МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератор: Хорошая)

Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#2460
aronskaya писав:
Тетяна писав: Я приймала Рігевідон, припинила приймати 30 грудня (остання пігулка), ми намагилися предохранятися (в інтересах майбутньої) дитини, а тепер затримка 4 дні, я дуже хвилююсь, якщо я навіть і вагітна, чи не зашкодять пігулки, які я приймала на протязі 5 років. Я могла пропустити 3 дні і не вагітніла, а тут не знаю. Тест показав негативний результат.
Швидкість відновлення циклу залежить від вихідного гормонального фону. Виводяться речовини з організму за 36 годин. Є такий процес, який називається "гиперторможение яичников" (не знайшла укр.аналога) - після припинення прийому препарату цикл якийсь час не відновлюється. Цей стан в основному має психологічне підґрунтя, тобто цикл не відновлюється частково тому, що ви нервуєте з цього приводу. Рігевідон - це не абортивна контрацепція, тому шкоди дитині заподіяти не мав. Хоча, якщо порівнянти з презервативами, він спричинює більший вплив на організм жінки.
Реакція тесту, поміж іншим, залежить від його чутливості. З цього приводу є невеличка стаття:
Я її переглядала, його чутливість 10 мМО/ мл.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2461
Тетяна писав: Дякую за підтримку. :)
Приходьте ще ;)
Напишіть, як усе владнається.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2462
Тетяна писав: Я її переглядала, його чутливість 10 мМО/ мл.
Чутливий. Можна ще повторити через тиждень для впевненості.
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#2463
aronskaya писав:
Тетяна писав: Дякую за підтримку. :)
Приходьте ще ;)
Напишіть, як усе владнається.
Обовязково, гадаю, я буду у вас частий гість :)
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#2464
aronskaya писав:
Тетяна писав: Я її переглядала, його чутливість 10 мМО/ мл.
Чутливий. Можна ще повторити через тиждень для впевненості.
Я так і зроблю, дюкую за поради. :)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2466
Тетяна писав: Я так і зроблю, дюкую за поради. :)
Будь ласка :)
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2605
Привіт усім! Ми спробували зачати дитину 3 дні тому, і я дуже хвилююсь, не можу дочекатись, коли можна буде зробити тест! :)
Але інтуїція підказує, що все гаразд!
У вас дуже цікавий форум і сайт:)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2606
Tanya_T писав:Привіт усім! Ми спробували зачати дитину 3 дні тому, і я дуже хвилююсь, не можу дочекатись, коли можна буде зробити тест! :)
Але інтуїція підказує, що все гаразд!
У вас дуже цікавий форум і сайт:)
Обов'язково напишіть нам як дізнаєетеся :) Це ж так цікаво!
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2608
Добре:) Поділюся враженнями!
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2609
Tanya_T писав:Добре:) Поділюся враженнями!
Розкажіть, як ви наважилися завагітніти, я так зрозуміла, що це ваша перша дитина?
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2611
Розкажіть, як ви наважилися завагітніти, я так зрозуміла, що це ваша перша дитина?
Так, перша. Ми з чоловіком 3 роки живемо разом, рік - у шлюбі. Ми про це часто говорили, а останній місяць я тільки й думала що про дитинку! Мені здалось, що якраз час настав! :) Ми дуже чекаємо її/його:) Ми не п"ємо алкоголю взагалі роки 2, не палимо. Ця дитинка не "випадкова" і дуже бажана:)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2613
Tanya_T, дуже приємно це читати, бо сьогодні дуже рідко можна зустріти людину, яка так сідомо підходить до питання нарождення дитини. Нехай вам пощастить і ви через тиждень вже дізнаєтеся, що ваше бажання здійснилося.
Аватар користувача
дякуючі Tanya_T
#2614
Atlika писав:Tanya_T, дуже приємно це читати, бо сьогодні дуже рідко можна зустріти людину, яка так сідомо підходить до питання нарождення дитини. Нехай вам пощастить і ви через тиждень вже дізнаєтеся, що ваше бажання здійснилося.
Дякую! Будемо чекати! :)
І сподіваюсь, згодом поділюся цією звісточкою тут:)
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#2621
Tanya_T писав: Дякую! Будемо чекати! :)
І сподіваюсь, згодом поділюся цією звісточкою тут:)
Звичайно поділіться! Раджу навіть завести окрему тему для такої важливої події :)
Аватар користувача
дякуючі Тетяна
#3217
Я обіцяла розповісти, як у мене все вирішиться, отже: Ми не вагітні, так говорив тест, так сказала лікар, а через 1,5 тижня я переконалась у цьому сама. З одного боку добре, що організм зможе очиститись від надлишкових гормонів, а з іншого, я вже звикла до думки що вагітна. Але тепер я не буду перейматися через надлишкові гормони, лікар сказала, що через 2 місяці вони уже не зашкодять дитині.
Тепер зі спокійною душею, ми будемо намагатися зачати нашу дитинку, яка цієї ночі мені навіть наснилась, отже зустрінемось, коли будуть новини.
Ще раз, дякую за підтримку :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!