МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7852
Anpa4ino писав:
Тетяна писав:Добрий вечір, зайшла поділитись з Вами усіма своїм щастям. Народилась у мене здорова дівчинка, правда мені робили кесерів розтин, але це все дрібниці, головне у мене здорова дівчинка. :rofl2:

я вас вітаю!!!! тепер ви в клубі мамочок! :party2: :cheers:

Дуже - дуже ДЯКУЮ!!!!!!! :party:
Аватар користувача
дякуючі олікак
#7912
Привіт!!хотіла запитати поради у вас, ми з чоловіком намагаємось зачати дитинку, після овуляції мені тягнуло живіт і часто ходила в туалет, думала ось і настав той час, але сьогодні живіт уже не тяне, поміряла зранку БТ 36,3 - 19 день циклу, це означає що нічого не вийшло??????? :shock:
дякуючі famaly_77
#9499
logaza писав:А це нормально? Чи може бути дві овуляції за цикл?


можливо!!!
У народі існує безліч хибних думок з приводу сексу під час менструації. Одним з найбільш поширених вважається те, що в цей період не можна завагітніти. Ризик зачати дитини все ж таки існує, хоча він і невеликий.

Найбільш схильні до цього ризику жінки з коротким менструальним циклом. У них овуляція може настати ще під час місячних. Не застраховані від вагітності і жінки з 28-денним циклом. У кожної з них зрідка трапляються його вкорочення або дві овуляції в одному циклі.

І хоча сучасне суспільство ставиться до сексу під час місячних менш негативно, ніж попереднє покоління, займатися цим чи ні - вирішувати тільки вам з партнером. Посилайтеся, насамперед, на свої відчуття і, звичайно, не забувайте про безпеку.
Аватар користувача
дякуючі fiona
#9506
хочу поделится свои опытом, мне приснился очень страшный сон. какой именно я не помню. мой сон совпал с визитом к гинекологу, и он мне сказал что я беременна
дякуючі Kwittochka
#9586
Одним из первых признаков беременности может быть чувствительность груди, болезненность сосков и набухание молочных желез.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9595
Организм у каждой женщины разный. У одной может проявляться на первых порах, а другой и через пару месяцев будет непонятно. Тут у каждого индивидуально все, потому нельзя ответить однозначно на вопрос.
Аватар користувача
дякуючі Nora
#9699
Надо следить за менструальным циклом, это главный показатель. Тесты очень часто подводят.
дякуючі Травнева
#9959
Відсутність місячних, швидка втомлюваність, нудота і тяга до їжі, яку раніше не дуже любили (так було в мене :) )
дякуючі katetelishevska
#10048
Доброго вечора.
Хвилює така тема-вже йде 9 день затримки місячних, безсоння, постійний голод, відчуття втомленості присутнє цілий день. Як ви вважаєте, це може говорити про те, що я вагітна?
Аватар користувача
дякуючі Renna
#10301
katetelishevska писав:Доброго вечора.
Хвилює така тема-вже йде 9 день затримки місячних, безсоння, постійний голод, відчуття втомленості присутнє цілий день. Як ви вважаєте, це може говорити про те, що я вагітна?
І як, це були симптоми вагітності?
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#10689
А у меня было много "мнимых беременностей", мы когда с мужем начали "делать" ребеночка, я постоянно думала, что беременна, и тошнило меня и грудь наливалась, а оказывается, что перед месячными, и задержки были 3-4 дня...и так пол года, а потом когда забеременела, так вообще никаких симптомов не было, поняла только после 2 недель задержки, 5 сделанных тестов (из которых только 1 показал, еле заметную вторую полоску), и после визита на 7 неделе к врачу. Так что у всех разные симптомы могут быть.
Аватар користувача
дякуючі Darinna
#11054
точно узнать можно, только обратившись к специалисту!)
Аватар користувача
дякуючі Коллос
#13016
Непонято. А чем тест не угодил?
Аватар користувача
дякуючі maska
#13030
Точно можно узнать только у гинеколога. Каждая женщина, ощущает по разному. У меня не было никаких физических изменения, зато интуиция не подвела!
дякуючі Allla_Chemkovskaya
#15393
Тут гадати доведеться. А взагалі ви рано чи пізно ви відчуєте, тут до ворожки не ходи. Але чому б не купити тест, не так уже й дорого він коштує.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!