МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Lilian
#6479
Будемо сподіватись, що нічого поганого :(
Аватар користувача
дякуючі jara
#6537
робила УЗД -дослідження на 17 тижні вагітності і розмір шийної складки був-3,2мм. Тепер на 22 тижні вагітності при повторному УЗД розмір шийної складки становить- 2,4мм. Лікар запевнив що це не страшно, але приписав більше лежати і не піднімати нічого важкого. Поясніть будь-ласка що собою являє цей "розмір шийної складки". Дякую!
дякуючі iuliia
#6578
Всім привіт!!!! Як витримати токсикоз??? Порадьте щось :hihihi:
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#6579
Шановні форумчанки!

Я вимушена тимчасово закрити цю тему, поки не можна бути відновити зв'язок з Elantra.

Elantra, коли з'явитеся в мережі, напишіть, будь ласка, мені в приват.

Upd. Тему відкрито. Elantra, не хворійте більше! :)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6611
aronskaya писав:Шановні форумчанки!

Я вимушена тимчасово закрити цю тему, поки не можна бути відновити зв'язок з Elantra.

Elantra, коли з'явитеся в мережі, напишіть, будь ласка, мені в приват.

Upd. Тему відкрито. Elantra, не хворійте більше! :)
Спасибі, тепер буду уважніше ставитися до свого здоров'я. Щоб залишатися з Вами :)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6612
oliater писав:Шановна Elantra! Перш за все хочу подякувати за те, що робите таку корисну справу для багатьох жінок! Кланяюсь вам за таку відданість професії!
А тепер моя проблема: не знаю, як підібрати протизаплідні таблетки. Справа в тому, що живу в невеликому місті, у кабінеті лікарки, до якої ходжу працює медсестрою тітка мого чоловіка. Вона, коли я запитал в неї про контрацепцію, наполегливо пропонує природні методи, і жодних таблеток. Але це вкарай ненадійно і незручно! Але не можу піти на прийом з цим питанням до ілкарки - образиться родичка! Та й до іншого лікаря не хочеться йти - з тої ж причини...
А історія моя така: завагітніла, народила синочка в серпні 2006 року. Після пологів сама собі "призначила" "Новінет". Попила кілька місяців - і завагітніла (все робила згідно до інструкції). Дитині не було ще й пів року, тому зробили аборт:((
Після чого за порадою знайомої медсдстрички почала приймати "Регівідон". Він мені підійшов,а ле в якийсь день я препарат загубила, вирішила що пора зробити перерву - і вона затягнулась на 9 місяців:((
Народила 22 січня синочка, на жаль способом екстреного кесарського. Але вже знову задумалась над протизаплідними засобами. Хотіла б підібрати таблетки, однак навіть якщо йти до лікарки, то знаю, що в нас вони призначаються методом наукового втику - тото жодних обстежень на гормони і т.п. не проводиться.
Прочитала в неті, що "Регівідон" - це не найкращий препарат.
Прошу вашої поради: що можна таке надійне попити, щоб була гарна якість і доступна ціна?
Добридень. Звичайно, я не зможу підібрати Вам контрацептив без огляду. Але, якщо вже так сталося у житті - дам декілька порад. Якщо вирішите самі собі призначити контрацептив - попередньо уважно прочитайте інструкцію - там багато протипоказань. Якщо новінет дав "сбій" - не користуйтеся ним більше. Обстеження на гормони перед призначенням гормональних контрацептивів не проводиться. А ось обстежити молочні залози (пальпація) - потрібне. Я не бачу жодних підстав вважати рігевідон поганим препаратом - він найкращий у своїй ціновій категорії. Зауважте, що "природні" методи - не так єфективні, як гормональна контрацепція. Подумайте не про таблетки, а про кільце "Нова-Рінг" чи пластир "Євра". І - чекаю відповіді на наступні питання:

1. Який у Вас колір волосся?
2. Чи не маєте акне, проблем з волоссям (жирне)?
3. Як легко набираєте вагу?
4. Якого кольору у вас очі?
5. Напішіть доклідно про менструації.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6613
asmera писав:Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка коли можна починати використовувати мазь Бепантен з профілактичною метою - ще під час вагітності чи вже після родів. А ще: витирати його залишок з грудей якою салфеткою - сухою чи мокрою, і чи можна під час годування грудьми використовувати косметичні креми для пружності грудей, чи краще якісь народні методи.
Добридень. Бепантен можна починати використовувати з останніх тижнів вагітності. До годування залишки змити водою без мила - салфетки я не дуже полюбляю, бо вони іноді травмують ніжну шкіру (особливо сухі). Вологі - хто зна, що там міститься - гадаю, нічого корисного для малюка. Після пологів для відновлення пружності грудей ліпше гімнастика (вправа "Анжеліка"). І - звичайна сметанка :)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6614
Mirra писав:Добрый день!
Делала УЗИ, насторожила фраза "Прискорене дозрівання плаценти". К чему это может привести? Или на сроке 38 недель это уже не так важно? Врач прописала попить "Актовегин" - есть ли в этом смысл?
Большое спасибо.
Здравствуйте. В 38 недель это действительно уже не имеет большого значения, но стоит более внимательно отнестись к шевелениям (считать по тесту). Врач будет внимательнее выслушивать сердцебиения плода. Насчет актовегина - он эффективен только при длительном применении. И не всегда. Кстати, в большинстве стран он уже не используется вообще.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6615
hjcnbr писав:Доброго дня Elantra!Знову мушу звертатися до Вас за порадою, хоть і не зручно. У мене появилися якісь дивні відчуття, ніби матка з середини тисне на піхву і час від часу такі відчуття тиску і на лобок.26 тижнів вагітності.Починаю хвилюватися.Що це може означати і чи загрозливе для вагітності?
Добридень. Відчуття тиску - звичайна річ, і, мабудь, це відчуття буде тільки підсилюватися. Дитинка вже величенька :) Іноді буває, що ці відчуття болісні. Але - ніякої загрози вони не становлять. Якщо з'являються неприємні відчуття - спробуйте знайти зручне положення тіла, відпочити.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6616
mutti писав:Привіт!
Мушу вам сказати, що ви дуже нам допомагаєте, шановна Elantra, за що вам окреме велике і щире спасибі! :kiss2:

Маю знову проблемку....Тому звертаюся саме до вас і до всіх форумців, можливо в когось таке було??? :uth:
Відвідала свого лікаря, він намагався визначити положення дитинки і сказав, що підозрює поперечне лежання малюка=(
Я дуже налякалася. На узд казав ще не йти, десь через тиждень. Але скільки памятаю то карапуз штовхається постійно в районі лівої частини животика. А з права, коли він рухається відчуваю таке собі напруження, наче б то там голівка знаходилися, коли зліва то ніжка,то ручка=)))
Раніше не приділяла цьому уваги...а тепер налякалася і переживаю, чи він обернеться чи ні??? :?

І ще гемоглубін 85...Акушерка написала в обмінній,що я в першій групі ризику=(((
Добридень. А гемоглобін щось занизький. Призначили ліки? Які? Дитинка вже не зможе змінити положенні тіла після 34 тижня вагітності - до цього вона плаває, наче рибка. Який у Вас зараз термін?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6617
ina12 писав:я на 20 тижні вагітності, часто без причини зявляється температура 37.2-37.4 з чим це звязано
Добридень. Прогестерон (так званий "гормон вагітності") може підвищувати температуру тіла. Але - таке підвищення може свідчити і про інфекційні захворювання. Раджу ретельно обстежитися у спеціаліста очно. Можливо, це ознака прихованої інфекції сечовидільної чи статевої системи.
Аватар користувача
дякуючі Anpa4ino
#6618
доброго вечору, це знову я.

1) 15 лютого, ніби як, було перше толкове місячне після пологів - це я вже три місяці не годую груддю, але виділень було мало, вони були густуваті і темні - чи це нормально???

2) чи є зараз безпечним для мене такий варіант контрацепції як перерваний статевий акт, чи навіть ще з не дуже стійким циклом це все ж небезпечно? бо до впагітності ми з чоловіком практикували таке більше року, а потім свідомо зачали дитину, тоді, ніби, цей спосіб нас не підводив...

3) наслухавшись невтішних історій про вагітність із спіраллю думаю : чи вона дійсно ефективна? бо я б хотіла її поставити.


наперед дякую
дякуючі oliater
#6619
Elantra писав:
oliater писав: Добридень. Звичайно, я не зможу підібрати Вам контрацептив без огляду. Але, якщо вже так сталося у житті - дам декілька порад. Якщо вирішите самі собі призначити контрацептив - попередньо уважно прочитайте інструкцію - там багато протипоказань. Якщо новінет дав "сбій" - не користуйтеся ним більше. Обстеження на гормони перед призначенням гормональних контрацептивів не проводиться. А ось обстежити молочні залози (пальпація) - потрібне. Я не бачу жодних підстав вважати рігевідон поганим препаратом - він найкращий у своїй ціновій категорії. Зауважте, що "природні" методи - не так єфективні, як гормональна контрацепція. Подумайте не про таблетки, а про кільце "Нова-Рінг" чи пластир "Євра". І - чекаю відповіді на наступні питання:

1. Який у Вас колір волосся?
2. Чи не маєте акне, проблем з волоссям (жирне)?
3. Як легко набираєте вагу?
4. Якого кольору у вас очі?
5. Напішіть доклідно про менструації.
Доброго вам дня! Дуже вам дякую за відповідь. Правду кажучи, вже якось також почала хвилбватись більше за те, що в вас можливо щось трапилось, аніж за свої таблетки:)) ДЯкувати Богові, ви зявились, значить все ок.
Відповіді на ваші запитання:
!. Волосся - темного кольору, але не чорне.
2.Ні, я б не сказала, ррадше схильне до сухості на кінцях.
3. Стосовнов аги - то питання цікаве:) Не худа і не повна по своїй натурі. Під час обох вагітностей поправлялялась дуже помітно, однак через деякий час влізла в свої речі, і от зараз на дієті (грудьми не годую), то вже от-от влізу в свої старі джинси. Однак на зиму можу набирати трохи. Правду кажучи, за вагу дуже переживаю.
Очі - карі
5. Менструації почались у 14 років (зараз вже буде 25). Помірні, не можу сказати, що багато виділень було, тривали завжди не більше 5 днів. Після перших пологів швидко ввійшла в норму, 3-4 дні місячні, причому найбільше на 2ий день, 3-4 - так собі. От після цих полгів (тобто кесарського) був жах - два дні прокладки ледве встигала змінювати - текло як з відра. І вночі також (2 рази змінювала прокладку за ніч, перед тим ввечері і відразу ж зранку). Тривало 5 днів, але в інші дні поменше. Сподіваюсь, що це не на завжди, такі великі виділення?
От начебто і все. Дуже вам дякую, що ви відповіли, все ж заспокоїли, що Регівідон непоганий, хочеться вже щось підібрати, так як не планую більше діток...
Чи могли б ви ще детальніше розповісти про те кільце і пластир?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6620
jara писав:робила УЗД -дослідження на 17 тижні вагітності і розмір шийної складки був-3,2мм. Тепер на 22 тижні вагітності при повторному УЗД розмір шийної складки становить- 2,4мм. Лікар запевнив що це не страшно, але приписав більше лежати і не піднімати нічого важкого. Поясніть будь-ласка що собою являє цей "розмір шийної складки". Дякую!
Добридень. Дещо незрозуміло - про який розмір йдеться? Про розмір шийної складки у дитини? Але його не міряють на 17-22 тижні вагітності. І лежати не потрібно, якщо він не нормальний. Можливо, йдеться про шийку матки? Тоді це довжина шийки чи діаметр вічка?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#6621
Anpa4ino писав:доброго вечору, це знову я.

1) 15 лютого, ніби як, було перше толкове місячне після пологів - це я вже три місяці не годую груддю, але виділень було мало, вони були густуваті і темні - чи це нормально???

2) чи є зараз безпечним для мене такий варіант контрацепції як перерваний статевий акт, чи навіть ще з не дуже стійким циклом це все ж небезпечно? бо до впагітності ми з чоловіком практикували таке більше року, а потім свідомо зачали дитину, тоді, ніби, цей спосіб нас не підводив...

3) наслухавшись невтішних історій про вагітність із спіраллю думаю : чи вона дійсно ефективна? бо я б хотіла її поставити.


наперед дякую
Добрий вечір :)

1. Зазвичай проходить декілька менструацій, доти вони не стануть майже такими, як і до вагітності. Отож - зачекайте, такі виділення можливі.

2. Якщо вам подобається цей метод - використовуйте. Але - він всеж таки не досить ефективний. Та і у чоловіка можливий психологічний дискомфорт.

3. "Спіраль" - високоефективний метод контрацепції. Але - має стільки негативних наслідків, що у всіх цивілізованих країнах його рекомендують тільки "соціальним" верствам начелення (немає грошей, наприклад). Ще він використовується, якщо жінки мають протипоказання до більш безпечних методов контрацепції. Завагітніти зі "спираллю" можна приблизно у такому проценті випідків, як і при використанні таблеток. Стовідсоткову гарантію не дасть ніякий метод (навіть - стерілізація!). Більш безпечнішою "спираллю" є "Мірена". До речі, у жінок зі спиралями частіше розвивається позаматкова вагітність :(.

4. Якщо ви використовуєте перерваний статевий акт під час зносин у будь-який день МЦ - регулярність місячних не має значення.
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 49

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!