МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#5213
1. Будь-якому (!) чоловікові можна пробачити як мінімум те, що можна пробачити тобі самій. Як мінімум !
2. Будь-якому чоловікові можна пробачити те ж саме, що можна пробачити і жінці.
3. Напевно, набагато простіше скласти спісько того, чого не МОЖНА пробачити чоловікові і жінці.

ОТЖЕ, ПИТАННЯ! Чого ти не можеш пробачити будь-якій людині? Звідси, методом виключення прійдем до того, що МОЖНА пробачити тобі і будь-якому чоловікові.
дякуючі Іванка
#5218
Ваша тема безумовно актуальна. Але може я повторююсь, для мене особисто вжитті важливо те, що мене люблять, цінують, поважають. А коли в двері постукала ЗРАДА, то про яку любов і повагу тут можна говорити. Маю досвід сім’ї (мене, СЛАВА БОГУ, НА ДАНИЙ ЧАС ЗРАДА НЕ ТОРКНУЛАСЯ), де дружина пробачила чоловікову зраду, то зараз вона живе як на пороховій бочці, чекаючи все нових листів, дзвінків, смс від другої. Після зради життя нема. Особисто я є однолюб. Як свого чоловіка покохала 11 років тому. з першого погляду, так і до нині. Я не зарікаюся, і це не гучні слова. Але я йому б не зрадила НННІІІІККККОООООЛЛЛЛЛИИИИИИИИИИИИИ!!!!! Списки це все добре. В житті, на мою думку, можна вибачити будь які образи, але коли тебе розтоптали, розтоптали твою власну гідність - вибачити не можна.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#5227
Питання зради я ще підніму у потрібній темі...а тут хочу просто запитати у вас, а невже тільки зрада...

для мене наприклад було б катастрофою, як би мене чоловік ударив, образив ...не розумію, як жінки живуть з чоловіками які програють усі гроші, п'ють...а ось деякі випадки зради - я розумію, буває таке коли жінка сама штовхає чоловіка на це, но це вже до теми зради
дякуючі Іванка
#5228
А по Вашому зрада це не удар, це не образа!!! Звичайно, я з Вами згідна, що коли, п’є, б’є, програє усі гроші - це теж життєва катастрофа. Але з таким можна боротися. Я б пробачила, можливо. Може Ви думаєте, що я мислю не правильно, можливо...Можливо, я з цим ще не стикалася,бо чоловіку мене хороший.. При добрій жінці, на мою думку, багато чого у сімейному житті може не бути. Як кажуть у народі: ЖІНКА У ХАТІ ТРИ КУТИ ТРИМАЄ, А ЧОЛОВІК ОДИН....[/b]
Аватар користувача
дякуючі Ylia
#5229
Я б не пробачила брехні. Не люблю брехню. Я вважаю, що стосунки повинні складатися на довірі, партнери і друзі мають бути чесними один перед одним.
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!