МамаТато

Усе, що ви маєте знати про дітей

Модератори: Хорошая), модератори

Материнський інстинкт

Вроджена здатність жінки бути матір"ю
3
60%
Набута здатність бути матір"ю
2
40%
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2427
А якщо жінці це не дуже сподобається? Якщо вона зрозуміє під час вагітності, що ще не готова стати матір'ю, що вона не любить дитину. Що робити у такому разі? - піти до психолога?
Аватар користувача
дякуючі bob
#2444
Atlika писав:А якщо жінці це не дуже сподобається? Якщо вона зрозуміє під час вагітності, що ще не готова стати матір'ю, що вона не любить дитину. Що робити у такому разі? - піти до психолога?
Чесно кажучи, я з таким не стикалась.
Психологи кажуть, що в такій поведінці майбутньої матері може бути дві причини: або вагітність є травмуючим, стресовим фактором (наприклад, в результаті згвалтування, на фоні серйозних страхів, інфантильності тощо) і тоді, Ви праві, одним із способів вирішити ситуацію є звернення до психолога. Або аборт - це вже справа принципу.
Також, патологічна нездатність прийняти дитину може бути одним з симптомів психіатричного розладу особистості. Тоді звернення до психолога навряд допоможе.

А чим викликана Ваша зацікавленість? Навряд вона має практичний характер, а запитань на кшталт "а от що було б, якби..." можна вигадати безліч :)
Аватар користувача
дякуючі Atlika
#2450
А чим викликана Ваша зацікавленість?
Моя зацікавленність викликана на сам перед тим, що я не хочу зараз мати дітей і ніколи не хотіла, в дитинстві у дочки-матері не грала :) тим, що вони не викликають у мене ніяких особливих почуттів, саме з цієї причини я цікавлюся різними випадками, багато читаю та думаю на цю тему.
Аватар користувача
дякуючі bob
#2451
Atlika писав:Моя зацікавленність викликана на сам перед тим, що я не хочу зараз мати дітей і ніколи не хотіла, в дитинстві у дочки-матері не грала :) тим, що вони не викликають у мене ніяких особливих почуттів, саме з цієї причини я цікавлюся різними випадками, багато читаю та думаю на цю тему.
Головне, щоб Вам було комфортно з цим. Дитина - не єдиний сенс життя, впевнена, що у Вас є інший. Можливо колись на форумі Ви напишете, який саме.
Успіхів Вам! ;)
Сучасні гаджети

Привіт.

Думаю що тут може допомогти вивчення психології

Цікаво.

В моей жизни наступил момент, когда я понял, что а[…]

Ще більше корисного та цікавого!