МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Lessia22
#4195
Що Ви можете сказати про таке заключення. АФП відповідає терміну вагітності, ХГ підвищений. Чому підвищений?Яка причина цього підвищення?Як воно шкодить ? Дуже сильно переживаю! :gcry:
Аватар користувача
дякуючі Соня
#4200
Elantra, дуже дякую за вашу відповідь!!! :)
розумію, що все ще попереду, але Ваша підтримка дуже важлива.
І ще, якщо можна таке питання : мене не влаштовує мій дільничний лікар-гінеколог, чи можна звернутись і стати на облік до іншого лікаря? Дякую.
Аronskaya прошу вибачення за різькість (зміна настрою у моєму положенні не виправдання).
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4201
Соня писав: Аronskaya прошу вибачення за різькість (зміна настрою у моєму положенні не виправдання).
Я все розумію :) Упевнена, у вас все буде чудово. Здоров'я вам і вашому маляті!
дякуючі ksana
#4203
Скажіть, будь-ласка, коли треба ставати на облік. В мене 4 неділі, мені ще не пора?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4204
Lessia22 писав:Що Ви можете сказати про таке заключення. АФП відповідає терміну вагітності, ХГ підвищений. Чому підвищений?Яка причина цього підвищення?Як воно шкодить ? Дуже сильно переживаю! :gcry:
Леся, не варто переживати :) Насправді ХГЛ (хоріогонічний гонадотропін людини) ліпше мати дещо підвищений, аніж знижений. Це дуже чуттєвий тест, якщо є даже невеличкі розбіжності у терміні вагітності (а справжній термін вагітності точно можна сказати лише у одному випадку - у разі єкстракорпорального запліднення), то може так статися, що ХГЛ підвищений чи знижений візуально, але справді ж ми не можемо точно визначити термін вагітності. Ще ситуації, коли ХГЛ підвищується - багатоплідна вагітність чи вживання утрожестану (дуфастону). Так що нічого вашому малюкові не загрожує. Інший випадок - коли ХГЛ знижений, але це - не ваш випадок :) !
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4205
ksana писав:Скажіть, будь-ласка, коли треба ставати на облік. В мене 4 неділі, мені ще не пора?
Якщо ви вагітна - чому не стати зараз? Якщо це буде необхідно - лікар вже зараз може призначити спеціальні вітаміни та скорегувати вашу поведінку та дієту. Але час, коли треба робити крупномасштабні обстеження ще не настав (це буде близько 9-11 тижнів). Тому, якщо вас нічого не турбує - можете прийти до лікаря вже десь у 9 тижнів.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4206
Соня писав:Elantra, дуже дякую за вашу відповідь!!! :)
розумію, що все ще попереду, але Ваша підтримка дуже важлива.
І ще, якщо можна таке питання : мене не влаштовує мій дільничний лікар-гінеколог, чи можна звернутись і стати на облік до іншого лікаря? Дякую.
Аronskaya прошу вибачення за різькість (зміна настрою у моєму положенні не виправдання).
Якщо не влаштовує - ви маєте повне право (і це законодавчо вирішено! - закон України про охорону здоров'я, стаття 34) обрати того лікаря, якому довіряєте!!! Будьте принциповою, навіть якщо у вашого лікаря зовсім інша думка. 9 місяців вагітності ви повинні провести у повній злагоді з акушером-гінекологом!!!
дякуючі Ромашичка
#4208
Доброго дня мені поставили діагноз хламідії та назначили лікування вартістю 2000 грн. скажіть будьласка чи можливо лікуватись дишевшими препаратами, можливо підкажете хорошого лікаря у Львові, який думає нелише про гроші але й про здоров’я пацієнтів. І друге питання через скільки часу можна вагітніти після лікування хламідій. Щиро вдячна за відповідь
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4211
Ромашичка писав:Доброго дня мені поставили діагноз хламідії та назначили лікування вартістю 2000 грн. скажіть будьласка чи можливо лікуватись дишевшими препаратами, можливо підкажете хорошого лікаря у Львові, який думає нелише про гроші але й про здоров’я пацієнтів. І друге питання через скільки часу можна вагітніти після лікування хламідій. Щиро вдячна за відповідь
Доброго дня, Ромашичка! Так, справді, вам призначили найдорожчі ліки. Для лікування хламідіозу можна підібрати більш дешеві препарати. Достатньо було б лише антибіотика внутрішньо, місцевого препарату для введення у піхву (свічки) та засобу для профілактики кандидозу (бо антибіотики провокують розвиток дисбіозу піхви). Але, можливо, таке дороге лікування і виправдано - я ж не знаю вашої кліничної ситуації... Можливо, у вас є ще інфекція, супутнє захворювання. Чи було обрано лікування не антибіотиками, а імуноглобуліном - він ефективніший, безпечніший, але і дорожчий. Взагалі, питання вартості лікування - дуже спорне. Наприклад, ВООЗ вважає, що для адекватного лікування хламідіозу достатньо лише антибіотика (наприклад, еритроміцин - самий дешевий засіб).

На жаль, у Львові знайомих у мене немає.

Після лікування хламідіозу потрібні докази, що збудника винищено (цитологія з цервікального каналу - найдешевший метод це визначити, ПЛР - найдорожчий метод). Можна вагітніти десь через 2 місяці після останнього прийому антибіотика - бо вони ж повинні зовсім вивестися із організму, щоб не зашкодити дитині.
дякуючі Ромашичка
#4215
Дуже дякую Вам за відповіль, підкажіть будь-ласка де роблять цитологія з цервікального каналу - найдешевший метод , це безпосередньо у гінеколога (мазок) чи я здавала кров з вени...
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4216
Ромашичка писав:Дуже дякую Вам за відповіль, підкажіть будь-ласка де роблять цитологія з цервікального каналу - найдешевший метод , це безпосередньо у гінеколога (мазок) чи я здавала кров з вени...
Цитологію бере звичайний гінеколог, скло дивиться у лабораторії лікар-цитолог (він повинен мати досвід для перегляду мазка з метою виявлення змін у клітках, які характерні саме для хламідіозу). Все, що потрібно для цього - скло, барвник та досвід цитолога. Взагалі, цей аналіз зовсім бескоштовний для відвідувачів звичайної поліклініки. Якщо брали кров з вени - то повинні були виявити імуноглобуліни класу А чи М - це платний аналіз, десь гривень 25 для одного імуноглобуліну (але вартість різна для кожної лабораторії, це залежить від страни, у якій виготовлено тест-систему). Аналіз ПЛР (полімеразна цепна реакція) - робиться з мазку із цервікального каналу, вартість - приблизно 150 гривень (дешевше ліпше не робити, бо тест-система повинна буди якісною).
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4235
Elantra, а у мене к вам таке питання.

Останнім часом я чую багато гарних відгуків про лікувально-профілактичні тампони Гинкого (ось таких [посилання видалено адміністрацією — по ньому розташований вірус]), хотіла купити їх мамі - з профілактичною метою. Скажіть ви у своїй практиці не стикалися з такими речами - спасибі.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4238
Ваше посилання на сайт видалено адміністрацією. Це такі тампони у лиловій упаковці? Китайськими ієрогліфами написано на ній? Розповсюджуються мережевим маркетінгом (вірогідно, компанією HGT global?)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#4240
ой, пробачте адміністрація так - напевно саме такі. Цікаво саме у цілях профілактики
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 49

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Купую і в інтернеті і в магазинах, якось вдається […]

Ще більше корисного та цікавого!