МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

дякуючі reles
#14750
Вот ещё можно посмотреть на http://zakupki-de.com.ua/ZDegidhl
На сайте большой выбор немецких магазинов ( H&M, C&A, Lidl и др, много детских магазинов) . Акции, скидки, отзывы покупателей о купленных товарах.
Я футболку и джинсы купила :) недорого :)
дякуючі Прималюкс
#14778
А сколько доставка идет по времени?
дякуючі Нарине1
#14779
Я всегда на Розетке заказываю одежду, кстати говоря, из-за доставки в том числе - иногда случаются такие ситуации, что у меня важная встреча через несколько дней, а надеть нечего. Розетка успевает доставить одежду, даже идти никуда не надо - отделение почты возле моего дома.
А выбор классических женских брюк у них вообще шикарен!
дякуючі Региночка
#14858
Хороший подарок, и ошибиться с выбором довольно сложно)
дякуючі Ластивка
#14859
Мой муж тоже кепки любит, целая коллекция уже собралась))
Он вообще любит молодежный стиль одежды, а мне по душе классический, вот и получается, что когда мы идем куда-нибудь вместе, то не всегда "сочетаемся" друг с другом))
Я заказала себе элегантную женскую блузку, опять мой благоверный будет ворчать что в таком наряде можно только на работу ходить))
Аватар користувача
дякуючі sniegka
#14899
Irishka писав:До Нового року ми усі думали що подарувати нашим коханим, а зараз я пропоную, щоб кожна з нас поділилася, що отримала у подарунок від свого чоловіка, та розповіла про свої враження, як вам така ідея?
мені чоловік подарує комплект золотий, браслет та сережки) а я йому обрала у подарунок туалетну воду та книгу з програмування, він просто програміст) про те, що він хоче саме цю книжку дізналася випадково від його друзів) думаю що буде задоволений!

Порада невеличка, якщо хочете зробити сюрприз чоловікові, але не впевнені що вгадаєте, то можна попитати в його знайомих, з ким він спілкується, або відкрити магазин який його зацікавить, а потім подивитись історію переглядів))
дякуючі Стаська
#14929
sniegka писав:
Irishka писав:До Нового року ми усі думали що подарувати нашим коханим, а зараз я пропоную, щоб кожна з нас поділилася, що отримала у подарунок від свого чоловіка, та розповіла про свої враження, як вам така ідея?
мені чоловік подарує комплект золотий, браслет та сережки) а я йому обрала у подарунок туалетну воду та книгу з програмування, він просто програміст) про те, що він хоче саме цю книжку дізналася випадково від його друзів) думаю що буде задоволений!

Порада невеличка, якщо хочете зробити сюрприз чоловікові, але не впевнені що вгадаєте, то можна попитати в його знайомих, з ким він спілкується, або відкрити магазин який його зацікавить, а потім подивитись історію переглядів))
Какая прелесть) :xmas2:
дякуючі Ионика
#14930
А я попросила у мужа подарить мне женскую блузку Kira Plastinina, уж очень понравилась она мне :)
Но я точно знаю, что он еще и сюрприз какой-нибудь придумает :)
Аватар користувача
дякуючі Gesisha
#14965
Вже краще MEIZU
дякуючі mirtanitosh
#14967
В цьому році я подарую чоловікові костюм, який вже чекає його. Сподіваюсь на те, що він буде в захваті від мого подарунку, але й дуже переймаюсь, щоб підійшов розміром. Знаю, що він також вже замовив мені подарунок в Золотому Стандарті, там, де купляли наші обручки. Але не знаю, що ж саме, і це справжня інтрига для мене
дякуючі Афина
#14992
Подарила мужу на Новый год ноутбук ACER ES1-411-C5LX, который он давно хотел себе приобрести да все никак не решался расстаться с суммой денег, которая могла бы пойти на семью) А мне для своего любимого мужа не жалко денег, тем более что мечты должны исполняться :)
дякуючі Зарина
#14994
Я технику без мужа не рискну выбирать
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12

Недавно я наткнулся на сайт, который полностью пер[…]

це так

Привіт

Помощь юриста

привіт

Ще більше корисного та цікавого!