МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

#3112
Прошу написати Вашу думку з приводу моєї складної ситуації. Ми з майбутнім чоловіком вже 5років разом, причому 8 останніх місяців живемо окремо від батьків, самостійні у всьому. Кохаємо один одного. Все супер, от тільки стоїть питання про весілля. Далі пояснюю- я і вся моя родина римо-католики. А мого коханого - православні, і дуже віруюча мама. Мене поставили перед фактом, що будемо вінчатись в церкві. (Для мене це важливо, я б хотіла в костелі, але погодилась, щоб не було обід.) Вінчатись в церкві-добре. А діток похрестимо в костелі, думала я, поки не сказала це йому. На що отримала категоричну відповідь, що весілля буде в тому випадку, якщо майбутні діти будуть хрещені в церкві. Невже не мати, яка народить має обирати де хрестити дітей? Для мене це дуже важливо, і морально мені буде важко перенести ці 2 обряди. Може в когось була подібна дилема, напишіть, як вирішили?
дякуючі Яся
#3113
Ой, як я вас розумію. У нас була схожа проблема. Я дуже хотіла вирішити все спокійно, щоб не образити нікого. Мені важливо зберігти хороші стосунки. Але мама чоловіка не хотіла йти на компроміс. Мені прийшлося говорити з чоловіком, пояснити, що я - мати, і я прийматиму рішення. Це було складно, але тепер, коли все позаду, я розумію, шо то було хоч і складне, але єдине правильне рішення. Подумайте, може, вам вдасться ще все полюбовно владнати.
дякуючі Liliya.uk@gmail.com
#3114
Яся, а вінчалися ви де? Мене душа рветься на кусочки, коли подумаю, що я майбутня мати, а нічого невирішую. За матер'ю йдуть діти? Ми дійсно кохаємо один одного, хочемо бути разом. Я можу поступитись, так як слабша, але для мене це дуже велика жертва.
дякуючі Яся
#3116
Не повірите. У нас було 2 вінчання. Один з цих обрядів був важливий для мене, другий - для нього. Я завжди намагаюся знайти компроміс.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3117
Складне запитання. Мені здається, якщо для вас дійсно настільки важливо де саме хрестити дитину, то чиніть так, як вважаєте за потрібне - ВИ мати. Але з іншого боку, якщо ради чоловіка ви можете пожертвувати своєю думкою, то чого тільки не зробиш для збереження родини. Скажіть а ви зараз вагітна, що ще перед весіллям стало таке питання де хрестити дітей?
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#3118
Яся писав:Не повірите. У нас було 2 вінчання. Один з цих обрядів був важливий для мене, другий - для нього. Я завжди намагаюся знайти компроміс.
Перший раз чую, що можливо 2 вінчання. Чи ви питали у священика або попереджували його, що проходити таїнство вінчання вдруге?
#3125
Liliya.uk@gmail.com писав:Для мене це дуже важливо, і морально мені буде важко перенести ці 2 обряди. Може в когось була подібна дилема, напишіть, як вирішили?
Дуже Вам співчуваю. В мене друзі - вона римо-католичка, він - протестант. Я була шокована тим, що двоє християн не можуть домовитись про узгодження ОБРЯДІВ. Вони також шукають тих, хто вже пройшов через подібне, дізнаються, як саме все було вирішено.

Все-таки головне в християнстві - любов до Бога і одне до одного (агапе - взаємоповага), а не дотримання обрядів. Хоч я дійсно розумію, якою нездоланною камінюкою це питання може стати.
Але, якщо Ви зможете, вирішуючи його, зберігти основне в християнстві - взаємопомоваги - Ви побачите багато благословінь в своїй сім"ї.
мудрості Вам!
дякуючі Liliya.uk@gmail.com
#3132
Я ще не вагітна. розумію, що зараз напишуть: Чого наперед думати.... от народиться тоді.... І будуть праві...
Я люблю його, і себе також, а йти проти себе, це ще гірше, ніж проти коханого(.
Будь-ласка в кого є приклади рішення таких ситуацій у схожих родинах.
Востаннє редагувалось 24-02-2009, 17:40:42 користувачем Liliya.uk@gmail.com, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
дякуючі koriza
#3133
Liliya.uk@gmail.com писав:Я ще не вагітна. розумію, що зараз напишуть: Чого наперед думати.... от народиться тоді.... І будуть праві...
Я виховувалась в католицьких традиціях... катехези, перша комунія(сповідь), молюся на польській мові (хоча це не важливо, головне - віра).... і хочу щоб наша дитина теж знала це..
Я люблю його, і себе також, а йти проти себе, це ще гірше, ніж проти коханого(.
Будь-ласка в кого є приклади рішення таких ситуацій у схожих родинах.
вибачте, але коли я читаю такі повідомлення, то розачаровиваюсь у вірі як такої.
А чому не дати дитині зробити свій власний вибір? Тим більше, якщо хрещення викликає стільки проблем? На мою думку все це умовності, головне - віра як ніяк, а ви впадаєте до крайності.
Аватар користувача
дякуючі bob
#3136
Liliya.uk@gmail.com писав:Я ще не вагітна. розумію, що зараз напишуть: Чого наперед думати.... от народиться тоді.... І будуть праві...
Я цілком з Вами погоджуюсь! Глупо розраховувати, що проблема розсмокчеться потім, коли буде дитина. Ви дуже праві, що вирішуєте це саме зараз.
Liliya.uk@gmail.com писав:Будь-ласка в кого є приклади рішення таких ситуацій у схожих родинах.
Дуже хочеться дати чарівну пораду, або знайти людину, яка її може дати - бо особисто я не стикалась з різними світоглядами.
Але хіба хтось зможе дати таку пораду? В будь-якому разі рішенням буде компроміс. Вам обом доведеться піти на поступки або це питання так і залишиться проблемою.

До речі, я трохи здивована тим, що у Вас виникли проблеми, бо у католиків і православних досить схоже розуміння таїнств, до яких відносяться хрещення і вінчання. На відміну від католиків-православних і протестантів - це думки розходяться кардинально.
Тому, здається, Вам має бути легше знайти спільне рішення...
Принаймні дуже цього хочеться.
дякуючі Irishka
#3150
Atlika писав:
Яся писав:Не повірите. У нас було 2 вінчання. Один з цих обрядів був важливий для мене, другий - для нього. Я завжди намагаюся знайти компроміс.
Перший раз чую, що можливо 2 вінчання. Чи ви питали у священика або попереджували його, що проходити таїнство вінчання вдруге?
Цікаво, якщо можливо два вінчання, може можливо також 2 рази охрестити дитину, до того ж обидві віри як я здозуміла християнські.
Аватар користувача
дякуючі Йанка
#3349
Таїнство - це формула. Воно повністю звершується тоді, коли всі частинки формули були виконані. Так і вінчання і хрещення має свої частинки формули. Якщо все було виконано, то не важливо яким священником і у якій церкві. Можна і серед степу чи у горах вінчатися
#3352
Liliya.uk@gmail.com писав:П Вінчатись в церкві-добре. А діток похрестимо в костелі, думала я, поки не сказала це йому. На що отримала категоричну відповідь, що весілля буде в тому випадку, якщо майбутні діти будуть хрещені в церкві.
Мої друзі вінчались у греко-католицькому храмі(як компромісний варіант, вона - католичка, він - православний), а дитину збираються хрестити двічі - у костьолі, і у православному храмі. Обоє вважають це нормальним, а мнене взагалі така ситуація бентежить. НЕ сприймайте цей пост як пораду, це - один із варіантів розв"язання проблеми, але іншими людьми, і до тогож у іншій країні
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!