МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Чи приймаєте участь в благодійних акціях?

Так, завжди домомогаю
1
13%
Допомогаю тільки після того, як перевірю чи буде користь від моєї допомоги
6
75%
Ні, не допомогаю, бо в мене немає такої можливості
1
13%
#2570
Ось таке питання - як ви ставитися до благодійності? Чи приймаєучасть у благодійних акціях, чи є потреба їх організовувати?

Зараз на більшості форумах та сайтів дуже часто збирають кошти або речі та іграшки для того, щоб відвезти їх до інтернатів, такаж багато прохань допомогти дітям з тяжкими захворюваннями, як ви до цього ставитися та чи приймаєте участь в таких акціях?
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2573
Так - приймаю. У мене є знайома - волонтер, на якомусь форумі вони організували фонд допомоги хворим дітям, я і підключилась до них - кожного місяця вношу внесок. Скажу чесно, поки не народила Алінку я читала історії хворих діток або родин, які потрапили до складних обставин, але ніколи не находила коштів на це...Но зараз я просто не можу пройти мимо - раніше мені здавалось, що я не з тієї категорії людей, у мене не та заробітна плата, щоб надавати допомогу...Але зараз я розумію, що краще перерахувати 10, 20 грівень - ніж зовсім нічого. Хоч це і крапля в морі, но мені спокійніше спати, коли я знаю, що не пройшла мимо чужого лиха.
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2574
А у голосуванні я б добавила таку відповідь: Іноді або Коли маю таку можливість.

Тому, що я нічого не перевіряю але допомогаю зивчайно не завжди
Аватар користувача
дякуючі bob
#2583
Тема про благодійність, але це поняття дуже широке. Ми ж не лише про допомогу дітям-сиротам говоримо?
Для мене ця тема важлива і цікава, але благодіяти потрібно з розумом.
Найбільш популярною формою зараз є іграшки-одяг дітям в інтернатах.
Моя робота тривалий час була пов"язана з інтернатною системою, тепер я в таких акціях участі не приймаю, бо не бачу ефективності.

А щодо "як ставитись?" - людина навряд може відчувати себе щасливою, коли не робить щось хороше іншим. Тому ставитись позитивно - навіть більше в інтересах того, хто дає, ніж того, хто приймає таку допомогу.
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2586
Inneska писав:А у голосуванні я б добавила таку відповідь: Іноді або Коли маю таку можливість.

Тому, що я нічого не перевіряю але допомогаю зивчайно не завжди
Нажаль такої можливості немає, я робила більше 3 пунктів голосування, але їх чомусь немає :(
Аватар користувача
дякуючі Inneska
#2587
bob писав: Ми ж не лише про допомогу дітям-сиротам говоримо?
Ні, не тільки, я казала про допомогу дітям з тяжкими хворобами, а вони не обов'язково сироти
Аватар користувача
дякуючі bob
#2625
Inneska Вибачте, одразу не побачила - кинулась у вічі фраза з заглавного посту.
До речі, ви перераховуєте гроші щомісяця. А чи ви знаєете на що ідуть ті гроші? Яким чином обирали саме цю організацію і цей вид допомоги?
#2638
Atlika писав:Ось таке питання - як ви ставитися до благодійності? Чи приймаєучасть у благодійних акціях, чи є потреба їх організовувати?
Немає в мене такої потреби як організація благодійних акцій, також не приймаю в них участі. Можу допомогти якщо потрібно комусь з моїх близьких родичів або друзів. Про себе не можу сказати, що займалася або хочу займатися благодійністю.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#2643
О, я за благодійність 2 руками. :banzai: Тільки під "благодійністю" розумію "робити діло на благо", а не витрачати гроші на невідомо що.
Бо будемо відверті, ми уявлення не має яка доля спіткала наші кошти,-- про це теж все частіше сповіщають ЗМІ і Неті. Бо якщо в студенстькому гуртожитку є кімнатки в яких зберігаються пральні машини, килими і шторки, які розтавляються, розтеляються і розвішуються лише в дні, коли зявляється комісія і преса, то безглуздо сподіватись, що кошти і навіть реді отримають діти, які уявлення не мають як за себе постояти.
Для мене дати не біднішому сусіду одяг моїх дітей, і бачити, що вони в ньому ходять, чи поспілкуватись на дитячому майданчику з дитиною від якої відвернулись однолітки-це благодійність. А для вас?

:uquest: Якщо знаєте, підкажіть, чи можливо організувати гурток в дитячому будинку і як краше це зробити. Бо мені здається, що дітки найбільше потребують добра і вмінь, які їм знадобляться за стінами сиротинця.
Аватар користувача
дякуючі Rina
#2645
Мені дуже шкода хворих діток або діток із дома-інтернату, але я не знаю, як їм допомогти....Перерахувати кошті? Але якось не має впевненості, що вони дійдуть до адресату. Колись у школі збирали речі - відносили їх малюкам у дитячий будинок. Але якщо у когось із близьких трапиться лих не зможу не допомогти. А ось організації, шоу-зірки повинні допомогати ....у них є на це і змога, і можливість усе проконтролювати.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2652
Анютка писав:безглуздо сподіватись, що кошти і навіть реді отримають діти, які уявлення не мають як за себе постояти.
Так, це, на жаль, має місце. Але і це не все.
Діти в сиротинцях як правило не навчені розуміти цінність речей. Хто працював із ними, знає, що куртку вони можуть виміняти на гарний блокнот. Або взагалі не цінують речі.
До того ж, різні свята, коли більшість згадує про благодійність, такі діти не сприймають як свята, а як шару, коли "щось дадуть". Це прикро, бо не речей і солодощів вони потребують, а спілкування. А для більшості людей це чи то стрес, чи то зайвий клопіт, тому нам легше перерахувати гроші (я зараз не про хворих діток кажу, а саме про сиріт).
Я не хочу зараз знецінити грошову допомогу. Бо і вона має сенс, і без неї ніяк. До того ж це краще, аніж нічого.
Анютка писав:Для мене дати не біднішому сусіду одяг моїх дітей, і бачити, що вони в ньому ходять, чи поспілкуватись на дитячому майданчику з дитиною від якої відвернулись однолітки-це благодійність. А для вас?
Я теж так сприймаю благодійність. Один з її видів.
Анютка писав:Якщо знаєте, підкажіть, чи можливо організувати гурток в дитячому будинку і як краше це зробити. Бо мені здається, що дітки найбільше потребують добра і вмінь, які їм знадобляться за стінами сиротинця.
Як правило все залежить від директора (інколи від регіону, бо в Криму, наприклад, до інтернатів рідко можуть потрапити благодійні організації, лише спонсори). Як правило, директори із задоволенням ідуть на таку співпрацю, особливо, коли ви можете представитись членом чи волонтером якоїсь організації - так їм спокійніше.
Саме такий вид благодійності мені здається найефективнішим для дітей, що виховуються у закладах.
Аватар користувача
дякуючі kompot
#2748
Анютка писав:О, я за благодійність 2 руками. :banzai: Тільки під "благодійністю" розумію "робити діло на благо", а не витрачати гроші на невідомо що.


Абсолютно погоджуюсь і підтримую, саме так вчинили форумчани RKS(ресурси кіровоградської мережі), якщо адміністрація дозволить, залишу посилання
Аватар користувача
дякуючі bob
#2758
kompot писав:Абсолютно погоджуюсь і підтримую, саме так вчинили форумчани RKS(ресурси кіровоградської мережі), якщо адміністрація дозволить, залишу посилання
А розкажіть будь ласка?
Інформація про якісь акції в цьому напрямку дуже надихає і інших, щось організовувати. Бо цей закон ентропії спробуй здолай...
Аватар користувача
дякуючі kompot
#3185
bob писав:
kompot писав:Абсолютно погоджуюсь і підтримую, саме так вчинили форумчани RKS(ресурси кіровоградської мережі), якщо адміністрація дозволить, залишу посилання
А розкажіть будь ласка?
Інформація про якісь акції в цьому напрямку дуже надихає і інших, щось організовувати. Бо цей закон ентропії спробуй здолай...
Все руки не доходили. Ну от на форумі з"явився пост з проханням допомогти купити клопакет для дитбудинку, форумчани скинулись і допомолгли придбати, доставити, закінчити ремонт, дехто скодив і власними руцями фарбував, мив, клав плитку, от і все. Але це діяння на благо, тогбто благодійність.
ЗІ Правильно ресурс зветься Р.К.С.
Аватар користувача
дякуючі Анютка
#4391
Вирішила пошукати підробіток. Натрапила на оголошення, щось про те, хто не знайшов свою справу в житті і хоче зробити щось добре,...
Подзвонила. Суть наступна-благодійна організація з релігійним підгррунтям, правда свою віру жіночка не назвала, дбає про дитячі будинки по області. Суть роботи-шукати підприємців і не тільки, які перерахують кошти в організацію, твоїх-20%, а ще я підозрюю моя співрозмовниця й собі залишить певні%.
От і скажіть благо робить працівник, який шукає кошти для діток, чи зло забираючи в дітей пяту частину і обманюючи того, хто сподівається, що його гроші потраплять до дітей?
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!