МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

дякуючі rosa
#7549
Доброго дня! Хочу вашої поради. В мене 24 тиждень вагітності. Зробила УЗД і там повідомили, що 2 ступінь старіння плаценти. Я лежала в лікарні 5 днів і мені прокапали рибоксин та глюкозу. Скажіть, чи це небезпечно і що потрібно робити? Дякую.
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7578
Доброго дня!
Для чого робили УЗД саме в цей термін? Були якісь проблеми чи не встигли його зробити в необхідний термін?
Уточнення: Чи було порушення кровообігу і чи проводилася доплерометрія? Термін вагітності по даному УЗД співпадає з попередніми? Немає затримки росту?
Лікування, яке Ви отримували, абсолютно не відповідає діючій нормативній базі, по суті, таке лікування взагалі не повинно було проводитися.
Що потрібно робити: шукати причину появи даної проблеми та її вирішення. Повторити УЗД з доплерометрією.
дякуючі kissa
#7590
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, у мене на 19 тижні товщина плаценти становила 27мм, направили на денний стаціонар. Там прокапали рибоксином, цитофлавіном і сказали що все буде добре. На 23 тижні зробила повторне УЗД, товщина плаценти 29мм, 1 ступеня зрілості, з поширеними МВП та ущільнена. Що ви по цьому можете порадити. Дякую
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7591
Що є ще, крім товщини плаценти? Порушення кровообігу, маловіддя, багатовіддя? Само по собі потовщення плаценти ні про що не говорить, потрібно шукати причину цього стану, її і лікувати. Може бути інфікування- його потрібно лікувати, тиск-також, а може ви просто недавно перехворіли ГРВІ, от плацента на це і зреагувала.
Лікування таких станів потовщення, старіння плаценти) не проводиться уже ніде, крім України і "глубинки" Росії.
Тільки додивився, що Ви з Тернополя :)
Це де так лікують, у 1 чи другому? Позор альма матер, зовсім не хочуть учитися.
дякуючі kissa
#7613
Дякую за відповідь. Я на початку вагітності перехворіла ГРВІ з температурою 38. Поздавала усі можливі TORCH- інфекції і нічого не виявили, навколоплідних вод по УЗД - нормально. Можливо дійсно причина в ГРВІ? Яким чином тоді лікуватись?
А лікували мене в №1 ЖК :-|
Аватар користувача
дякуючі andrey
#7614
Кафедра на Суворова завжди була трохи консервативною :(
А Що Ви збираєтеся лікувати? Компенсаторні зміни в плаценті у відповідь на ГРВІ?
У Вашому випадку необхідний ретельний контроль за станом внутріутробного плоду: УЗД в необхідні терміни, тест рухів плоду, ріст висоти стояння дна матки і т.д.
Буде все ок- продовжуйте виношувати. Щось не так- визначатися з причиною та можливістю виношувати вагітність.

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!