МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1578
:) На якому етапі?
дякуючі Валя Ч.
#1579
На самому першому. По яких признаках?
Аватар користувача
дякуючі der kommandant
#1580
На самому першому взагалі-то ніяк. На цьому етапі і тест може дати негативний результат
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#1583
Особисто я відчула вагітність вже на 3-4 день (до місячних залишалося більше тижня) --відчула, що в грудях пішов процес. Як його описати не знаю-просто відчуваєш з грудьми щось відбувається.
Аватар користувача
дякуючі Lilka
#1587
Ага, груди починають дуже стрімко збільшуватися і ще постійно втомлюєшся - спати можна і в маршрутці стоячи і за столом сидячи з відкритими очима... Принаймні у мене таке було :]
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#1594
Валя Ч. писав:На самому першому. По яких признаках?
Аватар користувача
дякуючі Butterfly
#1612
Цікаво, можливо хтось помітив, якщо наявні всі ознаки ПМС, чи може це все ж бути вагітність.
дякуючі Гість
#1613
Butterfly писав:Цікаво, можливо хтось помітив, якщо наявні всі ознаки ПМС, чи може це все ж бути вагітність.
Може, в мене все так і було...зрозуміла, що вагітна, коли після місячних ще й до того почало нудити...
Аватар користувача
дякуючі Butterfly
#1615
У мене вже другий день затримка, причому ПМС продовжується. Тест ще робити не хочу
#1733
Ось і у мене вже який день ноїт живіт, а місячні всі ніяк не наступають.Тест ще не брала, не нудить, голова не кружляється, але поясниця і живіт дуже болять. Це може бути перші ознаки вагітності?
#1735
У мене саме так все і починалося)) У перший цикл планування мені і нудило за декілька днів до місячних, і пристрасті дивні в їжі прокинулися. Але того ж дня в який я вирішила зробити тест – наступили «червоні дні календаря». Ой, скільки я плакала, так турбувалася, що не вдалося завагітнити. В наступному місяці я взагалі відвернулася і не про що не гадала, в очікувані дні, у мене як водиться почав хворіти живіт і я вже подумала – не доля мені знову стати мамою. Тягнула поясниця близько тижня, очікувала знову місячних, і не відмітила як затримка склала 10 днів..У результаті зробила тест і дізналася про те, що нас вже двоє)). Так, що ПМС і перши ознаки вагітности дуже схожі.
#1757
Inneskaспасибi. Чекатиму. Живіт тягне і тягне. А я сама не знаю чого чекаю. Якось і хочеться і страшно - ні, не вагітності, не пологів, а самого малюка, що я з ним потім буду робити, навіть не знаю, як дитину на руки брати[/b]
Аватар користувача
дякуючі Rina
#1797
Дівчата, зробила тест – одна смужка чітка, інша нечітка? Як зрозуміти? Але найгірше те, що живіт страшно тягне і щось схоже на мазанину. Напевно потрібно терміново рухатися до лікаря
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#1801
RinaПерш за все здай аналіз крові на ХГЧ. По ньому можна визначити точно - чи вагітна ти? і чи є загроза зриву...Далі до лікаря і можливо (якщо ти вагітна) є проблеми з гормонами. Може потрібно пройти замісну терапію...У мене усю вагітність були проблеми з чоловічим гормоном - ДГЕА-сульфат
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!