МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7197
Тетяна писав:
Емма писав:Тетяна, я б радила вам піти до лікаря , трохи швидше. Я з першою вагітністю мала болі в животі до 4 міс. І лежала, встаючи тільки в туалет, майже 2 міс. Була загроза викидня. Можливо вам би не завадило щось закріплююче. Бережіться, перші 3 міс. критичні.
я це все прекрасно розумію, не маленька ж. Сходжу раніше, і про всі новини доповім :)
Тетяна, ви дарма тягнете резину, особливо, якщо це бажана вагітність. Я так доходилась до 7-го тижня і не витримуючи болі пішла на узд - відшарування і гематома - обколили і вени і попу: воно вам треба оце з цього вагітність починати?
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7199
Anpa4ino писав:
Тетяна писав:
Емма писав:Тетяна, я б радила вам піти до лікаря , трохи швидше. Я з першою вагітністю мала болі в животі до 4 міс. І лежала, встаючи тільки в туалет, майже 2 міс. Була загроза викидня. Можливо вам би не завадило щось закріплююче. Бережіться, перші 3 міс. критичні.
я це все прекрасно розумію, не маленька ж. Сходжу раніше, і про всі новини доповім :)
Тетяна, ви дарма тягнете резину, особливо, якщо це бажана вагітність. Я так доходилась до 7-го тижня і не витримуючи болі пішла на узд - відшарування і гематома - обколили і вени і попу: воно вам треба оце з цього вагітність починати?
Вагітність дуже бажана :rofl: Дякую за поради дівчата, лікарка порадила попити фолієву кислоту, і після вихідних прийти на детальне обстеження. Пью її з 26.04. болі припинилися. У лікарню йду після вихідних :)
Аватар користувача
дякуючі Емма
#7215
Я би ще вам порадила завжди пам*ятати про ношпу. Особливо якщо в вас може десь колись заболіти. Я так одну вагітну врятувала від передчасних пологів на 26 тижні. Дзвонить і каже , що її болить і тягне кожні 10 хв. Я накричала на неї, що вона дочекалась такого, впхала в неї 2 ношпи і викликала швидку. Потім казала, що ношпа була саме вчасно.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7220
Девочки, всем привет! :ghey: Сегодня была в больнице. :) У нас всё нормально. Нам уже официально 7 недель :rofl: Стали на учёт :kiss2: Официально, всмысле не тест, и не догадки, нам тётя сказала в больнице, что мы есть, хоть и маленькие еще :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7244
Тетяна, я вас ітаю, я також лише на сьомому тижні переконалась, що я вагітна з допомогою узд.
дякуючі logaza
#7270
Miki, з вимірюванням базальної температури у мене не склалось (трохи застудилась, потім проспала). І я придбала тест на овуляцію, використала по інструкції - він позитивний.
Чи може тест на овуляцію збрехати?
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7271
Anpa4ino писав:Тетяна, я вас ітаю, я також лише на сьомому тижні переконалась, що я вагітна з допомогою узд.
Дуже дякую :rofl:
дякуючі Oksanochka2
#7427
В мене затримка 12 днів, тест показує одну полоску. Що це може означати?
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7428
Oksanochka2 писав:В мене затримка 12 днів, тест показує одну полоску. Що це може означати?
У мене теж так бувало, але це ще нічого не ознчає. Спробуйте черз 10 днів повторити тест, візьміть його з чутливістю 10. В аптеці знають що це означає, він чутливіший. У мене тести не помилились жодного разу.
дякуючі Яночка
#7488
Допоможiть, будь ласка.
Ми з хлопцем живемо разом вже 2 роки, дiтей нам ще поки що рано. Але тут така справа... Пiдкажiть, чи може бути вагiтнiсть якщо останнiй статевий контакт був 11.06, потiм 21.06 почалися мiсячнi, в липнi iх взагалi не було, i ось вже затримка 2 тижнi. При тому, що з 11.06 в нас сексу не було...
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7489
Яночка, в мене зараз точно така ж сама ситуація, але я ходила до лікаря, зробила УЗІ і тести на вагітність - у мене дисфункція яйників, але гормональні збої можуть бути і через спеку і через стреси і тд. І ще одне - кров"яні виділення можуть бути і під час вагітності(період імплантації зародку в епітелій матки), тому це могли бути лжемісячні. Тести також можуть підводити. Сходіть на УЗД або до лікаря.
дякуючі oksanademchuk94@mail.ru
#7737
Підскажіть будласка може у когось був схожий випадок,у мене була затримка 6 днів менструація почалась,але під час неї мене кожен день тошнило рано та вечером. Робила тест до менструації - позитивний, а після менструації - негативний. Як це пояснити?????[/b]
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7738
таке буває, що вагітність зірвалась на ранньому строці. У мене так теж було. Затримка була 12 днів - тест тричі показав слабеньку другу полоску - пішли болючі місячні, після місячних - тест з однією чіткою смужкою. По акушерськи строкам у вас була вагітність 3- 4 тижні. Це є нормально - значить щось пішло не так (несприятливе середовище, неправильний поділ і тд.).
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#7848
Добрий вечір, зайшла поділитись з Вами усіма своїм щастям. Народилась у мене здорова дівчинка, правда мені робили кесерів розтин, але це все дрібниці, головне у мене здорова дівчинка. :rofl2:
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#7851
Тетяна писав:Добрий вечір, зайшла поділитись з Вами усіма своїм щастям. Народилась у мене здорова дівчинка, правда мені робили кесерів розтин, але це все дрібниці, головне у мене здорова дівчинка. :rofl2:

я вас вітаю!!!! тепер ви в клубі мамочок! :party2: :cheers:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!