МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Як ви ставитеся до сурогатного материнства?

Позитивно
4
67%
Нейтрально
2
33%
Негативно
Немає голосів
0%
#8148
Зустрічаються випадки, коли жінка фізіологічно не може народити дитину. За таких обставин, єдиний шанс мати біологічну дитину - скористатися послугами сурогатної матері.

Сурогатне материнство - це допоміжна репродуктивна технологія, при застосуванні якої жінка добровільно погоджується завагітніти з метою виносити і народити біологічно чужу їй дитину , яка буде потім віддана на виховання іншим особам - генетичним батькам. Вони і будуть юридично вважатися батьками даної дитини, не дивлячись на те, що її виносила і народила сурогатна мати.

Отже, саме сурогтана мама може стати єдиним шансом мати своє рідне дитя. А зараз багато пар не можуть завагітніти через безпліддя у жінок. Такі пари і є потенційними клієнтами сурогатних мам.

От уявіть собі, якби ви не могли вносити і народити свою дитину? Щоб ви робили? багато хто ставиться до сурогатного мтаеринства негативно і засуджує сурогатних мам.
Моє ставлення до сурогатного материнства - позитивне. Я рада, що є така можливість. Хоча сама, мабудь, на крок стати сурогатною мамою я б не наваживался, але якщо б було потрібно, то звернулася б до сурогатної мами.

А Ваше ставлення яке?
дякуючі karolina
#8209
До сурматеринства ставлюся позитивно. Можливо причина в тому, що сама не можу народити дитинку. Хочу в майбутньому скористатись такою послугою. Для мене це єдиний шанс мати щасливу сім"ю. Чоловік ще не готовий до цього кроку. А фінансово можливо й потягнули б. Цікаво, скільки це все тепер коштує? Я розумію, що виносити під серцем дитину, навіть не свою, а потім віддати - це надзвичайно важко. Але я захоплююся такими людьми, тому що завдяки їм народжується життя. І таким чином зможе народитись МОЯ ДИТИНКА.
Аватар користувача
дякуючі Renna
#8681
Якщо в родини є шанс мати маля, гріх цим не скористатись!
Аватар користувача
дякуючі Janya
#10572
Ставлюсь позитивно, не бачу в цьому нічого поганого
Аватар користувача
дякуючі Lilala
#13153
Вот нашла фирму которая помогает сурогатным мамам, подскажите где лучше сурогатное материнство в США или в Майами?
дякуючі юрист Вікторія
#14537
Оспорювання материнства не допускається у випадках, коли дитина була народжена сурогатною матір'ю або дитина була народжена дружиною після перенесення в її організм ембріона людини, зачатого її чоловіком та іншою жінкою в результаті застосування допоміжних репродуктивних технологій.
дякуючі Manyunya1991
#14764
Я тоже за, если есть шанс иметь ребёнка-почему нет?
дякуючі marusyaklimova00
#45993
karolina писав:До сурматеринства ставлюся позитивно. Можливо причина в тому, що сама не можу народити дитинку. Хочу в майбутньому скористатись такою послугою. Для мене це єдиний шанс мати щасливу сім"ю. Чоловік ще не готовий до цього кроку. А фінансово можливо й потягнули б. Цікаво, скільки це все тепер коштує? Я розумію, що виносити під серцем дитину, навіть не свою, а потім віддати - це надзвичайно важко. Але я захоплююся такими людьми, тому що завдяки їм народжується життя. І таким чином зможе народитись МОЯ ДИТИНКА.
Не можу собі уявити, що ви переживаєте і як вам важко морально. Ходити по вулицях і бачити, як мами котять візки з дітками, як діти грають у дворі і сміються. У вас, напевно, серце стискається від цього сміху(
Але не ображайтеся на мене за мою думку. Я вважаю, що сурогатне материнство - це жахливий гріх. Я прекрасно розумію тих жінок, у яких немає дітей і які дуже їх хочуть і чекають, але не розумію тих зозуль, які народжують дітей і віддають. ІМХО.
Аватар користувача
дякуючі MihailMayakov
#47403
лично я могу понять обе стороны , и воспринимаю это как выход для многих семей
Аватар користувача
дякуючі olka-olkaGrishko
#48632
все равно если эта мать с стабильной психикой , она изначально относиться к животу по другому
Аватар користувача
дякуючі Маркиза
#59003
у меня, в целом, нормальное отношение к репродуктивным методам лечения бесплодия. что ж, если беда вас настигла, значит, пользуйтесь возможностью современной медициной - донорское это материнство или суррогатное.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!