МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі kompot
#2356
sumnyj писав: наші слова і наші вчинки мають приносити світло, силу й радість
Жити з такою позицією - не робити тих вчинків , за які потім доводиться каятись. Най усім достане сил спробувати так прожити бодай день.

Аборт - це вбивство дитини!!! Не буду засуджувати жінку,яка зробила аборт, це їївибір(не право!), але особисто мені важлио, щоб вона, зважуючись на цей крок, усвідомлювала, що чинить вбивство, а не робить "вакуумну регуляцію менструального циклу"!!!!!!!!! Прбачте за емоційність
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2364
kompot писав:
Atlika писав: Добре, то на вашу думку краще таки народити дитину, а потім залишити її в пологовому будинку. Або інший варіант - скинути на бабусю чи діда, якщо немає ні часу, ні бажання її виховувати?
Однозначно краще,! Уявіть, аби Ваша мама,дізнавшись про те, що вагітна Вами, зробила аборт. Вирішила за Вас жити Вам чи ні. Вам пощастило, що вона мала інший погляд на аборт
Знаєте мені важко асоціювати з людиною, те що вона собою представляє у перші тижні свого розвитку. Я - це те, що в мені, душа, думки, якщо б моя мама зробила аборт, то я б все одно народилася, тільки в інший час. Отака моя думка.
А залишити дитину в пологовому будинку або віддати бабусям, не приділяти їй уваги, щоб вона була нікому не потрібна - це дійсно гріх, тому що ми у відповіді за тих, кого приручили.
Аборт - це вбивство дитини!!! Не буду засуджувати жінку,яка зробила аборт, це їївибір(не право!), але особисто мені важлио, щоб вона, зважуючись на цей крок, усвідомлювала, що чинить вбивство, а не робить "вакуумну регуляцію менструального циклу"!!!!!!!!! Прбачте за емоційність
тоді так само вбивстом можна назвати любий з методів контрацепціі, тіж самі презервативи, тому що сперматозоїди погибають, а могли б стати частиною дитини, протизаплідні таблетки, тому що вони не дають нормально працювати яєчникам, а за спіраль я зовсім мовчу, хіба не так?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2372
тоді так само вбивстом можна назвати любий з методів контрацепціі, тіж самі презервативи, тому що сперматозоїди погибають, а могли б стати частиною дитини, протизаплідні таблетки, тому що вони не дають нормально працювати яєчникам, а за спіраль я зовсім мовчу, хіба не так?[/quote]

По-моєму. Yaremko детально пояснила стосовно методів контрацепції, прочитайте ще раз уважно
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2373
Наскільки я зрозуміла Яремко є прихильницею природних методів контрацепції, але на мою думку вони підходять не кожній жінці, бо мені набагато легче кожен день приймати протизаплідні таблетки, ніж носитися з градусником, та розглядувати свої виділення. Але кожному своє, з цим я сперечатися не можу.

Але ж я питала саме вас, а не Яремко, яка доречі останнім часом тут чомусь не з'являється. Тому жду відповіді. :)
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2376
Презервативи,діафрагми,хімічні внутрішньоматкові засоби,які перешкоджають зустрічі сперматозоїда та яйцеклітини не є абортивними,тобто вони не вбивають життя,що зародилось.Всі інші (спіраль,оральні контрацептиви) мають абортивний характер, бо змушують яйцеклітину,яка вже запліднилась покинути жіночий організм.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2377
Ви ж тільки що звинувачували мене в гендерних стереотипах, а зараз говорите за те, що
Презервативи,діафрагми,хімічні внутрішньоматкові засоби,які перешкоджають зустрічі сперматозоїда та яйцеклітини не є абортивними,тобто вони не вбивають життя,що зародилось.
а як же той факт, що гинуть сперматозоїди, просто гинуть, нікому не потрібні у презервативах?
Чи переживати потрібно тільки за яйцеклітину? Ось цей факт я не можу зрозуміти.
До того ж протизаплідні таблетки, наскільки я знаю просто пригнічують яйцеклітину, і саме тому вона не може запліднитись. Тому не розумію з чого ви вирішили, що вона запліднена покидає жіночий організм? Можлвио ми просто говоремо про різні речі?
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2379
як же той факт, що гинуть сперматозоїди, просто гинуть, нікому не потрібні у презервативах?


О Боже!!!!!!!!!!! Всі на порятунок безневинно загиблих сперматозоїдів!!!!!!!!!!!
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2380
Компот, Навіщо так кричати? :hihihi:
Ви можете просто усвідоми, що користуючись презервативами ви також своюєте вбивство, а не просто користуєтеся бар'єрним методом контрацепції ;)
Аватар користувача
дякуючі bob
#2549
Atlika писав:Ви можете просто усвідоми, що користуючись презервативами ви також своюєте вбивство, а не просто користуєтеся бар'єрним методом контрацепції ;)
:) Ви перша людина - борець за права сперматозоїдів, кого я знаю ))

Але, насправді, ані вбивство (ой, не можу :) ) сперматозоїда, ані вбивство яйцеклітини не є перериванням життя. Ми можемо казати про метод контрацепції, що він є абортивним, коли відбувається саме переривання вагітності - вбивство ембріона. А ембріон - це результат зустрічі яйцеклітини зі сперматозоїдом :) Таким чином спіраль, наприклад, є абортивним, а презерватив - саме бар"єрним способом не завагітніти.

Дякую за позитив, я не іронізую :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2551
Дякую за позитив, я не іронізую :)
Нема за що.

Не можу сказати, що я прямо ночей не сплю бо мене турбує питання смерті сперматозоїдів, але ж на мою думку вони частина того самого ембріону за якого йде мова.
Просто для деяких ембріон - це вже дитина, яку ніхто не має права вбити, а для мене він як ви сказали
це результат зустрічі яйцеклітини зі сперматозоїдом
який дитиною ще не став.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2553
Atlika писав:Не можу сказати, що я прямо ночей не сплю бо мене турбує питання смерті сперматозоїдів, але ж на мою думку вони частина того самого ембріону за якого йде мова.
Наскільки я зрозуміла з ваших висловів, ваша позиція щодо абортів - "за". Ви не відчуваєте деякого протиріччя між цим і вашими останніми висловлюваннями?

Гинути - то призначення більшості сперматозоїдів, для запліднення потрібен лише один, їхня загальна кількість, я думаю, вам відома ))

Я намагаюсь усвідомити, чому боротьба за життя сперматозоїда має сенс, а ембріон - то ще не дитина :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2558
bob, моя думка така: якщо людина так піклується про ембріон, який ще нічого з себе не уявляє, то також треба піклуватися і про все інше і народжувати скільки Бог послав не користуючись жодним з методів контрацепції.

Я вважаю, що аборт - це особиста справа кожної жінки, але не бачу нічого страшного в тому, щоб зробити приривання вагітності, бо на мою думку у кожної жінки яка йде на цей крок є свої серйозні причини.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2561
Atlika писав: Я вважаю, що аборт - це особиста справа кожної жінки, але не бачу нічого страшного в тому, щоб зробити приривання вагітності, бо на мою думку у кожної жінки яка йде на цей крок є свої серйозні причини.
Як ви вважаєте, чи може небажана дитина стати бажаною після народження?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2563
Як ви вважаєте, чи може небажана дитина стати бажаною після народження?
Можливо, але чи є сенс так ризикувати? Якщо наприклад дитина НЕ від коханої людини, або після її народження жінка втратить бажану роботу та залишиться зовсім сама.
Але ось мені що цікаво, як правильно поступити в такому випадку, коли аборт може стати останнім чи коли по стану здоров'я жінка повинна родити, бо потім в неї може не бути такого шансу?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2578
Atlika писав: Але ось мені що цікаво, як правильно поступити в такому випадку, коли аборт може стати останнім чи коли по стану здоров'я жінка повинна родити, бо потім в неї може не бути такого шансу?

Я б народила!!!! І це незважаючи на те, що в мене вже є дитина. І навіть якщо умовити, що мене кине чоловік, що я завагітню не зрозуміло від кого - маленьке життя дорого коштує, це таке щастя і я не можу ризикувати, що в мене більше не буде цих щасливих митей
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!