#1979
Знаєте, казати про те, що аборт - то є особиста справа жінки - те саме, що казати - кожна людина має право вкоротити собі життя, адже це її власне життя!
Може комусь таке порівняння здастся безглуздим, але коли мова йде про життя - своє, ненародженої дитини, інваліда, людини, що вмирає - не можна так просто казати про права.
Чи є сумніви у тому, що аборт - то є вбивство?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#1982
У більшості випадків аборт - це вимушена необхідність.
Вбивство. Звичайно простіше всього говорити саме так, ну а якщо жінка не готова народжувати, не готова стати матір'ю, то нехай краще дитина мучиться все своє життя від почуття провини?
А якщо дитина вийша після згвалтування, зробити аборт в такій ситуації - це теж вбивство?

Окрім цього, я не вважаю, що можна називати дитиною те, що ще не сформовано, ну яка ж це дитина до 3х місяців, вона ще нічого не розуміє та не сприймає.
Аватар користувача
дякуючі bob
#1988
Atlika писав:У більшості випадків аборт - це вимушена необхідність.
Вбивство.
Будь-яке вбивство є вимушеною необхідністю. В будь-якого вбивці знайдуться виправдовування для його рішення.
Atlika писав:Окрім цього, я не вважаю, що можна називати дитиною те, що ще не сформовано, ну яка ж це дитина до 3х місяців, вона ще нічого не розуміє та не сприймає.
спробуйте це сказати жінці, яка щойно дізналась що нарешті вагітна - вже два тижні? ;)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1990
Колись я була впевнена, що ніколи в житті не зроблю аборт. Адже зробила. Звичайно, утішала себе думкою, що коли б не ті антибіотики, які мені кололи на перших тижнях вагітності, то я б ні за що на це не пішла. Але ця втіха не допомагала. Я все одно відчуваю свою провину, і навіть коли удруге в мене стався викидень - мої відчуття в душі були такі ж як і після аборту. Я вже народила дивну дочку, але саме після її народження я зрозуміла, що наші гріхи не проходят безслідно і платять за них, на жаль, наші діти.
Все одно я прихильниця тієї думки, що потрібно прислухатися ідо ситуації. І зачаття не завжди є (на жаль) приводом для народження. Лише мати має право це вирішити, їй виношувати, народжувати, виховувати - і можливо все життя одній. Наша держава дуже слабо піклується про таких жінок. Я думаю, що вся біда в матеріальному сенсі - адже починаючи з перших місяців вагітності ми витрачаємо і витрачаємо багато коштів, тому що хочемо щоб дітки були здоровими, тому що частенько не всі нормально виношують....Так це дрібниці в порівнянні з тим, що чекає далі. Але..не робіть аборт через сльози - сльози не закінчаться після аборту.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1991
Atlika писав: Окрім цього, я не вважаю, що можна називати дитиною те, що ще не сформовано, ну яка ж це дитина до 3х місяців, вона ще нічого не розуміє та не сприймає.
Не зважаючи на те, що все ж таки вважаю, що в нашому житті є місці і до страшніх абортів...з вашою думкаю зовсім не згодна. Коли завагітніла, то дуже рано почала спілкуватися з моєю донечкою - не вірю, що вона мене не відчувала.
Аватар користувача
дякуючі bob
#1992
Inneska писав:Колись я була впевнена, що ніколи в житті не зроблю аборт. Адже зробила.
Навіть не знаю як правильно висловити вдячність за Вашу щирість.

Я дуже намагаюсь не бути категоричною в своєму негативному ставленні до абортів. Але, коли мені було 17, то сама шукала гроші на аборт для подруги, яка зв"язалась з недостойною людиною, дитина якої могла б зламати їй життя.

Я справді розумію що ситуації бувають різні. І далека від того щоб засуджувати жінок, які пішли на такий крок. Навпаки, почуття провини в цій ситуації мені здається більш згубнішим, ніж, навіть, сам аборт.

Але, знову таки, знайома з кількома сім"ями, які відмовились від абортів ЗА МЕДИЧНИМИ ПОКАЗНИКАМИ - і зараз в їх сім"ях ростуть чудові повноцінні дітки, яких медики забракували.
Але я в жодному разі не хочу сказати, що лікарів не потрібно слухати і в 100 відсотках випадків відмовлятись від аборту.
Я лише кажу про те, наскільки важливо зважувати ВСЕ, наважуючись на такий крок.

Вибачте ті, кого я, можливо, зачіпила своїм "умнічаньєм"
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2000
Зі мною в класі вчилася дівчинка Тетяна. Її батьки були баптистами якимись і вважали, що оберігатися у сексі, а тим більше аборт робити - це великий гріх, скільки Бог дітей не дає, треба народжувати. Так і ходила мама Тані, як кішка, щороку вагітна. Таня вчилася добре, недурна дівчинка була, але їй довелося кинути школу в 7-м-у класі, щоб допомагати мамі няньчитися (мати сказала: дівчинці не обов'язково вчитися, головне заміж вийти і дітей народжувати). Ось Тетяна і стала безкоштовною нянькою, ні дитинства, ні школи, ні друзів - з ранку до вечора займалася дітворою. Коли дітей було вже 12, батько сімейства помер. От чого, не знаю, але випивати любив. У результаті, віра - вірою, аборти, звичайно, зло, але маму Тетяни я вважаю повною дурою, а дівчину реально жалко
Аватар користувача
дякуючі bob
#2002
Rina Хм...
хіба аборти вирішили би проблему цієї родини???
Мені здається батько-алкоголік перешкоджав більше, ніж всі 12 дітей щастю цієї сім"ї. Та ще й повне нерозуміння того, що таке розумне сімейне планування.

Особисто мене Ваш приклад не переконав у тому, що варто робити аборт. Скоріше вчитися планувати, якщо вже розуму Бог не дав...
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2006
На думку цієї сім'ї – контрацепція теж гріх.
Я сама не однозначної думки, одна справа, коли на аборт йде сповна успішна, молода жінка, яка просто боїться відмови батька від дитяти, або ж втрату роботи, а може і втратити свою гарну фігуру– це дійсно безглуздо і страшно. А інша справа таки випадок – як сім'я Тані, ну то хіба можна так відноситися до народження дітей – ми їм дали життя, а все інше нас не хвилює.

Є ще один приклад – не для наслідування. Одна знайома знайомих. Дівчинці 21 рік, є син 3 роки, батько дитини 45-річний чоловік, що має сім'ю. Матеріально він їм не допомагає, вирушати зі своєї сім'ї не збирається, але дівчинку видно не забуває, оскільки зараз вона знову вагітна від нього. Нормальної роботи у неї немає, одна мати – алкоголічк і брат у в'язниці. Ну і розумне рішення народжувати? Кидайте в мене тапочками, але в цьому випадку потрібно подумати хоч би про одного малюка. При всьому цьому - всі вони живуть в однокімнатній хатині.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2013
Щоб могти щось говорити про аборти потрібно знати що це таке
(вагітним не дивитися! )
“Безмолвный крик” видео
Знайте, на що ви йдете!
Шокуючі кадри аборту
Док.фільм: “Цінність життя”

А для дійсно християн які думають головою (бо планування кількості дітей ніхто не відміняв і для них) є офіційні природні методи планування сім'ї тут обговорювався цей метод в яких ефективність на рівні із абортивними ОК
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2017
Rina писав:На думку цієї сім'ї – контрацепція теж гріх.
Я сама не однозначної думки, одна справа, коли на аборт йде сповна успішна, молода жінка, яка просто боїться відмови батька від дитяти, або ж втрату роботи, а може і втратити свою гарну фігуру– це дійсно безглуздо і страшно.
А ви не думали про те, що дівчина може просто не бути готовою стати матір'ю? Що народив дитину, яку вона не хоче вона буде звинувачувати її у всіх своїх життєвих невдачах, що вона не зможе нормально його виховати, приділяти достатньо уваги, якщо буде проводити весь свій час на роботі, ви про це подумали? Чи вважаєте, що заради дитини потрібно відмовитися від усього , що чекає в майбутньому?
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#2018
Atlika писав:А ви не думали про те, що дівчина може просто не бути готовою стати матір'ю? Що народив дитину, яку вона не хоче вона буде звинувачувати її у всіх своїх життєвих невдачах, що вона не зможе нормально його виховати, приділяти достатньо уваги, якщо буде проводити весь свій час на роботі, ви про це подумали? Чи вважаєте, що заради дитини потрібно відмовитися від усього , що чекає в майбутньому?
Навіть 40-річна особа може бути повністю не готова до дитини. А вам не здається що за свої вчинки потрібно відповідати? Уявіть собі річну дитину якій відривають руки, ноги, голову. Це прийнятно? Це відповідально? Не нам вирішувати кому жити а кому ні. Якщо врахувати що тільки 40% ми маємо змоги завагітніти тоді коли хочемо. Якщо дитина появилася то значить так має бути, комусь вона потрібна!
Аватар користувача
дякуючі bob
#2019
Rina писав:На думку цієї сім'ї – контрацепція теж гріх.
Я сама не однозначної думки, одна справа, коли на аборт йде сповна успішна, молода жінка, яка просто боїться відмови батька від дитяти, або ж втрату роботи, а може і втратити свою гарну фігуру– це дійсно безглуздо і страшно. А інша справа таки випадок – як сім'я Тані, ну то хіба можна так відноситися до народження дітей – ми їм дали життя, а все інше нас не хвилює.

Є ще один приклад – не для наслідування. Одна знайома знайомих. Дівчинці 21 рік, є син 3 роки, батько дитини 45-річний чоловік, що має сім'ю. Матеріально він їм не допомагає, вирушати зі своєї сім'ї не збирається, але дівчинку видно не забуває, оскільки зараз вона знову вагітна від нього. Нормальної роботи у неї немає, одна мати – алкоголічк і брат у в'язниці. Ну і розумне рішення народжувати? Кидайте в мене тапочками, але в цьому випадку потрібно подумати хоч би про одного малюка. При всьому цьому - всі вони живуть в однокімнатній хатині.
Я дійсно розумію (принаймні тішу себе такою думкою :) ) Ваше обурення. Я навіть можу його розділити.
Але!
Ми ж не про розумне ставлення до планування сім"ї зараз говоримо, не про методи контрацепції, серед який є не абортальні.
Ми говоримо саме про АБОРТ. Хіба Ви дійсно вважаєте, що він є єдиним вихом для жінок у наведених Вами прикладах???
Я переконана, що цим ситуаціям можна було як запобігти, так і вирішити по-іншому.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!