МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

#20
Вопрос, конечно, звучит глуповато... У меня детей нету, а жена очень хочет, а я даже не знаю, что ей ответить. Слышал, что это трудно и не знаю, справлюсь ли... А друзья ещё детей не поназаводили, спросить вапще не у кого! У мамы попробывал, а она смеётся! Поделитесь опытом, а?
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#21
:D Навіть не знаю, як тобі відповісти. Тебе сильно лякати чи не дуже?
Востаннє редагувалось 23-10-2007, 16:02:31 користувачем Lilu, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#22
А можно правду? Или что-то не то спросил?
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#23
Насправді, все залежить від тебе. Ти як вважаєш, тебе правильно виховали?
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#24
Я, конечно, не со всем согласен... Ну, в общем, средне. Доволен 50/50.
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#25
А что?
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#26
Ось. Просто мати дитину не так уже й складно, а виховати... правильно виховати - дууууже складно.
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#27
Понятно. Я, вообще-то, не так далеко думал, не о воспитании и всём таком. Тут бы беременность пережить. :)
Аватар користувача
дякуючі Lilu
#28
Усяка справа буде складною, якщо не вмієш це робити. А в Україні зовсім мало курсів для батьків. Тільки книжки, і ті не завжди доброї якості. Але чим більше ти прочитаєш та дізнаєшся, особливо про початок (вагітність та перша пара років), тим легше буде. Тим менше ти будеш створювати собі проблем, щоб потім їх вирішувати. Адже батьківство - це відповідальність, велика відповідальність. І складно потім дивитися на дитину та бачити в ній те, чого б не хотів там бачити, але не знав, як правильно виховати ті чи інші риси. Або читати книжки з виховання дитини та посипати собі голову пеплом "Чому я раніше цього не прочитав?! Чому?!". Зарано не буває. Буває тільки запізно.
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#29
Толковый ответ, спасибо. Но я прошу, родители, когда ещё кто-то увидит этот топик - отпишите, для меня это очень важно!
дякуючі Мама_Вани
#66
Детей иметь -это большое чудо. Все сложности вознаграждены сполна. Когда видишь этот маленький комочек, забываешь обо всех трудностях и негараздах. Его первая улыбка делает тебя самым счастливым человеком на земле. Радуешься его первым достижениям и понимаешь что у тебя есть ради кого жить и творить
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#68
Звичайно саме перше що потрібно це ознайомитися із своїм організмом :wink: , найкраще коли ви прочитаєте щось на тему методів розпізнавання плідності (метод подвійного підтвердження, або симпто-термальний метод (зразу попереджаю що методи Біллінгса, температурний та календарний метод недає бажаного ефекту))
Звичайно ви повинні знати коли у вашої жінки період овуляції. Але навідь коли ви будете мати статевий акт у період найбільшої плідності то у вас 60% що получиться дитина, але якщо все добре із здоров'ям то докінця року ви би точно мали б дитину, якщо ні то тут тільки допоможуть лікарі у розпізнаванні безпліддя.
І на останок, а ви знаєте від кого залежить стать дитини :?:
Успіху вам :!:
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#70
Yaremko, спасибо за такой широкий ответ. Аааа... Извините балбеса, пол ребенка от чего-то зависит?..
Востаннє редагувалось 07-11-2007, 12:38:41 користувачем new_superman, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі new_superman
#72
Мама_Вани, спасибо. Если так, то действительно становится не страшно.
Аватар користувача
дякуючі Yaremko
#78
new_superman писав:Yaremko, спасибо за такой широкий ответ. Аааа... Извините балбеса, пол ребенка от чего-то зависит?..
Щоб не було притензій у адміністрації що використовуємо не той розділ можливо краще б перейти до цієї теми в іншому розділі
http://www.mama-tato.com.ua/forum/viewtopic.php?p=77#77

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!