МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6623
oliater писав:
Elantra писав:
oliater писав: Добридень. Звичайно, я не зможу підібрати Вам контрацептив без огляду. Але, якщо вже так сталося у житті - дам декілька порад. Якщо вирішите самі собі призначити контрацептив - попередньо уважно прочитайте інструкцію - там багато протипоказань. Якщо новінет дав "сбій" - не користуйтеся ним більше. Обстеження на гормони перед призначенням гормональних контрацептивів не проводиться. А ось обстежити молочні залози (пальпація) - потрібне. Я не бачу жодних підстав вважати рігевідон поганим препаратом - він найкращий у своїй ціновій категорії. Зауважте, що "природні" методи - не так єфективні, як гормональна контрацепція. Подумайте не про таблетки, а про кільце "Нова-Рінг" чи пластир "Євра". І - чекаю відповіді на наступні питання:

1. Який у Вас колір волосся?
2. Чи не маєте акне, проблем з волоссям (жирне)?
3. Як легко набираєте вагу?
4. Якого кольору у вас очі?
5. Напішіть доклідно про менструації.
Доброго вам дня! Дуже вам дякую за відповідь. Правду кажучи, вже якось також почала хвилбватись більше за те, що в вас можливо щось трапилось, аніж за свої таблетки:)) ДЯкувати Богові, ви зявились, значить все ок.
Відповіді на ваші запитання:
!. Волосся - темного кольору, але не чорне.
2.Ні, я б не сказала, ррадше схильне до сухості на кінцях.
3. Стосовнов аги - то питання цікаве:) Не худа і не повна по своїй натурі. Під час обох вагітностей поправлялялась дуже помітно, однак через деякий час влізла в свої речі, і от зараз на дієті (грудьми не годую), то вже от-от влізу в свої старі джинси. Однак на зиму можу набирати трохи. Правду кажучи, за вагу дуже переживаю.
Очі - карі
5. Менструації почались у 14 років (зараз вже буде 25). Помірні, не можу сказати, що багато виділень було, тривали завжди не більше 5 днів. Після перших пологів швидко ввійшла в норму, 3-4 дні місячні, причому найбільше на 2ий день, 3-4 - так собі. От після цих полгів (тобто кесарського) був жах - два дні прокладки ледве встигала змінювати - текло як з відра. І вночі також (2 рази змінювала прокладку за ніч, перед тим ввечері і відразу ж зранку). Тривало 5 днів, але в інші дні поменше. Сподіваюсь, що це не на завжди, такі великі виділення?
От начебто і все. Дуже вам дякую, що ви відповіли, все ж заспокоїли, що Регівідон непоганий, хочеться вже щось підібрати, так як не планую більше діток...
Чи могли б ви ще детальніше розповісти про те кільце і пластир?
Гадаю, Рігевідон підійде вам. Кільце та пластир мають перевагу у тому, що діюча речовина вивільняється так, як треба - і це не залежить від того, забули ви чи ні прийняти таблетку у необхідний час. Потрібно тільки завчасно міняти кільце та пластир. До того ж - менше навантаження на печінку.

Щодо ваги - рігевідон рекомендується саме таким жінкам, з саме такими проблемами. Але - зауважте: майже всі контрацептиви можуть підсилювати апетит. Вони не впливають на обмін жирів. Тому набирання ваги залежить тільки від врівноваженності жінки, її бажання тримати себе у дозволених рамках.
дякуючі oliater
#6624
Безмежно вам вдячна за відповідь! Я таки мабуть повернусь до Регівідону, хоча поцікаавлюсь, чи є в нас взагалі той пластир і кільце. Однак ще одне питання (вибачайте, що так багато запитую): скажіть, чи потрібно робити переву в прийомі Регівідону, на скільки, як часто?
І коли варто змінювати сам препарат - чи варто взагалі. Чи чекати, коли щось стане не так, будуть збої, чи все ж є якийсь час, коли гормони діють, після якого починається звикання?
Elantra, не можу стриматись: ви перший лікар, який в мене викликав стільки позитивних емоцій. В нашому комерційному світі, де ніхто і не гліне в твою сторону без кількох гривень або занйомства - наткнутись на такого позиттивного фахівця! Дякую вам,дякую, і ще раз дякую!
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6625
Elantra, дякую за відповідь!

Але на Мірену я ненаважуюсь. І це навіть не через ціну майже в 900 грн, а через гормони. Я на них дуже реагую (мені так здається), бо будучи вагітною приймала прогестерон і дуфастон - побічні ефекти відчула на собі.

Я думала про Нова-Т або Мультилоуд - вони є досить популярними. Лікар в якого я б хотіла її поставити сказав лише: "беріть, яку схочете-я ставлю любі, але раджу Т-подібну"... А вони є із срібла і міді... я розгубилась. Я б не проти поставити Мірену, якщо вона дійсно надійна, скажіть, вона не дасть страшних побічних ефектів, бо не хотілось би викинути на вітер гроші?

Ще раз дякую і вибачте за купу запитань!
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6626
Anpa4ino писав:Elantra, дякую за відповідь!

Але на Мірену я ненаважуюсь. І це навіть не через ціну майже в 900 грн, а через гормони. Я на них дуже реагую (мені так здається), бо будучи вагітною приймала прогестерон і дуфастон - побічні ефекти відчула на собі.

Я думала про Нова-Т або Мультилоуд - вони є досить популярними. Лікар в якого я б хотіла її поставити сказав лише: "беріть, яку схочете-я ставлю любі, але раджу Т-подібну"... А вони є із срібла і міді... я розгубилась. Я б не проти поставити Мірену, якщо вона дійсно надійна, скажіть, вона не дасть страшних побічних ефектів, бо не хотілось би викинути на вітер гроші?

Ще раз дякую і вибачте за купу запитань!
Ну, розумаєте, Мірена більш безпечна, тому що рідше викликає запалення матки та передракові зміни ендометрію - але є одне але, і лікарі часто замовчують про це "але" (бо вона дорога, а лікарю за встановлення Мірени йде "процент"). Дуже-дуже часто Мірена викликає тривале незначне кровомазання. Воно як би не загрозливе - але тільки представте собі: ві ставите спираль, готові до статевого життя у вільному режимі і ось на тобі - кількамісячна мазня :((( Мірена - це більше лікувальний засіб (наприклад, контрацепція у жінок с невеличкою міомою).

Якщо наважитися на спираль - купуйте зі сріблом, звичайно. І ще - декілька порад, щоб уникнути ускладнень:

1. Ви повинні бути єдиною у чоловіка, як і він - у вас.
2. Не нехтуйте обстеженням перед уведенням - щонайменша інфекція у піхві може спричинити запалення матки та придатків (бо спираль - своєрідна "доріжка" для мікробів з піхви до матки).
3. Носіть спираль не більше 5 років (краще - 3-4), після чого дайте відпочинок на півроку.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6627
oliater писав:Безмежно вам вдячна за відповідь! Я таки мабуть повернусь до Регівідону, хоча поцікаавлюсь, чи є в нас взагалі той пластир і кільце. Однак ще одне питання (вибачайте, що так багато запитую): скажіть, чи потрібно робити переву в прийомі Регівідону, на скільки, як часто?
І коли варто змінювати сам препарат - чи варто взагалі. Чи чекати, коли щось стане не так, будуть збої, чи все ж є якийсь час, коли гормони діють, після якого починається звикання?
Elantra, не можу стриматись: ви перший лікар, який в мене викликав стільки позитивних емоцій. В нашому комерційному світі, де ніхто і не гліне в твою сторону без кількох гривень або занйомства - наткнутись на такого позиттивного фахівця! Дякую вам,дякую, і ще раз дякую!
Спасибі за добрі слова :) Дуже вдячна - але це моя робота.

Перерв у прийомі гормональних контрацептивів робити не треба. Змінювати препарат - теж (звісно, якщо він вам підходить). У перші місяці прийому ви можете стикнутися з нудотою (часто) - але вона обов'язково мине після декількох місяців прийому. Може бути також кровомазання усередині менструального циклу (дуже дуже рідко)- це теж не показання до відмови від таблеток (просто деякий час ії треба приймати у спеціальному режимі, і кровомазання зникне). До речі щодо перерв - сучасні дослідження показали, що таблетки можна приймати зовсім без перерв на місячні 10 місяців! (але це більш стосується тих, хто має акне та жирнє волосся).
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6628
дуже дякую за відповідь! :)
Аватар користувача
дякуючі asmera
#6630
Доброго дня! З дня на день у мене мають початися пологи, і звичайно вже зараз починаю задумуватися про майбутню контрацепцію. Це в мене перша дитинка і через 3-4 роки хотілося б мати ще. До цього часу я була впевнена, що поставлю собі спіраль, але після прочитання вашого листування з дівчатами тут на форумі я задумалася. Мені 28 років. Гормональні таблетки пити не хочеться (боюсь поправитись, та й про негативний вплив на майбутню репродукцію наслухалась). Невже дісно такий великий процент позаматкових вагітностей, запальних процесів та й всього іншого викликає спіраль. Дякую за увагу.
дякуючі oliater
#6636
І це знову я, не можу вгомонитись:))
Останнє запитання про Регівідон. Я його купувала не упаковкою, а поштучно, тобто по пластинці кожного місяця. І приймала кожного дня, починаючи із першого дня місячних. І не вагітніла.
А коли в руки потрапила інструкція - виявилось, що його треба приймати з пятого дня місячних, чи щось типу того. Але це вже так незручно - постійно записую що і коли починається, і постійно десь ті календарики гублю... Боюсь коли небудь забути...
То чи можливо виеористовувати його так, як я робила - з перешого дня, чи то мені так просто підфортило, що не вагітніла?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6638
Нагадаю, що спілкування в цьому топіку ведеться в режимі запитання-відповідь. Якщо ви просто хочете висловити свою думку з приводу якогось препарату, будь ласка, заведіть окремий топік у відповідному розділі. Усі пости, окрім запитань до гінеколога та відповідей, видалятимуться звідси.
дякуючі SweetN
#6639
Elantra, з поверненням! дуже чекала на Вас!
я вже на 23 тижні, минулого тижня робила УЗД і написали "Краевое предлежание плаценты".
Я вже про це трохи почитала, але хочу ще у вас спитати, чи є якісь навантаження чи вправи, яких треба особливо стерегтися? бо пишуть, ні статевого життя, ні ванну прийняти, і взагалі краще лежати...
я вже відчуваю втому у спині, і навпаки з радістю якісь вправи зробила, може щось з йоги для вагітних. але тепер страшно, чи не викличе це негативних наслідків.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6643
asmera писав:Доброго дня! З дня на день у мене мають початися пологи, і звичайно вже зараз починаю задумуватися про майбутню контрацепцію. Це в мене перша дитинка і через 3-4 роки хотілося б мати ще. До цього часу я була впевнена, що поставлю собі спіраль, але після прочитання вашого листування з дівчатами тут на форумі я задумалася. Мені 28 років. Гормональні таблетки пити не хочеться (боюсь поправитись, та й про негативний вплив на майбутню репродукцію наслухалась). Невже дісно такий великий процент позаматкових вагітностей, запальних процесів та й всього іншого викликає спіраль. Дякую за увагу.
Жнки зі спиралями в 7 разів частіше хворіють на гострі запальні захворювання органів малого тазу (особливо - у перші місяці після введення). Кількість крововтрати під час менструацій збільшується на 50% (ризик анемії). 16% всіх позаматкових вагітностей - у жінок зі спиралями. Це - тільки деякі цифри. Як зменшити ризик запальних процесів - я вже писала вище. Ризик позаматкової (і маткової) вагітності суттєво знижується, якщо параллельно застосовувати бар'єрні методи (свічки-пінки-креми).
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6645
oliater писав:І це знову я, не можу вгомонитись:))
Останнє запитання про Регівідон. Я його купувала не упаковкою, а поштучно, тобто по пластинці кожного місяця. І приймала кожного дня, починаючи із першого дня місячних. І не вагітніла.
А коли в руки потрапила інструкція - виявилось, що його треба приймати з пятого дня місячних, чи щось типу того. Але це вже так незручно - постійно записую що і коли починається, і постійно десь ті календарики гублю... Боюсь коли небудь забути...
То чи можливо виеористовувати його так, як я робила - з перешого дня, чи то мені так просто підфортило, що не вагітніла?
Та нічого, можна і так, це не суттєво. Якщо будете вживати з 5 дня - все одно нічого не треба буде відмічати - будете приймати таблетки, скажімо, тільки по середам чи понеділкам. Навпаки, жінки, які приймають КОК забувають про календарик взагалі :) Просто кожен місяці вживати придеться в один і тот же день неділі - незалежно від місячних. З першого чи 5 дня - це тільки для першого прийому.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6646
SweetN писав:Elantra, з поверненням! дуже чекала на Вас!
я вже на 23 тижні, минулого тижня робила УЗД і написали "Краевое предлежание плаценты".
Я вже про це трохи почитала, але хочу ще у вас спитати, чи є якісь навантаження чи вправи, яких треба особливо стерегтися? бо пишуть, ні статевого життя, ні ванну прийняти, і взагалі краще лежати...
я вже відчуваю втому у спині, і навпаки з радістю якісь вправи зробила, може щось з йоги для вагітних. але тепер страшно, чи не викличе це негативних наслідків.
Сучасні дані не підтвердили необхідності дуже обережного ставлення при крайовому передлежанні плаценти. Займайтеся хоч йогою, хоч аквааеробікою. Але обережними все ж таки будьте (це в мені говорить перестраховка :), щож поробиш). Будемо сподіватися, плацента ще ємігрує в більш безпечне місце. Розумієте, де б не була плацента - хоч пригайте, хоч піднімайте вагони - але судини розірвуться тільки при особливих проблемах, яки мало залежать від образу життя.
дякуючі SweetN
#6649
Elantra писав: Сучасні дані не підтвердили необхідності дуже обережного ставлення при крайовому передлежанні плаценти. Займайтеся хоч йогою, хоч аквааеробікою. Але обережними все ж таки будьте (це в мені говорить перестраховка :), щож поробиш). Будемо сподіватися, плацента ще ємігрує в більш безпечне місце. Розумієте, де б не була плацента - хоч пригайте, хоч піднімайте вагони - але судини розірвуться тільки при особливих проблемах, яки мало залежать від образу життя.
дякую, Ви мене заспокоїли))
дякуючі K.T.O.
#6652
Всім доброго дня!Elantra, підкажіть, будь ласка, що означає, якщо в аналізах сечі виявили бактерії і сліди білку.Як це впливає на вагітність?29 тижнів вагітність.
  • 1
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 49

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!