МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

дякуючі Marcita
#4125
Доброго дня)
У мене склалась дуже делікатна ситуація)))) Місячні не регулярні, тому точну кількість днів затримка сказати не можу...))) приблизно 10 -13.
Тести на вігітність всі позитивні( 6 з 6)))))). УЗД ще нічого не показую.
Ніяких явних ознак не помічаю)
Як ви думаєте, яка ймовірність, що я вагітна?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4128
Natusya писав:Elantra, доброго дня!! :) Я на 30 тижні вагітності, тиждень тому здавала аналіз сечі - і там появився білок у незначній кількості... нажаль мені в ЖК не пояснили чим це грозить, а відразу прописали курс капсул "Капефрон" на 2 тижні... чи немогли б ви мені розказати детальніше про цей білок, бо я дуже переживаю щоб це не зашкодило дитинці... До цього моменту проблем зі здоровям небуло.
Натуся! Білок у сечі може з'явитися з трьох причин:

1. Аналіз сечі зібрано некоректно ("білок" у такому випадку - чи залишки білка на посудині, чи виділення з піхви, бо їх під час вагітності буває забагато, чи мікроорганізми піхви та присінку піхви). Якщо виявляється білок у сечі - можна перездати аналіз для уникнення цих помилок. Аналіз сечі правильно збирати вранці, як тільки ви прокинулися, у спеціальну чашку для аналізу сечі (її можна придбати у аптеці), перед сечовипусканням треба провести інтимний туалет, сечу збирати лише "середню" - тобто починати та закінчувати сечовипускання не в чашку.

2. Білок може виявитися ознакою інфекції сечовидільної системи (сечового міхура - цистіт, чи нирок - пієлонефрит). Саме у цьому випадку можна призначати канефрон - це виключно рослинний досить безпечний для вагітних препарат. Інфекції нирок під час вагітності потребують лікування, бо можуть зашкодити дитині (внутрішньоутробне лікування). До речі, я обожнюю при інфекціях нирок призначати морс з журавлини. Журавлина містить природній антибіотик, який вбиває інфекційних збудників саме у нирках. А ще створює таке середовище у сечі, у якому розмноження мікроорганізмів неможливе.

3. Білок може бути проявом пізнього токсикозу (чи, що більш правильно - пізнього гестозу вагітних). Це дуже серьозна патологія, яка свідчить про неспроможність організму вагітної справлятися з майже інорідним для нього тілом дитинию. Пізній гестоз з білком у сечі потребує медичного спостереження та іншого лікування, аніж канефрон.

На жаль, в мене мало інформації стосовно природи білка у вашій сечі. Сподіваюсь, канефрон вам призначили, саме заподозрюючи інфекцію нирок (вона має ще декілька ознак, які мені невідомі, але лікар мабудь їх виявив)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4129
ромашка писав:порадьте, будь-ласка.
я не можу визначити, який срок вагітності у мене.
в мене нерегулярний цикл, і дату зачаття я не можу оприділити...
мені 19 березня на УЗД сказали 4 тижні вагітності, мій лікар, в якого я перед тим консультувалася, 9 квітня сказала, що матка в мене розвивається добре, якраз десь на 7 тижнів,
проте, коли я прийшла в районну лікарню ставати на облік 13.04, мені лікар сказав, що в мене матка на 12 тижнів, а це на цілий місяць більше.
чи бувають такі випадки, що це може означати?
Ромашка! Випадки, коли термін вагітності визначити трудно - не рідкість. В цілому, це не так уж і важливо. В більш пізні терміни вагітності більш точний строк буде виявити легше, то треба тільки зачекати :)
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4130
Marcita писав:Доброго дня)
У мене склалась дуже делікатна ситуація)))) Місячні не регулярні, тому точну кількість днів затримка сказати не можу...))) приблизно 10 -13.
Тести на вігітність всі позитивні( 6 з 6)))))). УЗД ще нічого не показую.
Ніяких явних ознак не помічаю)
Як ви думаєте, яка ймовірність, що я вагітна?
Думаю, якщо всі тести позитивні, ви дійсно вагітні :) . А на УЗД не раджу ходити для інтересу - це не корисно для дитинки. Зачекайте трошки, УЗД зробіть не раніше 11 тижня (звісно, якщо не виникне щось негайного). Справа у тому, що УЗД - це метод діагностики не вагітності, а стану плоду. А те, що ніяких ознак немає - це нічого страшного, і таке зустрічається :)
дякуючі Natusya
#4132
Elantra, дуже вам дякую :)
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4137
:) дякую за відповідь, а коли приблизно можна буде точніше сказати, який у мене срок?ну сильно вже не терпиться..
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4138
ромашка писав::) дякую за відповідь, а коли приблизно можна буде точніше сказати, який у мене срок?ну сильно вже не терпиться..
ой, Ромашка, яка ви нетерпляча :) Вважаю, десь через місяць вже точно можна визначити термін "руками". Або при наступному ультразвуковому дослідженні. Просто інколи буває, що діти дуже маленькі чи дуже великі - відповідно, і розмір матки не буде відповідати точно терміну вагітності. Чи, може у вас буде двійня :) - інколи на ранніх УЗД неможливо це визначити. Потерпіть будь ласочка. Головне, щоб з малюком було все гаразд!
Аватар користувача
дякуючі Соня
#4183
Добрий день! Переживаю як уперше. Я на восьмоиу тижні вагітності і мені майже сорок. Чоловік і син (сину 17 років) мене підтримують, але я боюсь. Чого треба остерігатись у такому віці. Чи всі "старородящі" мамки доношували і родили живими і здоровими своїх малят?
Надіюсь на вашу підтримку.
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4187
Соня писав:Добрий день! Переживаю як уперше. Я на восьмоиу тижні вагітності і мені майже сорок. Чоловік і син (сину 17 років) мене підтримують, але я боюсь. Чого треба остерігатись у такому віці. Чи всі "старородящі" мамки доношували і родили живими і здоровими своїх малят?
Надіюсь на вашу підтримку.
Можливо, вам варто також звернутися до психолога в сусідній гілці з цим запитанням? Думаю, цей спеціаліст також зможе трохи допомогти.
Аватар користувача
дякуючі Соня
#4188
aronskaya і це все??? що Ви можете мені порадити?
Аватар користувача
дякуючі aronskaya
#4189
Соня писав:aronskaya і це все??? що Ви можете мені порадити?
Я — нічого, бо це топік, де на запитання відповідає гінеколог, її нік — Elantra. Вона відповість, як тільки зможе, протягом пари днів, думаю. Я ж просто модератор, моя справа маленька :)
Аватар користувача
дякуючі Lessia22
#4191
Скажіть ,будь ласка,що таке Хламідіоз?Як його лікувати?Як він може зашкодити вагітній зі сроком 21 тиждень?Дякую.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4192
Соня писав:Добрий день! Переживаю як уперше. Я на восьмоиу тижні вагітності і мені майже сорок. Чоловік і син (сину 17 років) мене підтримують, але я боюсь. Чого треба остерігатись у такому віці. Чи всі "старородящі" мамки доношували і родили живими і здоровими своїх малят?
Надіюсь на вашу підтримку.
Добрий день, Соня! Вибачте за невеличку затримку у відповіді. Вам потрібно остерігатися лише одного - ваших побоювань. Майже половина всіх жінок Европи та США народжують саме близько 40 років, та ще й вперше! Бо на першому місці у них кар'єра :) . І вам раджу вести себе спокійно та впевнено - тим більше, що у вас така гарна підтримка з боку сина та чоловіка :) ! Ваш вік не може стати перешкодою до щастя народити вдруге. Але потрібно ретельно прислухатися до порад вашого лікаря акушер-гінеколога (впевнена, що ви вже стали на облік у жіночій консультації). Ведіть активний спосіб життя та насолоджуйтесь відчуттями вагітної жінки. Вік - це не привід для відлежування на дивані для "перестраховки". Вашій дитині потрібен кисень, я у вашому віці може спостерігатися деяке ослаблення тонусу судин. То гуляйте більше на свіжому повітрі (ще й весна така гарна!), вживайте здорову, просту їжу, пийте чисту воду - і все буде гаразд! Дуже раджу, якщо є така можливість, пригадати гарний спосіб кисневого насичення, який полюбляли всі ми під час СРСР - кисневі коктейлі (зараз іх можна знайти у фіто-барах при спортивних клубах та центрах здоров'я). Ще одна небезпека - деякий підвищений ризик нарождення дитини з вадами хромосомного набору, але він стосується більше тих жінок, які нарождують піздно вперше - вас же це практично не стосується. Але про всяк випадок у 9-11 тижнів ражду зробити ПАПП-тест - тепер його роблять у всіх містах України (це вирішено на законодавчему рівні).

Люба Соню! Ви - найщасливіша вагітна, бо у вас є надійна підтримка та бесцінний досвід материнства. Це молоді жінки повинні прихилятися до вас, то будьте їм опорою!

До речі, пізні пологи - це найвірніший спосіб залишитися молодою довше, аніж інші жінки. Вагітність близько 40 років - це запорука не тільки сберегти жіноче здоров'я, але і молодість душі та тіла (і це - науково доказаний факт :) !).
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4193
Lessia22 писав:Скажіть ,будь ласка,що таке Хламідіоз?Як його лікувати?Як він може зашкодити вагітній зі сроком 21 тиждень?Дякую.
Леся, на ваше делікатне запитання відповідь я вам надіслала у приватні повідомлення. Якщо буде щось незрозуміло - питайте ще.
Аватар користувача
дякуючі Lessia22
#4194
Дуже щиро Вам вдячна!!! :bye:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 49

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!