МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: andrey, модератори

Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3867
Inneska писав:Я ось теж спитати хотіла - все не як до лікаря не дійду.

Після пологів критичні дні поновилися через 4 місяці (грудь доки що даю, але дитина з 2-х місяців на змішаному годуванні).

Зараз цикл - 35-40 днів, це нормально? раніше був рівно 30.

І починаються досить дивно - я їх не помічаю спочатку, нічого не болить як раніше, вони як день набирають старт - це зміни після пологів або пов'язанні з годуванням?
Шановна Inneska! Зміна редиму менструаций цілком нормальна для періоду годування малечі. Після закінчення годування менструації можуть повернутися у той режим, що був до вагітності, а можуть дещо змінитися чи залишитися такими, якими є зараз. У вашому випадку (цикл 35-40 днів) ніяких відхилень від норми я не бачу. Якщо місячні не супроводжуются надмірним болем чи не занадто інтенсивні - турбуватися не треба.

Тривалого вам годування та здоров'ячка дитинці :)
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3870
Дякую. А тоді ще таке питання....

А як у цій період ви порадите оберігатися від нової вагітності :) ?
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#3874
Inneska писав:Дякую. А тоді ще таке питання....

А як у цій період ви порадите оберігатися від нової вагітності :) ?
Якщо ваша дитина догодовується сумішшю, то варіант фізіологічного методу лактаційної аменореї не дуже підходить. Не раджу і введення "спіралі" - внутрішньоматкового контрацептиву. Для матерів, які годують груддю, можна використовувати метод гормональної контрацепції - міні пілі (вони не впливають на лактацію та не проникають у грудне молоко). Але цей варіант вам може порадити тільки ваш лікар - зважаючи на індивідуальні особливості. Якщо немає бажання використовувати міні-пілі, то раджу вам чи сперміциди (фарматекс, еротекс чи інші), чи використання презервативів. При застосування сперміцидів дуже уважно вивчайте інструкцію!

Іще я вам відправлю деяку інформацію у приватні повідомлення :) .
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#3933
Дякую за цікаву та зрозумілу відповідь
дякуючі Нацка
#4067
Доброго дня. Скажіть будь-ласка я на 8 тині вагітності у мене в низу живота постійні болі.була у різних лікарів спочатку один лікар сказала що у мене позаматкова вагітністі і потрібна операція але я пішла до інших лікарів, разом мене дивилось п'ятеро четверо із них сказали що вагітність протікає нормально і позаматкової немає але пояснити звідки болі ніхто не зміг, Можливо ви щось підскажете. А ще у мене постійна втома, часто крутиться голова, тушноти немає.
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4073
Нацка писав:Доброго дня. Скажіть будь-ласка я на 8 тині вагітності у мене в низу живота постійні болі.була у різних лікарів спочатку один лікар сказала що у мене позаматкова вагітністі і потрібна операція але я пішла до інших лікарів, разом мене дивилось п'ятеро четверо із них сказали що вагітність протікає нормально і позаматкової немає але пояснити звідки болі ніхто не зміг, Можливо ви щось підскажете. А ще у мене постійна втома, часто крутиться голова, тушноти немає.
Доброго часу! На жаль, з приводу болю не зможу вам сказати щось конкретне. Звысно, інколи біль при вагітности може спостерігатися - матка ж росте, натягуються зв'язочки, що утримують яєчники та матку. Якщо до вагітності були запалення (дуже сильні) яєчників чи труб - теж можуть спостерігатися болі, що є природним та незагрозливим. Але болі можуть бути і "дзвіночком" неблагополуччя (загроза переривання вагітности). Якщо у лікарів не виникло ніяких сумнівів - гадаю, що біль цей мине. Довіртеся і своїй інтуіції - ви впевнені у висновку лікарів? Але ви можете і перестрахуватися - наприклад, поміряйте температуру у прямий кишці зранку, як тільки ви проснулися та ще не вставали. Якщо температура вища за 37 градусів - наразі загрози викидня немає. У 9-11 тіжнів вам зроблять УЗД, де буде все детально виявлено. Щодо втоми та головокружіння - так це цілком природно! Природа натакає - полежіть, відпочиньте, не хвилюйтеся, розслабтеся. Якщо маєте бажання - поспіть трошки довше. Візьміть маленьку відпустку та насолоджуйтесь життям!
дякуючі ksana
#4074
Доброго дня. Підскажіть, будь-ласка, бо я в розпачі. Я два роки лікувалася від гідросальпінсу правої труби, було постійне запалення, куча спайок. Пережила дві операції, остання (2 місяці тому) - лапароскопічно видалили трубу. Зараз відчула себе вагітною, хоча до початку місячних декілька днів. Зробила текст і він позитивний, хоча основна полоска дещо розмита. Турбують болі внизу живота. Дуже боюся позаматкової і пішла на узі. Сказали, що термін маленьки, але здається вагітність є і вона більш за все буде в матці, призначили магне В6 і урожестан. Лікар сказав прийти на узі через тиждень, але чи не нашкодить це дитинці. Що робити??????????
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4075
Добрий день! Ні, ультразвукове дослідження не нашкодить. Наразі немає доказів, що ультразвукове дослідження якось впливає на ємбріони. Але, як і інші дослідження, його не слід робити просто так - тільки за показами. Якщо болі залишуться після 2-3 днів лікування - краще сходити на ультразвукове дослідження. Відішлю вам ще приватне повідомлення.
дякуючі ksana
#4076
Дуже дякую!
дякуючі Нацка
#4083
Велике вам дякую!!!
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4087
Любі жінки! На жаль, в мене дома - великий неосяжний ремонт. Тому я 7 днів не зможу оперативно реагувати на ваші повідомлення, але кожен день буду намагатися хоч разок перевіряти повідомлення. Вибачте за тимчасові незручності :)
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#4092
мені при народженні було поставлено діагноз "дисплазія тазобедрових суглобів", потім через 6 місяців на моєму рентгені нічого не біло виявлено. Так каже моя тітка, а мама каже, що мені не робили рентген.
чи може це якось вплинути на народження дитини.
моя мама преживає, що я не зможу народити природнім шляхом :[
Аватар користувача
дякуючі Elantra
#4101
Йанка! А скільки вам тепер років (можна у приватні повідомлення)?
дякуючі Natusya
#4123
Elantra, доброго дня!! :) Я на 30 тижні вагітності, тиждень тому здавала аналіз сечі - і там появився білок у незначній кількості... нажаль мені в ЖК не пояснили чим це грозить, а відразу прописали курс капсул "Капефрон" на 2 тижні... чи немогли б ви мені розказати детальніше про цей білок, бо я дуже переживаю щоб це не зашкодило дитинці... До цього моменту проблем зі здоровям небуло.
Аватар користувача
дякуючі ромашка
#4124
порадьте, будь-ласка.
я не можу визначити, який срок вагітності у мене.
в мене нерегулярний цикл, і дату зачаття я не можу оприділити...
мені 19 березня на УЗД сказали 4 тижні вагітності, мій лікар, в якого я перед тим консультувалася, 9 квітня сказала, що матка в мене розвивається добре, якраз десь на 7 тижнів,
проте, коли я прийшла в районну лікарню ставати на облік 13.04, мені лікар сказав, що в мене матка на 12 тижнів, а це на цілий місяць більше.
чи бувають такі випадки, що це може означати?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 49

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Цікава тема для мене. Я саме хочу пов'язати свою р[…]

Цікава тема для мене.

Шукаєте захоплююче хобі, яке допоможе вам розслаби[…]

Ще більше корисного та цікавого!